Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w tym roku świętowaliśmy prawie cały miesiąc. Młodzież naszej szkoły miała okazję spotkać się z przedsiębiorcami różnych branż a różnorodność poruszanych tematów była imponująca.
W temacie budowania marki osobistej , treści umieszczanych w internecie i poziomie odpowiedzialności za te treści w przyszłości oraz o podejmowaniu prób i „robieniu rzeczy „ na podstawie swojej historii przeprowadzono 2 spotkania z Dariusz Gotkiewicz
W temacie prowadzenia biura rachunkowego, zawodu księgowego oraz kadrowego i odpowiadając na pytanie czy te zawody mogą być zawodami przyszłości na wyraźną prośbę młodzieży odwiedziła Nas Pani Justyna Jakóbczak-Kuźmicz Dyrektor biura rachunkowego przy Cechu Rzemiosł Różnych w Sycowie.
O zawodzie intendenta oraz pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego odbyła się wycieczka do Publicznego Przedszkola nr 3 im. Małego Księcia w Sycowie . Tu ogromne podziękowania dla Dyrektor Przedszkola Pani Lidii Szpytma za odwatrość placówki oraz poświecony czas oraz Pani Marty Biela za zaangażowanie.
O rodzinnym biznesie, wykorzystywaniu szans oraz nieustanym rozwoju i dokonywaniu wyborów w swoim życiu w niezwykle motywującym spotkaniu popartymi cennymi radami,na co zwraca uwagę pracodawca w procesie rekrutacji w spotkaniu z 2 klasami Karol Klimza przedstawiciel firmy Klimza – Producent Sprężyn i Maszyn Rolniczych .
O marce lokalnej, możliwościach rozwoju dzięki środkom unijnym , determinacji, ale i dobrym relacjom i magii rekomendacji. O trudnym czasie pandemii która przedsiębiorcę dotknęła zaraz po otwarciu Biznesu – Oskar Kurzeja właściciel Sycowskiej Palarnii Kawy.
W spotkaniach uczestniczyło 8 oddziałów klas wszystkim przedsiębiorcom i placówce przedszkolnej , składamy ogromne podziękowania za poświęcony czas i niezwykle cenne uwagi i rady przekazane Naszym uczniom. Realizacje projektu koordynowała Paulina Syposz – Ciemny