W dniu 14 marca (poniedziałek) 2016 r. w naszej szkole odbyła się kolejna akcja WAMPIRIADY. Była to jubileuszowa akcja, gdyż właśnie w tym miesiącu mija równe 10 lat od kiedy nasi uczniowie pomagają w ratowaniu życia drugiemu człowiekowi. Szkolnego rekordu co prawda nie udało się pobić, ale frekwencja była bardzo wysoka. Zarejestrowanych zostało 70 osób, natomiast krew oddało 45 osób co stanowi 20,25 l krwi. Jesteśmy przekonani, że zebrana ilość uratuje życie niejednej potrzebującej osobie. Jednocześnie organizatorzy przypominają, że do końca miesiąca trwa marcowa edycja konkursu Akcji Dawcom w Darze.

Wśród osób, które w marcu’ 2016 honorowo oddadzą krew i przyślą zdjęcie potwierdzającego to wpisu w legitymacji HDK, rozlosujemy:

– dwa dwuosobowe bezpłatne vouchery półtoragodzinne na strefę basenową term Gorący Potok

– dwa dwuosobowe bezpłatne vouchery dwuipółgodzinne na strefę basenową term Gorący Potok

Prosimy o przysyłanie zdjęć mailem na adres dawcomwdarze@gmail.com, lub MMS’em na numer 603 305 401 (do 31.03.2016). Osoba towarzysząca laureatowi nie musi być krwiodawcą.

Dodaj komentarz