{gallery}/galeria/g_101/1{/gallery}W dniu 05.03.2012 r. tradycyjnie już w naszej szkole odbyła się akcja poboru krwi WAMPIRIADA. Jak na każdej akcji chętnych do podzielenia się tym drogocennym i niezastąpionym darem nie brakowało. Około godziny 9.00 przed salą gimnastyczną w budynku głównym ustawiła się ogromna kolejka krwiodawców.

Cennym darem jednak podzieliło się 58 osób co dało łącznie 26,1 litrów krwi. Każdy z uczniów za oddanie krwi otrzyma + 30 punktów z zachowania i dozgonną wdzięczność tych którzy otrzymają jego krew. Honorowi dawcy za oddanie krwi otrzymywali brelok ze swoją grupą krwi i kartę ICE (In Case of Emergency). Uczniowie mogli zapoznać się z działalnością naszego Młodzieżowego Klubu Honorowych Dawców Krwi, który jest jednym z klubów należących do Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej.
Organizatorami akcji byli: Renata Żak i Radosław Wdowik

{gallery}/galeria/g_101/{/gallery}

Dodaj komentarz