W dniu 10 marca  2017 roku odbył się II etap (okręgowy) I  Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej, organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, której Patronat Honorowy obejmuje Minister Edukacji Narodowej. W tym dniu z testem wielokrotnego wyboru zmagali się uczniowie z całej Polski, którzy zakwalifikowali się do tego etapu. Wśród nich znaleźli się nasi uczniowie: Łukasz Kubacki (klasa 4 TL), Kamil Koprzak (klasa 4 TL). Etap okręgowy odbył się w Zespole Szkól Technicznych we Wrocławiu. 20 marca 2017r. zostały ogłoszone wyniki. Dziękujemy serdecznie chłopcom  za godne reprezentowanie szkoły. W kwietniu Łukasz weźmie udział w finale na Uniwersytecie Gdańskim w Sopocie.

Trzymamy kciuki!!!!