W dniu 07.10.2015 r. w naszej szkole odbył się I etap VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.

Z naszej szkoły do I etapu przystąpiło 35 uczniów z klas II, III oraz IV technikum logistycznego. Uczestnicy olimpiady mieli za zadanie w ciągu 40 min. rozwiązać test jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań.

Dodatkowym utrudnieniem dla uczniów jest punktacja, która za błędną odpowiedź przewiduje punkty ujemne.

Nagrodą główną w olimpiadzie jest zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, bezpłatne studia I (licencjackie lub inżynierskie) i II stopnia w Wyższej Szkole Logistyki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora.

Ogłoszenie wyników zakwalifikowania się do II etapu olimpiady odbędzie się 31 października 2015r.

Życzymy powodzenia! Opiekunem uczniów jest mgr inż. Magdalena Małolepsza.

Dodaj komentarz