17 stycznia 2014 r. (piątek) odbył się Finał III edycji ogólnopolskiego „Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości” w Warszawie, w siedzibie PARP – Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie bieżącej edycji brzmi „Biznes plany”.

Honorowy Patronat nad III edycją objęli: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwo Wyższego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie oraz Minister Edukacji Narodowej. Turniej wiedzy o przedsiębiorczości jest organizowany przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku i Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego. W olimpiadzie wzięło udział 11 uczniów z naszej szkoły – klasa IV technikum ekonomicznego. Damian Kulicki – z technikum ekonomicznego został laureatem finału zdobywając V miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

https://www.wsap.edu.pl/wsap/w/337,zdjecia-zakladka/

Dodaj komentarz