19 października 2021 r. z niewielkim opóźnieniem spowodowanym wyjazdem szkoleniowym nauczycieli na Sycylię odbyła się uroczystość z okazji DEN, w której oprócz nauczycieli, dyrekcji, uczniów i pracowników szkoły, uczestniczył także wieloletni dyrektor pan Michał Pater. Jak co roku jest to okazja do refleksji nad trudnym, ale przynoszącym ogrom satysfakcji zawodem nauczyciela. Tradycyjnie już w tym dniu dyrektor szkoły pani Beata Mazurek wręcza nagrody dla nauczycieli. W tym roku nagrodę dyrektora otrzymali: p. Magdalena Peter-Świstak, p. Justyna Lisiak, p. Ewa Stefanowicz, p. Paweł Dudycz, p. Dariusz Durzyński, p. Anna Mak, p. Beata Warszewska, p. Radosław Wdowik, p. Elżbieta Kopa, p. Małgorzata Jaśkiewicz, p. Bożena Orlikowska, p. Iwona Ilska oraz p. Małgorzata Frąszczak. Nagrodę Starosty Powiatu Oleśnickiego otrzymali: p. Magdalena Małolepsza, p. Marzena Łatka, p. Ewa Mencel oraz pan Bartłomiej Porzucek. Z rąk dyrektora szkoły nagrody otrzymali także pracownicy administracji i obsługi. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!