13 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs MY BUSINESS ENGLISH. Do udziały zostały zaproszone szkoły z Oleśnicy, Kępna oraz Twardogóry. Jak zawsze mogliśmy liczyć na naszych zdolnych i ambitnych uczniów.

I miejsce, w świetnym stylu, zdobyła Natalia Ślak z klasy II TL, a zaszczytne III miejsce przypadło Patrykowi Boryckiemu również z klasy II TL.

Uczniowie przystąpili do trzech etapów konkursu, w których mieli okazję wykazać się znajomością języka angielskiego w zakresie Business English.  Jeden z etapów polegał na przygotowaniu ulotki reklamowej oraz przedstawieniu prezentacji multimedialnej promującej stworzony przez uczniów produkt. Wszyscy uczestnicy wykonali wspaniałe prezentacje zachwycając tym samym jury swoją pomysłowością i kreatywnością. Pozostałe etapy składały się z testu zamkniętego opartego na słownictwie z zakresu Praca i Marketing oraz dwóch zadań otwartych, Oferta i Zapytanie ofertowe.

Ciesząc się z sukcesu naszych podopiecznych czekamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.

Gratulujemy świetnych wyników!