Uczniowie klas 4 i 5 technikum mieli niezwykłą okazję porozmawiać z Panią Dobromirą Myszakowską, Sędzią Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Pani Sędzia przybliżyła na czym polega praca sędziego karnego. Uczniowie dowiedzieli się, jak wyglądają poszczególne etapy procesu karnego, jakie decyzje podejmuje sędzia i jakie są największe wyzwania w tym zawodzie.
Wykład był nie tylko lekcją prawa, ale także okazją do dyskusji. Dzięki spotkaniu z Panią Sędzią uczniowie lepiej zrozumieli, jak ważne jest prawo i jak działa wymiar sprawiedliwości.













