W ramach akcji Szlachetna Paczka uczniowie naszej szkoły zorganizowali pomoc dla starszej, samotnej i schorowanej pani Marii z Namysłowa. Zakupiliśmy dla niej żywność, środki czystości, ubrania, buty, czajnik elektryczny, dywanik, a także wersalkę. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za serdeczność i pomoc w zorganizowaniu paczki.

A, oto podziękowanie od Zespołu Szlachetnej Paczki, jakie otrzymaliśmy.

Drodzy Darczyńcy, W SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robicie to razem z nami!
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Was pomocy – wydobywacie piękno z rodziny, sprawiacie, że czuje się dla kogoś ważna.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Pani Maria zaniemówiła, była bardzo szczęśliwa. Cieszyła się z każdej paczki. Nie wiedziała jak dziękować. Nie spodziewała się aż tylu paczek. Cała sytuacja była bardzo wzruszająca. Ręce Pani Marii cały czas się trzęsły pod wpływem emocji. Brakowało jej słów aby wyrazić wdzięczność i szczęście.

Co chce przekazać wolontariusz?
Z całego serca chciałabym serdecznie podziękować. Za wszystko. Dobro zawsze wraca, mam nadzieję, że do was wróci ze zdwojoną siłą. Chciałabym życzyć zdrowych, wesołych świąt pełnych miłości. Jeszcze raz bardzo dziękuję, bo dzięki wam Pani Marii będzie żyło się lepiej.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Pani Maria bardzo dziękuje za prezent, jest bardzo wdzięczna.

Chcemy się rozwijać i docierać z mądra pomocą do kolejnych rodzin.

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI