{gallery}/galeria/g_117/1{/gallery}Dnia 31 maja 2012 w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień bez Papierosa. Organizatorem obchodów tego święta były uczennice klasy III d TL Malwina Lotka oraz Agata Woźniak. Dziewczyny przygotowały gazetkę, rozdały ulotki o szkodliwości palenia, które otrzymały dzięki współpracy z Sanepidem w Oleśnicy. Uczniowie pozostałych klas wykonali plakaty tematyczne, które zostały rozwieszone na korytarzach szkolnych w budynku A. Ponadto Malwina i Agata przeprowadziły w Przedszkolu nr 3 im. Małego Księcia w Sycowie warsztaty oraz konkurs plastyczny dla dzieci 6-cio letnich pod hasłem „Palenie szkodzi”. Mamy nadzieję, że to przedsięwzięcie wpłynie na wzrost świadomości dzieci i młodzieży w zakresie skutków palenia tytoniu.
{gallery}/galeria/g_117/{/gallery}

Dodaj komentarz