{gallery}/galeria/49{/gallery}Mistrzostwa, które wygrali, odbyły się 4.10 na stadionie Pogoni Oleśnica. W finale wzięły udział następujące szkoły ponadgimnazjalne: I i II LO Oleśnica, LO Syców i ZSP Syców. 
W wyniku losowania ostatnia z wymienionych ekip spotkała się z II LO Oleśnica, którą pokonała w rzutach karnych 6:5. W drugim pojedynku ZSP Syców pokonał 3:1 I LO w Oleśnicy. W meczu o pierwsze miejsce podopieczni Marka Larysia wygrali z sycowskim ogólniakiem 2:1 i zostali mistrzami powiatu. III miejsce zajęło II LO Oleśnica po zwycięstwie 2:1 z I LO Oleśnica. W drużynie triumfatorów zagrali: Marcin Pilarek, Patryk Jarczak, Bartek Sztaba, Bartek Grzesiak, Krzysztof Pieprz, Daniel Duchnik, Dariusz Rusiecki, Piotr Zaborowski, Patryk Ługowski, Maciej Franc, Rafał Myśliwiec, Damian Dzikowski, Przemysław Strug, Filip Koniarski, Michał Kontek, Tomasz Widomski, Krystian Giernalczyk, Robert Karalus, Rafał Kołodziejczyk.

Dodaj komentarz