Z radością informujemy o udziale naszej szkoły w akcji zorganizowanej przez Sycowską Pomoc oraz Serce na Dłoni na pokrycie kosztów leczenia dla Agatki Skąpskiej. Uczniowie naszej szkoły z klasy 4TL  Natalia  Ślak i Patryk Borycki  reprezentowali społeczność szkolną,   pomagając w sprzedaży  ciast na sycowskim rynku- bardzo dziękujemy uczniom za zaangażowanie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom Pani Monice Gorządek, Renacie Jabłońskiej, Marii Ratajczak, Alicji Galert,  Ewie Froń,  Aleksandrze Adamowicz, Sylwii Lendzie, Małgorzacie Ignatowskiej, Monice Trosce- Solarz, Ksenii  Witczak, Edycie Miedzińskiej, Anecie Wyrwas, Ewie Mencel, Joannie Juszczyk,  Beacie Rojkiewicz, którzy zgłosili się do przygotowania na własny koszt domowych  wypieków cukierniczych poświęcając swój cenny czas  , wykazując się empatią,  wrażliwością i chęcią współpracy.

Bardzo dziękujemy pracownikom szkoły Pani Marzenie Łatce oraz Jolancie Płuciennik, którzy również przyłączyli się do wsparcia akcji w postaci przygotowania domowych wypieków .

Cieszymy się, że mogliśmy dodatkowo dzięki ludziom dobrej woli wesprzeć akcję finansowo  i przekazać  pieniądze  od darczyńców organizatorom przedsięwzięcia.