{gallery}/galeria/90/1{/gallery}

14 listopada 2011r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie ubiegłorocznej edycji projektu „Otwarta firma”, organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Nasza szkoła  zostaał uhonorowana statuetką i pamiątkowym dyplomem jako najaktywniejsza szkoła biorąca udział w „Otwartej firmie” 2010. Wyróżniono 40 szkół z całego kraju, począwszy od szkół podstawowych, poprzez gimnazja, a skończywszy na szkołach ponadgimnazjalnych.

 

Z rąk Ministra Olgierda Dziekońskiego, Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP oraz Ministra Mirosława Sielatyckiego, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej nagrodę dla Szkoły odebrali p. Bożena Orlikowska (koordynator) wraz z uczniami Joanna Wilkosz i Bartoszem Waliskim.

Podziękowania za wsparcie finansowe projektu otrzymała Telekomunikacja Polska S.A. – mecenas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2010 oraz Europ Assistance Polska Sp. z o.o.

Inaugurację prowadził Zbigniew Gajewski (dyrektor ds. promocji i rozwoju PKPP Lewiatan).

Po wręczeniu nagród odbyła się debata oksfordzka pt. „Czy oburzeni mają rację?”,
w której brali udział studenci Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zarówno argumenty na „tak”, jak i na „nie” świadczyły o dobrej orientacji obu ekip w tematyce sporu. Widzowie debaty w głosowaniu zadecydowali, która drużyna przedstawiła lepsze argumenty. Wygrała reprezentacja pozytywnej odpowiedzi na tytułowe pytanie, czyli zespół UKSW.

{gallery}/galeria/90{/gallery}

źródło i więcej zdjęć, kliknij tutaj

Dodaj komentarz