Dnia 25.02.2020 naszą szkołę odwiedzili nauczyciele z Niemiec oraz Rosji. Wizyta ta związana jest z wyjazdem uczniów w ramach trójstronnej wymiany – Polska, Niemcy Rosja. W kwietniu br. nasi uczniowie wyjadą do Niemiec do Oldenburga. W trakcie wizyty w Sycowie nauczyciele opracowali szczegółowy program pobytu w Niemczech, który zakłada m.in. pracę nad audycją radiową, zwiedzanie zakładów produkcyjnych, zwiedzanie miasta.

Dnia 26. 02 nauczyciele spotkali się z Dyrekcją szkoły. W trakcie rozmowy został przedstawiony program pobytu uczniów, odczytany list od Dyrekcji ze szkoły w Rosji, padło wiele pytań dotyczących zasad funkcjonowania szkół w Niemczech oraz w Rosji. Nauczyciele obejrzeli także pracownie komputerowe, językowe, salę gimnastyczną, korty tenisowe oraz otoczenie szkoły. Wyposażenie pracowni jak również krótka wizyta na lekcjach bardzo spodobała się naszym gościom. Mamy nadzieję, że równie dobre wrażenia przywieziemy z pobytu w Oldenburgu.