🇵🇱 Dzisiaj dyrekcja szkoły wraz z pocztem sztandarowym wzięli udział w gminnych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja.
Była to wyjątkowa okazja do wspólnego uczczenia jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski oraz wyrażenia szacunku dla naszych narodowych tradycji. Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie naszej społeczności szkolnej.