Już po raz  czwarty nasz szkoła brała udział  w obchodach Sycowskich Dni Trzeźwości, w tym roku pod hasłem „Stop dopalaczom „ Młodzież klasy I TE, II TE ,IV TLb oraz IV TLa  uczestniczyła w Marszu Trzeźwości, na tę okoliczność uczniowie przygotowali transparenty tematyczne oraz gazetkę mówiącą o niebezpieczeństwie sięgania po dopalacze.

Dnia 15.10.2015 w naszej szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne pod hasłem  „ Stop dopalaczom” prowadzone przez pracownika Centrum Profilaktyki i Reedukacji z Krakowa pana Aleksandra Szczepańskiego nowością i zarazem ciekawym doświadczeniem na tych zajęciach, była możliwość  spojrzenia na świat przez ALKOgogle

Pracownik  Pracowni Profilaktyki „Empatia” w Ostrowie Wlkp.  Pani Paulina Majchrzak  przeprowadziła   zajęcia profilaktyczne  pod hasłem „ Alkohol  fakty i mity”  oraz  „Stop Dopalaczom” .

Nauczyciele wzięli udział w szkoleniu „Dopalacze- aspekt prawny, społeczny i moralny” zorganizowanym przez Gimnazjum w Sycowie, szkolenie prowadził podinsp. Roman Szeląg ekspert ds. prewencji kryminalnej z Komendy Miejskiej w Kaliszu.

Dodaj komentarz