Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 było okazją do powitania w gronie uczniów naszej szkoły tych, którzy zostali przyjęci do klas pierwszych technikum oraz branżowej szkoły I stopnia. Była to też okazja do wręczenia stypendiów dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Oleśnicki za bardzo dobre wyniki w nauce za rok szkolny 2020/21. Wśród nich znaleźli się: Kapka Natalia (kl. 1TE), Jabłońska Jagoda (kl. 1TL), Wilkowska Daria (kl. 2TLb), Bieniek Arkadiusz (kl. 2TLb), Bernacki Michał (kl.2TM), Calik Julia (kl. 2TEG), Trzcińska Natalia (kl. 2TEG), Stojek Kacper (kl. 2TEG), Trzęsicka Wiktoria (kl. 2TEG), Górecki Michał (kl. 2TLG), Kamzol Agata (kl. 2TLG), Duchnik Julia (kl. 2TLG), Nowak Zofia (kl. 3TE), Dziedzic Nikodem (kl. 3TE), Śliwińska Sara (kl. 3TE), Smorawska Paula (kl. 3TE), Pańczyszyn Wiktoria (kl. 3TE), Szymanek Jakub (kl. 2BbG). Za szczególne osiągnięcia w zawodzie stypendium otrzymała także Duchnik Julia, a za osiągnięcia w sporcie Krawczyk Adrian (kl. 2M). Wszystkim 20-stu stypendystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.