Dnia 27 marca 2015 r. odbyła się autokarowa pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę.Opiekunami tej pielgrzymki byli:  ks.Łukasz Zawidzki, Agnieszka Gołdyn,Elżbieta Kopa oraz Marzena Łatka. Maturzyści z całej Diecezji Kaliskiej, w tym również nasi uczniowie, pielgrzymowali przed tron  Jasnogórskiej Pani, by tam zawierzyć Jej samego siebie, swoją naukę, maturę oraz całe przyszłe dorosłe życie. Cała grupa liczyła 48 osób , w tym: 44 maturzystów i 4 opiekunów.

Program  spotkania był następujący:

– godz. 11.00 Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Księdza Biskupa w Kaplicy Cudownego Obrazu. Akt Zawierzenia Maryi. Słowa podziękowania i zachęty do dalszej modlitwy skierował do wszystkich duszpasterz młodzieży i bp Łukasz Buzun.

– godz. 12.30 Droga Krzyżowa w Wieczerniku

– godz. 13.30 Spotkanie ewangelizacyjne w Sali Ojca Kordeckiego.

Dodaj komentarz