W dniach 13-14 czerwca 2013 r. już po raz drugi miasto i gmina Syców obchodziło Dni Trzeźwości pod hasłem „Wybieram trzeźwość”. Tym razem do obchodów święta została zaangażowana młodzież szkolna ze wszystkich szkół zarówno podstawowych, gimnazjalnych jak i średnich.

Pierwszego dnia w naszej szkole odbyły się spotkania młodzieży (klasy: 1eTL, 2bZ, 2aTM, 2cTE) z członkami klubu AA  oraz prelekcja na temat środków psychoaktywnych prowadzona przez funkcjonariusza komendy kaliskiej pana Romana Szeląga (klasy: 2aZ, 3bTH, 3cTE). Drugiego dnia odbył się Marsz Trzeźwości, w którym brali udział nasi uczniowie. W tym samym dniu o godzinie 13 odbył się koncert zespołu VIXEN z Jakubem Strózikiem uczniem klasy 3adT oraz zespołu z Ostrzeszowa Czyste Srebro. Uczniowie naszej szkoły brali także udział w wielu rozgrywkach sportowych, jakie towarzyszyły obchodom Dni Trzeźwości w naszym mieście.

Dodaj komentarz