Już po raz czwarty 2 grudnia 2019 r. uczniowie naszej Szkoły brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie o Ubezpieczeniach Społecznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Organizatorem Olimpiady jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie.

Uczniowie podjęli się rozwiązania 20 zadań testowych. Na ich rozwiązanie mieli 30 minut.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Trzymamy kciuki i życzymy wielu sukcesów!