Kolejny raz siatkarki i siatkarze naszej szkoły obronili tytuły mistrzów powiatu oleśnickiego. W zawodach, które odbyły się 28.11 i 29.11 w Twardogórze, nasi zawodnicy nie mieli sobie równych wygrywając wszystkie mecze. W turnieju dziewcząt nasze siatkarki pokonały w fazie grupowej zespoły I LO i II LO z Oleśnicy po 2:0. W finale po emocjonującym pojedynku pokonały 2:1 drużynę sycowskiego LO. Natomiast chłopcy pokonali w fazie grupowej zespoły II LO Oleśnica 2:0 i ZSP Bierutów 2:0, by w finale pokonać drużynę I LO Oleśnica również 2:0.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Kornelia Powroźnik, Laura Kałużna, Karolina Podgórska, Karolina Połomska, Nicole Janiszewska, Beata Ratajczak, Aleksandra Dzikowska, Wiktoria Pańczyszyn, Bożena Sobolewska, Sara Śliwińska, Eliza Kapica.

Chłopcy: Gracjan Płuciennik, Mateusz Ferdynus, Pascal Tomaszczyk, Piotr Mierzwa, Rafał Poręba, Maciej Makowczyński, Filip Nowicki, Michał Rzemyk, Oskar Rek, Jakub Mordarski, Norbert Sobieraj.