{gallery}/galeria/g_97/1{/gallery}W środę 30 listopada 2011.r członkowie Szkolnego Klubu Logistycznego odbyli gościnną wizytę w Dziale Logistyki w przedsiębiorstwie Osadkowski S.A.
Dzięki uprzejmości kierownika magazynu Pana M. Zagórnego mieliśmy okazję zapoznać się z funkcjonowaniem magazynu wysokiego składowania, sposobem rozmieszczania i przechowywania asortymentu a także ze sposobem pakowania i kompletowania towaru pod zamówienie klienta. Ponadto mogliśmy zobaczyć praktyczne wykorzystanie urządzeń stosowanych do przemieszczania dóbr wewnątrz magazynu oraz do zapewnienia prawidłowych warunków przechowywania towarów a także wykorzystanie zautomatyzowanych urządzeń do pakowania i zabezpieczania ładunku folią typu stretch.
Kolejnym punktem naszej wycieczki było zapoznanie się z programami logistycznymi wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie Osadkowski. Dowiedzieliśmy się, z jakich programów komputerowych korzysta Dział Logistyki a dzięki uprzejmości koordynatora mogliśmy zobaczyć praktyczne ich zastosowanie przy przyjmowaniu zamówienia od klienta i układaniu trasy dla taboru samochodowego dostarczającego towar do klientów w określonym dniu (ustalanie kolejności trasy, ładowności środka transportu itp.).
{gallery}/galeria/g_97/{/gallery}

Dodaj komentarz