26 kwietnia 2024 r. kolejna grupa wspaniałej młodzieży opuściła mury naszej szkoły. Bardzo dobra wiadomość jest taka, że wszyscy uczniowie klas piątych technikum ukończyli szkołę, a wielu z nich nawet z wyróżnieniem. W tym ważnym dniu był z nami starosta oleśnicki pan Sławomir Kapica, który wręczył absolwentom stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce. Wśród nagrodzonych byli: Michał Bernacki, Arkadiusz Bieniek, Marta Dzikowska, Bartosz Gorządek, Jakub Kurzac, Hubert Łanowy, Marta Marczak, Oliwia Mencel, Patryk Sikora, Kamila Sobolewska oraz Daria Wilkowska. Aby otrzymać takie stypendium należało uzyskać średnią ocen z 5 lat nauki na poziomie 5.0 lub więcej. Cieszymy się, że aż tylu absolwentów osiągnęło ten sukces. Gratulujemy serdecznie.
W uroczystości pożegnania maturzystów oprócz pana starosty uczestniczyli także, rodzice tegorocznych absolwentów, nauczyciele, wychowawcy, młodzież szkolna oraz dyrekcja szkoły. Warto podkreślić, że uroczystość była naprawdę wspaniała – nie tylko dzięki występom zespołu Trzy/Czwarte oraz uczniom, którzy zaprezentowali zabawną inscenizację, ale przede wszystkim dzięki super atmosferze, która towarzyszyła nam wszystkim w tym szczególnym dla absolwentów dniu. Życzymy
połamania piór na maturze oraz spełniana wszystkich zamierzeń w dorosłym życiu.