Dnia 14 marca uczniowie klasy IV TL w składzie Anna Kurakowska, Hanna Bednarek, Michał Jasiak i Maciej Wyrwas wzięli udział w VI Międzyszkolnym Turnieju Logistycznym organizowanym przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Musieli zmierzyć się z częścią pisemną i praktyczną. W części pisemnej sprawdzana była wiedzą zdobyta na przestrzeni niespełna 4 lat nauki logistyki. Część praktyczna stanowiła problem praktyczny do rozwiązania, który obejmował zastosowanie metod obliczania optymalnych kosztów transportu wewnętrznego i magazynowania. Zastosować musieli również metodę ABC i XYZ, określając tym samym rotację towarową. W tym turnieju nagradzane jest tylko pierwsze miejsce. Pierwszy raz w historii turnieju dwie drużyny ex aequo zdobyły pierwsze miejsce, gdzie nagroda jest wyjazd na międzynarodową konferencję logistyczną, tablet i komplet podręczników dla szkoły. Nasza drużyna została wyczytana jako druga w klasyfikacji. Serdecznie gratulujemy osiągnięcia tak wysokiego wyniku i życzymy osiągnięcia równie wysokich wyników na maturze i egzaminie zawodowym.