Bardzo dobrze spisali się nasi siatkarze i siatkarki w Finale powiatowym licealiady w siatkówce Plażowej. W zawodach, które odbyły się 30.05 na boiskach naszej szkoły, zarówno dziewczęta jak i chłopcy nie mieli sobie równych i zdecydowanie wygrali, kolejny raz broniąc tytułu Mistrzów Powiatu. Dzięki temu zwycięstwu nasi uczniowie uzyskali awans do finału strefy wrocławskiej, który odbędzie się 05.06 w Strzelinie. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki na dalszym etapie rozgrywek. Naszą szkołę reprezentowali:

Drużyna chłopców: Filip Tajak, Jakub Zarycki

Drużyna dziewcząt: Kornelia Powroźnik, Laura Kałużna, Karolina Podgórska.

Kolejność końcowa:

Dziewczęta:

  1. ZSP Syców
  2. ZSP Twardogóra
  3. II LO Oleśnica

Chłopcy:

  1. ZSP Syców
  2. LO Syców
  3. I LO Oleśnica
  4. II LO Oleśnica