W dniu 28 kwietnia 2017 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów z klas czwartych technikum. Uczniowie, który osiągnęli najlepsze wyniki w nauce otrzymali nagrody i dyplomy. Do tych najlepszych, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem należą:

  • Dominika Gretkowska,
  • Paulina Kowalczyk
  • i Alicja Musiał.

Nagrody z rąk dyrektora szkoły otrzymali także ci, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w olimpiadach i konkursach: Kamil Koprzak, Dominik Lenczowski oraz Łukasz Kubacki – finalista I Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej  organizowanej przez wydział ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego oraz Ci, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, ale nie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem: Paweł Kapuściak, Artur Greczyński.

Warto także zwrócić uwagę na to, że Rada Powiatu Oleśnickiego przyznała także jednorazowe stypendia dla uczniów za wybitne wyniki w nauce oraz za osiągnięcia w olimpiadach i konkursach ogólnopolskich. Pan Wojciech Kociński Starosta Powiatu Oleśnickiego wręczył stypendia następującym absolwentom:

  • Łukaszowi Kubackiemu,
  • Dominice Gretkowskiej
  • oraz Paulinie Kowalczyk.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminach zewnętrznych.

 

 

Dodaj komentarz