17 kwietnia 2015 r. gościliśmy w naszej szkole osoby, którym w sposób szczególny zależy  na bezpieczeństwie kibiców na stadionach piłkarskich. W spotkaniu udział wzięli miedzy innymi Komendant Powiatowy Policji w Oleśnicy mł. insp. Jacek Gałuszka, Komendant Komisariatu Policji: podinsp. mgr Mariusz Kramarz, Kierownik ds. Organizacyjnych i Bezpieczeństwa p. Małgorzata Korny,  Burmistrz Miasta i Gminy Syców p. Sławomir Kapica, p. Grzegorz Rosiek -trener Pogoni Syców, przedstawiciel Klubu Kibica Śląska Wrocław, dyrektor szkoły p. mgr Beata Mazurek, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły.

Celem spotkania były rozważania dotyczące sposobów zapewnienia bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich w naszym regionie. Oprócz tego przedstawiciel młodzieży ZSP Kamil Leszczyński przybliżył zgromadzonym informacje dotyczące Klubu Śląsk Wrocław oraz najbardziej istotne osiągnięcia sportowe naszej szkoły. Na pamiątkę spotkania otrzymaliśmy maskotkę klubu oraz piłkę z podpisami zawodników. Wymiernym efektem spotkania były darmowe wejściówki dla uczniów naszej szkoły na najbliższy mecz Śląska Wrocław. Relacja z wyjazdu w późniejszym czasie.

Dodaj komentarz