{gallery}/galeria/g_93/1{/gallery}W sobotę 3 grudnia 2011 r. na sycowskim Rynku odbył się już V Zlot Mikołajów. W tym roku, dzięki pięknej pogodzie, impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Sycowa i okolic. Nasza szkoła również uczestniczyła w tym przedsięwzięciu.

Przygotowaliśmy, jak co roku, stoisko z piernikowymi wypiekami, ozdobami, stoikami i kartkami świątecznymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. W rolę Świętego Mikołaja wcielił się Krzysztof Liebner, który obsługiwał Pocztę Św. Mikołaja zorganizowaną przez Przedszkole nr 1 w Sycowie. Rozdawał dzieciom cukierki i kartki do kolorowania z wizerunkiem Św. Mikołaja. Dziękujemy za zaangażowanie uczniom z klasy III Technikum Ekonomicznego: Kindze Sobczyk, Klaudii Sokalskiej, Joannie Wilkosz, Martynie Kruszyk, Katarzynie Bilskiej, Izabeli Pietrzak, Magdalenie Głąb oraz Krzysztofowi Liebnerowi.
Za opiekę i pomoc dziękujemy również opiekunom: Edycie Noczyńskiej, Ewie Mencel, ks. Piotrowi Szkudlarkowi i Annie Dąbrowskiej.

{gallery}/galeria/g_93/{/gallery}

Dodaj komentarz