Konkurs na logo uczestników projektu Erasmus plus w ZSP Syców rozstrzygnięty. Komisja konkursowa w składzie wicedyrektor Ewa Mencel – koordynator projektu, Bartłomiej Porzucek – nauczyciel historii, Bożena Dziwińska-Karaba – nauczycielka j. niemieckiego, zdecydowała, że zwyciężył projekt przygotowany przez uczniów klasy 3TME: Nicole Zajdler, Łukasz Świtalski oraz Piotr Leszczyński.
Wpływ na wyniki miały następujące kryteria, zgodnie z regulaminem: estetyka, autorskość i oryginalność projektu, czytelność i łatwość do zapamiętania, identyfikacja z elementami projektu (miasto, region, w których odbywają się praktyki, Unią Europejską, Erasmus+, szkołą).
Wszystkie prace zostały bardzo wysoko ocenione, a różnice w punktacji końcowej były minimalne.
Logo zaprojektowane przez Nicole, Łukasza i Piotra będzie używane podczas działań podejmowanych w trakcie realizacji programu. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zaangażowanie.