Za nami najważniejszy finałowy sprawdzian wiedzy, który odbył się 4 marca 2016 roku w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Jest nam miło ogłosić, że w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej nasza uczennica z klasy 4b Technikum Logistycznego – Jagoda Jankowska, znalazła się wśród 60 NAJLEPSZYCH LOGISTYKÓW W POLSCE. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Celem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną oraz promowanie utalentowanych uczniów wśród potencjalnych pracodawców. Olimpiada jest jedynym w Polsce turniejem tematycznym z dziedziny logistyki, którego finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu  zawodowego. Honorowym Patronem olimpiady jest Minister Edukacji Narodowej.

 

Patronem Merytorycznym jest Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne.

Dodaj komentarz