{gallery}/galeria/g_108/1{/gallery}Dnia 16 kwietnia 2012 roku uczniowie klas maturalnych i klasy trzeciej technikum logistycznego, specjalnie na zaproszenie, odwiedzili mury Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu w ramach drzwi otwartych.

 

 

Program wycieczki był bardzo bogaty i atrakcyjny na początku czekała nas prezentacja i wirtualna podróż po uczelni, następnie pomimo problemów dotarł przedstawiciel fundacji Ludzki Świat, który z pikantnymi szczegółami opowiadał o działalności fundacji i o podróżach, które to zapoczątkowały powstanie fundacji i jej późniejszą działalność. Po przerwie na ciepły napój czekały nas warsztaty pt. „Jak zaplanować swoją przyszłość”. Na deser organizatorzy zostawili największą atrakcję dnia a mianowice kopię popularnego niegdyś teleturnieju „Awantura o kasę”, do zabawy zostali zaproszeni również nauczyciele, którzy pełnili rolę opiekunów.
{gallery}/galeria/g_108/{/gallery}

Dodaj komentarz