W dniu 04 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyła się kolejna akcja poboru krwi pod nazwą WAMPIRIADA. Jak na każdej akcji organizatorzy wraz z uczniami dali z siebie wszystko, aby sprawnie przeprowadzić w pierwszej kolejności akcję reklamową i w końcu sprawny przebieg samej akcji.

Honorowi dawcy krwi nie zawiedli, krew oddały 54 osoby co stanowi 24,3 litry krwi. Na wszystkich akcjach wszystkim dopisywały świetne humory więc nie mogło być inaczej i na tej. Uczennice z technikum logistycznego sprawnie kierowały akcją pod względem organizacyjnym jak i informacyjnym, co jak widać sprawiało im to chyba przyjemność. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za wytrwałość w oczekiwaniu w kolejce do rejestracji i za bezcenny dar KREW. Jednocześnie zapraszają na kolejną akcję, która już za dwa miesiące.

Dodaj komentarz