{gallery}/galeria/g_114/1{/gallery}W dniu 27.04.2012r. odbyły się w naszej szkole szkolenia dla uczniów technikum pt. „Bezpieczeństwo finansowe z Serwisem Ochrony Konsumenta” przeprowadzone przez Panią Monikę Bekas – Pełnomocnika Zarządu ds. Edukacji, Dyrektor Akademii Krajowego Rejestru Długów.

Szkolenie stanowiło pierwszy etap współpracy szkoły z Akademią Krajowego Rejestru Długów, w ramach którego uczniowie zapoznali się z ryzykiem finansowym współczesnego konsumenta.

Kontynuacją nawiązanej współpracy  będzie  szkolny konkurs „ Ryzyko działalności gospodarczej” pod patronatem Akademii Krajowego Rejestru Długów we Wrocławiu. Konkurs będzie składał  się z dwóch etapów. Pierwszy etap odbędzie się 14.05.2012 r. Uczniowie będą zmagali się z testem składającym się z 40 pytań z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, finansowego oraz bankowego. 15 najlepszych uczniów przedstawi  w drugim etapie swój własny pomysł na działalność gospodarczą. Zakończeniem konkursu będzie szkolenie, dla uczestników drugiego etapu, przeprowadzone w Akademii Krajowego Rejestru Długów we Wrocławiu

Uczestnikom życzymy powodzenia.

{gallery}/galeria/g_114/{/gallery}

Dodaj komentarz