{gallery}/galeria/g_141/1{/gallery}
We wtorek 29.01.2013r. uczennice Emilia Bator, Martyna Baca, Kornelia Słota i Joanna Jarczewska (klasa III B i D Technikum) przeprowadziły zajęcia pt: „Bezpieczne ferie’’ w Przedszkolu nr 2 w Sycowie.

Dzieci ciepło nas przywitały, jak i również panie z grona pedagogicznego. Zajęcia prowadziłyśmy grupie 5-6 latków. Pracowałyśmy pod czujnym okiem pani prowadzącej opiekę i pani organizującej przedsięwzięcie. Opowiadałyśmy dzieciom jakie sporty można uprawiać zimą, przedstawiłyśmy również zasady bezpieczeństwa podczas ferii, jak się ubierać w czasie zimy. Dzieci z ciekawością słuchały i odpowiadały bardzo mądrze na zadane przez nas pytania. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w różnych zabawach, kolorowały rysunki, układały puzzle, potem wszyscy chętnie i wspólnie rozwiązywaliśmy krzyżówkę. Była nas czwórka i dałyśmy sobie świetnie radę. Na koniec pożegnałyśmy się z dziećmi, które kierowały do nas pytania typu: „Kiedy nas ponownie odwiedzicie?”, „Przyjedziecie do nas jeszcze kiedyś?”.
Bardzo ciekawie spędziłyśmy ten dzień. Przedsięwzięcie było bardzo dobrym pomysłem. Chętnie to powtórzymy bez żadnych zastrzeżeń.

Opiekę  nad całością sprawowała pani Bożena  Orlikowska.

{gallery}/galeria/g_141/{/gallery}

Dodaj komentarz