{gallery}/galeria/g_173/1{/gallery}Od września 2012 roku w naszej szkole działa szkolne miniprzedsiębiorstwo BELLO sp.j. w ramach projektu „Szkoła praktycznej ekonomii – młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo” prowadzonego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Miniprzedsiębiorstwo założyły uczennice klasy III technikum ekonomicznego: Kinga Mrowiec, Marlena Mikosiak, Alicja Jeziorna, Izabela Dembska, Klaudia Gręda, Patrycja Trekiel oraz Marta Smorawska. Miniprzedsiębiorstwo zostało oficjalnie zarejestrowane przez FMP. Przedmiotem działalności jest produkcja i sprzedaż wyrobów ciastkarskich, kartek okolicznościowych, zaproszeń oraz breloczków. Zapraszamy do składania zamówień osobiście lub na naszej stronie na facebooku 🙂

 

{gallery}/galeria/g_173/{/gallery}

Dodaj komentarz