Projekt został zrealizowany na lekcjach historii i teraźniejszości w klasach 3TE, 3TLa i 3TLb. Uczniowie wybrali kandydatów🧔‍♂️ i utworzyli komitety wyborcze🧑‍🧑‍🧒‍🧒 W ramach projektu zaprezentowali programy wyborcze🇵🇱 i urządzili debatę🤷🤷‍♀️, w której jedna z osób z komitetu wyborczego wcieliła się w postać wybranego kandydata. Po debacie odbyło się głosowanie, a jego wyniki pokazały, że uczniowie wybrali kandydata, który przekonał ich charyzmą i zaangażowaniem. GORĄCO ZACHĘCAMY WSZYSTKICH PEŁNOLETNICH CZŁONKÓW NASZEJ SPOŁECZNOŚCI DO UDZIAŁU W WYBORACH PREZYDENCKICH! 🇵🇱