W dniu 26 października 2017 r. (czwartek) w ZSP w Przygodzicach odbył się Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej pt. „Młodzi Świętemu Janowi Pawłowi II”. Przegląd był skierowany do solistów i zespołów działających przy w szkołach, parafiach lub w domach kultury. Jury oceniało w 4 kategoriach:
I – solista od 12 do 15 roku życia
II – zespół od12 do 15 roku życia
III – solista powyżej 15 roku życia
IV – zespół powyżej 15 roku życia
W III kategorii tj. solista powyżej 15 roku życia brała również udział uczennica naszej szkoły: Aurelia Bryłka z kl. 3 TE. Wykonała ona utwór pt. ” Maryjo Śliczna Pani”. Po świetnym występie uczennica otrzymała gromkie brawa, oraz dyplom uczestnictwa w tym przeglądzie. Po występie wszystkich uczestników, a było ich nie mało, bo aż ponad 400 z całej Diecezji Kaliskiej- miał miejsce koncert gościa specjalnego- na scenie wystąpił :Raper TAU.