Dzisiaj o godzinie 9.00 ostatni raz w tym roku szkolnym uczniowie Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia spotkali się z wychowawcami, aby otrzymać nagrodę za całoroczną pracę w postaci świadectw promocyjnych do następnej klasy.
Wielu z nich udało się osiągnąć szczególnie dobre wyniki w nauce i otrzymać świadectwa z wyróżnieniem. Ci uczniowie nagrody i świadectwa otrzymali z rąk pani dyrektor Beaty Mazurek. Należą do nich: z klasy 1TE Zofia Kołodziej, z klasy 1 TLa: Weronika Wiernik, Michał Sobiński, Antonina Koprowska, Julia Zgarda, Patrycja Szantyr, Zuzanna Witkowska, Błażej Wilkowski, Lena Jabłońska, Kacper Domański, z klasy 2TLb: Martyna Łytka oraz Igor Kapica, Jagoda Jabłońska z klasy 3TL, Natalia Kapka z klasy 3TME, z klasy 4TE: Wiktor Bednarski, Sara Mielczarek, Marta Marczak, Aleksandra Szynczewska i Julia Jasińska, z klasy 4TLa: Patryk Sikora i Marta Dzikowska, z klasy 4TLb: Daria Wilkowska, Arkadiusz Bieniek, Kamila Sobolewska, Jakub Kurzac i Bartosz Gorządek, z klasy 4TM Michał Bernacki, Dawid Sztukowski z klasy 2BWa oraz Natalia Ossolińska z klasy 2BWb.
W tych oddziałach, w których nie było świadectw z wyróżnieniem, nagrodzono ucznia z najwyższą średnią w klasie. Nagroda przypadła też Oliwierowi Nowakowi z klasy 1TLa, który osiągnął 100% frekwencję.
Za szczególne osiągnięcia w sporcie nagrody z rąk pani dyrektor otrzymali: Maciej Makowczyński, który zajął I miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca w ZSP, Natalia Tabaczuk zdobywczyni II miejsca w tym plebiscycie oraz Sawicki Michał, który uplasował się na III miejscu.
Dzisiaj także pożegnaliśmy absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia, którzy rozpoczynają nowy etap w życiu. Wychowawcy – pan Dariusz Durzyński oraz Przemysław Durzyński wraz z panią dyrektor Beatą Mazurek wręczyli absolwentom świadectwa ukończenia szkoły.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, zaś wszystkim uczniom, nauczycielom, dyrekcji szkoły oraz pozostałym jej pracownikom szkoły życzymy udanego wypoczynku w czasie wakacji. Uważajcie na siebie i dbajcie o bezpieczeństwo.