Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 BWa » 1 BWb » 1 BWc » 1 TE » 1 TL » 1 TM » 2 BaG » 2 BbG » 2 BWa » 2 BWb » 2 BWc » 2 TE » 2 TEG » 2 TLa » 2 TLb » 2 TLG » 2 TM » 2 TPG » 3 BWa » 3 BWb » 3 TE » 3 TL » 3 TPS » 4 TL » 4 TME

Plany nauczycieli

» Baura E. » Błoch-Zdzienicka M. » Dudycz P. » Durzyński D. » Durzyński M. » Durzyński P. » Frąszczak M. » Hanyż M. » Hes A. » Hofman A. » Ilska I. » Jaśkiewicz M. » Jurkiewicz T. » Karbowska-Krzemińska K. » Kopa E. » Kozłowska-Biela K. » Kulicka J. » Lisiak J. » Lubczyńska A. » Łatka M. » Mak A. » Małolepsza M. » Marcinkowska-Urban M. » Mazurek B. » Mencel E. » Michałczyk E. » Orlikowska B. » Peter-Świstak M. » Porzucek B. » Potarzycka A. » Sennik D. » Stefanowicz E. » Śliwińska B. » Tomalkiewicz K. » Tyra M. » Warszewska B. » Wawrzyniak A. » Wdowik R. » Wieczorek A. » Zdulska J. » Żak R.

Klasa 1 BWa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
1 BWa gr2+1BWc gr2/informatyka - Dudycz P. (D10)
podstawy przedsiębiorczości
1 BWa - Mencel E. (D9)
geografia
1 BWa - Hofman A. (D1)
2 08:55-09:40 podstawy przedsiębiorczości
1 BWa - Mencel E. (D9)
historia
1 BWa - Śliwińska B. (A16)
biologia
1 BWa - Jurkiewicz T. (D9)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWa - Wawrzyniak A. (B119)
zajęcia z wychowawcą
1 BWa - Durzyński D. (A27)
matematyka
1 BWa - Zdulska J. (A27)
4 10:45-11:30 matematyka
1 BWa - Zdulska J. (A27)
j. polski
1 BWa - Żak R. (A14)
wychowanie fizyczne
1 BWa chł1/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
1 BWa dz1+1BWb dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
5 11:50-12:35 j. angielski
1 BWa+1BWb gr1/angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
1 BWa+1BWb gr1/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
religia
1 BWa - Tomalkiewicz K. (A31)
j. angielski
1 BWa+1BWb gr1/angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
1 BWa+1BWb gr1/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 BWa chł1/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
1 BWa dz1+1BWb dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
j. polski
1 BWa - Żak R. (A14)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 BWa chł1/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
1 BWa dz1+1BWb dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
informatyka
1 BWa gr1/informatyka - Dudycz P. (B117)
8 14:25-15:10 religia
1 BWa - Tomalkiewicz K. (B116)
9 15:15-16:00

Klasa 1 BWb - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
1 BWb - Mencel E. (D9)
biologia
1 BWb - Jurkiewicz T. (B119)
religia
1 BWb - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
1 BWb/religia - Kulicka J. (A26)
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWb - Wawrzyniak A. (B102)
zajęcia z wychowawcą
1 BWb - Durzyński P. (A12)
geografia
1 BWb - Hofman A. (D1)
3 09:50-10:35 informatyka
1 BWb - Dudycz P. (D10)
podstawy przedsiębiorczości
1 BWb - Mencel E. (D9)
j. polski
1 BWb - Śliwińska B. (A16)
4 10:45-11:30 matematyka
1 BWb - Baura E. (B105)
j. polski
1 BWb - Śliwińska B. (A16)
wychowanie fizyczne
1 BWa dz1+1BWb dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
1 BWb chł1 + 1BWc chł2/wf - Tyra M. (SG3)
5 11:50-12:35 j. angielski
1 BWa+1BWb gr1/angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
1 BWa+1BWb gr1/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
1 BWb gr2+1BWc/angielski - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
1 BWb gr2+1BWc/niemiecki - Marcinkowska-Urban M. (A12)
religia
1 BWb - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
1 BWb/religia - Kulicka J. (A26)
j. angielski
1 BWa+1BWb gr1/angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
1 BWa+1BWb gr1/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
1 BWb gr2+1BWc/angielski - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
1 BWb gr2+1BWc/niemiecki - Marcinkowska-Urban M. (A12)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 BWa dz1+1BWb dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
1 BWb chł1 + 1BWc chł2/wf - Tyra M. (SG3)
matematyka
1 BWb - Baura E. (A29)
historia
1 BWb - Śliwińska B. (A16)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 BWa dz1+1BWb dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
1 BWb chł1 + 1BWc chł2/wf - Tyra M. (SG3)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 1 BWc - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
1 BWa gr2+1BWc gr2/informatyka - Dudycz P. (D10)
matematyka
1 BWc - Baura E. (B102)
informatyka
1 BWc gr1/informatyka - Dudycz P. (B117)
2 08:55-09:40 j. polski
1 BWc - Kopa E. (B119)
podstawy przedsiębiorczości
1 BWc - Mencel E. (D9)
j. polski
1 BWc - Kopa E. (B119)
3 09:50-10:35 matematyka
1 BWc - Baura E. (B103)
religia
1 BWc - Wieczorek A. (B116)
zajęcia z pedagogiem
1 BWc/religia - Warszewska B. (A16)
geografia
1 BWc - Hofman A. (D1)
4 10:45-11:30 podstawy przedsiębiorczości
1 BWc - Mencel E. (D9)
zajęcia z wychowawcą
1 BWc - Hes A. (A17)
wychowanie fizyczne
1 BWb chł1 + 1BWc chł2/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
1 BWc chł1/wf - Hes A. (SG4)
5 11:50-12:35 j. angielski
1 BWb gr2+1BWc/angielski - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
1 BWb gr2+1BWc/niemiecki - Marcinkowska-Urban M. (A12)
biologia
1 BWc - Jurkiewicz T. (B105)
j. angielski
1 BWb gr2+1BWc/angielski - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
1 BWb gr2+1BWc/niemiecki - Marcinkowska-Urban M. (A12)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 BWb chł1 + 1BWc chł2/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
1 BWc chł1/wf - Hes A. (SG4)
religia
1 BWc - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
1 BWc/religia - Kulicka J. (A26)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 BWb chł1 + 1BWc chł2/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
1 BWc chł1/wf - Hes A. (SG4)
historia
1 BWc - Śliwińska B. (A16)
8 14:25-15:10 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWc - Wawrzyniak A. (B103)
9 15:15-16:00

Klasa 1 TE - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
1 TE gr1/angielski - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
1 TE gr2+1TM/niemiecki - Marcinkowska-Urban M. (A12)
geografia
1 TE - Mazurek B. (B110)
j. angielski
1 TE gr1/angielski - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
1 TE gr2+1TM/niemiecki - Marcinkowska-Urban M. (A12)
j. polski
1 TE - Sennik D. (A18)
j. polski
1 TE - Sennik D. (A18)
2 08:55-09:40 informatyka
1 TE gr1+1TM/informatyka - Dudycz P. (D10)
informatyka
1 TE gr2/informatyka - Frąszczak M. (B104)
podstawy ekonomii
1 TE - Ilska I. (A29)
podstawy ekonomii
1 TE - Ilska I. (A29)
religia
1 TE - Potarzycka A. (B105)
zajęcia biblioteczne
1 TE/religia - Kulicka J. (A26)
plastyka
1 TE - Karbowska-Krzemińska K. (B102)
3 09:50-10:35 fizyka
1 TE - Zdulska J. (A27)
podstawy ekonomii
1 TE - Ilska I. (A29)
podstawy ekonomii
1 TE - Ilska I. (A29)
chemia
1 TE - Zdulska J. (A27)
religia
1 TE - Potarzycka A. (D1)
zajęcia biblioteczne
1 TE/religia - Kulicka J. (A26)
4 10:45-11:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 TE - Wawrzyniak A. (B102)
ekonomika
1 TE - Ilska I. (A29)
j. polski
1 TE - Sennik D. (A18)
wychowanie fizyczne
1 TE dz1+TL dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TE dz2/wf - Hanyż M. (SG5)
wychowanie fizyczne
1 TL chł1+1TE chł - Durzyński D. (SG1)
historia
1 TE - Kopa E. (B119)
5 11:50-12:35 elementy prawa
1 TE - Mencel E. (D9)
matematyka
1 TE - Łatka M. (A17)
ekonomika
1 TE - Ilska I. (A29)
pracownia techniki biurowej
1 TE gr1/tech_biur - Baura E. (B104)
pracownia techniki biurowej
1 TE gr2/tech_biur - Orlikowska B. (A28)
matematyka
1 TE - Łatka M. (A17)
6 12:45-13:30 historia
1 TE - Kopa E. (B119)
bhp w pracy ekonomisty
1 TE - Jurkiewicz T. (B105)
biologia
1 TE - Jurkiewicz T. (D9)
pracownia techniki biurowej
1 TE gr1/tech_biur - Baura E. (B104)
pracownia techniki biurowej
1 TE gr2/tech_biur - Orlikowska B. (A28)
matematyka
1 TE - Łatka M. (A17)
7 13:35-14:20 j. niemiecki
1 TE gr1/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
1 TE gr2+TM/angielski - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
1 TE gr1/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
1 TE gr2+TM/angielski - Lubczyńska A. (B109)
zajęcia z wychowawcą
1 TE - Orlikowska B. (A31)
geografia
1 TE - Mazurek B. (B110)
wychowanie fizyczne
1 TE dz1+TL dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TE dz2/wf - Hanyż M. (SG5)
wychowanie fizyczne
1 TL chł1+1TE chł - Durzyński D. (SG1)
8 14:25-15:10 ekonomika
1 TE - Ilska I. (A29)
wychowanie fizyczne
1 TE dz1+TL dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TE dz2/wf - Hanyż M. (SG5)
wychowanie fizyczne
1 TL chł1+1TE chł - Durzyński D. (SG1)
9 15:15-16:00

Klasa 1 TL - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
1 TL gr1/angielski - Lisiak J. (B108)
j. angielski
1 TL gr2/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. polski
1 TL - Żak R. (A14)
j. angielski
1 TL gr1/angielski - Lisiak J. (B108)
j. angielski
1 TL gr2/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
podstawy logistyki
1 TL - Mak A. (D9)
plastyka
1 TL - Karbowska-Krzemińska K. (B102)
2 08:55-09:40 podstawy logistyki
1 TL - Mak A. (B110)
religia
1 TL - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
1 TL/religia - Kulicka J. (A26)
j. polski
1 TL - Żak R. (A14)
laboratorium procesów magazynowych
1 TL - Mak A. (D9)
geografia
1 TL - Jaśkiewicz M. (B110)
3 09:50-10:35 gospodarka magazynowa
1 TL - Frąszczak M. (B102)
biologia
1 TL - Jurkiewicz T. (B119)
j. polski
1 TL - Żak R. (A14)
laboratorium procesów magazynowych
1 TL - Mak A. (D9)
matematyka
1 TL - Stefanowicz E. (B103)
4 10:45-11:30 matematyka
1 TL - Stefanowicz E. (B103)
bhp w pracy logistyka
1 TL - Jurkiewicz T. (B119)
fizyka
1 TL - Zdulska J. (A27)
wychowanie fizyczne
1 TE dz1+TL dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TL chł1+1TE chł - Durzyński D. (SG1)
matematyka
1 TL - Stefanowicz E. (B103)
5 11:50-12:35 pracownia zarządzania magazynem
1 TL - Mak A. (A17)
historia
1 TL - Śliwińska B. (A16)
historia
1 TL - Śliwińska B. (A16)
gospodarka magazynowa
1 TL - Frąszczak M. (B102)
podstawy logistyki
1 TL - Mak A. (D10)
6 12:45-13:30 chemia
1 TL - Zdulska J. (A27)
j. niemiecki
1 TL gr1/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
informatyka
1 TL gr2/informatyka - Frąszczak M. (B104)
geografia
1 TL - Jaśkiewicz M. (B110)
gospodarka magazynowa
1 TL - Frąszczak M. (B102)
pracownia zarządzania magazynem
1 TL - Mak A. (B102)
7 13:35-14:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 TL - Wawrzyniak A. (B103)
religia
1 TL - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
1 TL/religia - Kulicka J. (A26)
informatyka
1 TL gr1/informatyka - Frąszczak M. (B104)
j. niemiecki
1 TL gr2/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
wychowanie fizyczne
1 TE dz1+TL dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TL chł1+1TE chł - Durzyński D. (SG1)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
1 TL - Jaśkiewicz M. (B110)
j. niemiecki
1 TL gr2/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. niemiecki
1 TL gr1/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
wychowanie fizyczne
1 TE dz1+TL dz1/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TL chł1+1TE chł - Durzyński D. (SG1)
9 15:15-16:00

Klasa 1 TM - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
1 TE gr2+1TM/niemiecki - Marcinkowska-Urban M. (A12)
religia
1 TM - Wieczorek A. (B116)
j. niemiecki
1 TE gr2+1TM/niemiecki - Marcinkowska-Urban M. (A12)
podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM - Durzyński M. (D1)
matematyka
1 TM - Stefanowicz E. (B103)
2 08:55-09:40 informatyka
1 TE gr1+1TM/informatyka - Dudycz P. (D10)
geografia
1 TM - Mazurek B. (B110)
podstawy technik wytwarzania
1 TM - Dudycz P. (B117)
podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM - Durzyński M. (D1)
fizyka
1 TM - Zdulska J. (A27)
3 09:50-10:35 matematyka
1 TM - Stefanowicz E. (B120)
j. polski
1 TM - Sennik D. (A18)
podstawy technik wytwarzania
1 TM - Dudycz P. (B117)
podstawy konstrukcji maszyn
1 TM - Durzyński M. (D1)
plastyka
1 TM - Karbowska-Krzemińska K. (B102)
4 10:45-11:30 podstawy technik wytwarzania
1 TM - Dudycz P. (B117)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
1 TM - Durzyński M. (D1)
biologia
1 TM - Jurkiewicz T. (D9)
religia
1 TM - Wieczorek A. (B116)
j. polski
1 TM - Sennik D. (A18)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
1 TM - Dudycz P. (B117)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
1 TM - Durzyński M. (D1)
bhp w pracy mechanika
1 TM - Jurkiewicz T. (D9)
chemia
1 TM - Zdulska J. (A27)
j. polski
1 TM - Sennik D. (A18)
6 12:45-13:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 TM - Wawrzyniak A. (B103)
podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM - Durzyński M. (D1)
wychowanie fizyczne
1 TM - Tyra M. (SG3)
geografia
1 TM - Mazurek B. (B110)
historia
1 TM - Kopa E. (B119)
7 13:35-14:20 j. angielski
1 TE gr2+TM/angielski - Lubczyńska A. (B109)
j. angielski
1 TE gr2+TM/angielski - Lubczyńska A. (B109)
matematyka
1 TM - Stefanowicz E. (B103)
historia
1 TM - Kopa E. (B119)
wychowanie fizyczne
1 TM - Tyra M. (SG3)
8 14:25-15:10 podstawy konstrukcji maszyn
1 TM - Durzyński M. (D1)
wychowanie fizyczne
1 TM - Tyra M. (SG3)
9 15:15-16:00

Klasa 2 BaG - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 BaG - Zdulska J. (A27)
j. niemiecki
2 BaG+2BbG/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 BaG/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
2 08:55-09:40 j. niemiecki
2 BaG+2BbG/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 BaG/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
język niemiecki w zawodzie
2 BaG+2BbG/niem_zaw - Peter-Świstak M. (D7)
język angielski w zawodzie
2 BaG/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
3 09:50-10:35 język niemiecki w zawodzie
2 BaG+2BbG/niem_zaw - Peter-Świstak M. (D7)
język angielski w zawodzie
2 BaG/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
wychowanie fizyczne
2 BaG chł/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BaG+2BbG dz/wf - Hes A. (SG4)
4 10:45-11:30 podstawy przedsiębiorczości
2 BaG - Hes A. (D9)
wychowanie fizyczne
2 BaG chł/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BaG+2BbG dz/wf - Hes A. (SG4)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
2 BaG chł/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BaG+2BbG dz/wf - Hes A. (SG4)
religia
2 BaG - Potarzycka A. (D1)
zajęcia biblioteczne
2 BaG/religia - Kulicka J. (A26)
6 12:45-13:30 j. polski
2 BaG - Sennik D. (A18)
zajęcia z wychowawcą
2 BaG - Zdulska J. (A27)
7 13:35-14:20 historia
2 BaG - Śliwińska B. (A16)
j. polski
2 BaG - Sennik D. (A18)
8 14:25-15:10 podstawy przedsiębiorczości
2 BaG - Hes A. (A17)
9 15:15-16:00

Klasa 2 BbG - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
2 BbG - Hes A. (A14)
j. niemiecki
2 BaG+2BbG/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 BbG/angielski - Lubczyńska A. (B109)
2 08:55-09:40 j. niemiecki
2 BaG+2BbG/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 BbG/angielski - Lubczyńska A. (B109)
język niemiecki w zawodzie
2 BaG+2BbG/niem_zaw - Peter-Świstak M. (D7)
język angielski w zawodzie
2 BbG/ang_zaw - Lisiak J. (B108)
3 09:50-10:35 język niemiecki w zawodzie
2 BaG+2BbG/niem_zaw - Peter-Świstak M. (D7)
język angielski w zawodzie
2 BbG/ang_zaw - Lisiak J. (B108)
wychowanie fizyczne
2 BaG+2BbG dz/wf - Hes A. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BbG chł/wf - Durzyński D. (SG1)
4 10:45-11:30 j. polski
2 BbG - Śliwińska B. (A16)
wychowanie fizyczne
2 BaG+2BbG dz/wf - Hes A. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BbG chł/wf - Durzyński D. (SG1)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
2 BaG+2BbG dz/wf - Hes A. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BbG chł/wf - Durzyński D. (SG1)
j. polski
2 BbG - Śliwińska B. (A16)
6 12:45-13:30 historia
2 BbG - Śliwińska B. (A16)
religia
2 BbG - Potarzycka A. (D1)
7 13:35-14:20 matematyka
2 BbG - Baura E. (B116)
podstawy przedsiębiorczości
2 BbG - Hes A. (A17)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
2 BbG - Baura E. (B103)
9 15:15-16:00

Klasa 2 BWa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 geografia
2 BWa - Hofman A. (A29)
zajęcia z wychowawcą
2 BWa - Lisiak J. (B108)
2 08:55-09:40 biologia
2 BWa - Jurkiewicz T. (B119)
j. polski
2 BWa - Żak R. (A14)
3 09:50-10:35 historia
2 BWa - Śliwińska B. (A16)
język angielski w zawodzie
2 BWa+2BWb gr 1/angielski_zaw - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
język niemiecki w zawodzie
2 BWa+2BWb+2BWc/niem_zaw - Peter-Świstak M. (D7)
4 10:45-11:30 j. angielski
2 BWa+2BWb gr1/angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 BWa+2BWb gr1/angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
5 11:50-12:35 język angielski w zawodzie
2 BWa+2BWb gr 1/angielski_zaw - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
język niemiecki w zawodzie
2 BWa+2BWb+2BWc/niem_zaw - Peter-Świstak M. (D7)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł1+2BWa chł1/wf - Hes A. (SG4)
6 12:45-13:30 matematyka
2 BWa - Zdulska J. (A27)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł1+2BWa chł1/wf - Hes A. (SG4)
7 13:35-14:20 j. polski
2 BWa - Żak R. (A14)
matematyka
2 BWa - Zdulska J. (A27)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł1+2BWa chł1/wf - Hes A. (SG4)
religia
2 BWa - Potarzycka A. (D1)
9 15:15-16:00

Klasa 2 BWb - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
2 BWb - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. polski
2 BWb - Żak R. (A14)
2 08:55-09:40 matematyka
2 BWb - Baura E. (A18)
religia
2 BWb - Tomalkiewicz K. (B116)
3 09:50-10:35 geografia
2 BWb - Hofman A. (B110)
język angielski w zawodzie
2 BWa+2BWb gr 1/angielski_zaw - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
język niemiecki w zawodzie
2 BWa+2BWb+2BWc/niem_zaw - Peter-Świstak M. (D7)
język angielski w zawodzie
2 BWb gr2+2BWc/angielski_zaw - Lubczyńska A. (A17)
4 10:45-11:30 j. angielski
2 BWa+2BWb gr1/angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 BWb+2BWc/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. angielski
2 BWa+2BWb gr1/angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 BWb+2BWc/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
5 11:50-12:35 język angielski w zawodzie
2 BWa+2BWb gr 1/angielski_zaw - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
język niemiecki w zawodzie
2 BWa+2BWb+2BWc/niem_zaw - Peter-Świstak M. (D7)
język angielski w zawodzie
2 BWb gr2+2BWc/angielski_zaw - Lubczyńska A. (B109)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł1+2BWa chł1/wf - Hes A. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł2+2BWc chł1/wf - Hanyż M. (SG5)
6 12:45-13:30 j. polski
2 BWb - Żak R. (A14)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł1+2BWa chł1/wf - Hes A. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł2+2BWc chł1/wf - Hanyż M. (SG5)
7 13:35-14:20 biologia
2 BWb - Jurkiewicz T. (B103)
matematyka
2 BWb - Baura E. (B103)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł1+2BWa chł1/wf - Hes A. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł2+2BWc chł1/wf - Hanyż M. (SG5)
historia
2 BWb - Śliwińska B. (A16)
9 15:15-16:00

Klasa 2 BWc - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
2 BWc - Hanyż M. (A12)
historia
2 BWc - Śliwińska B. (A16)
2 08:55-09:40 geografia
2 BWc - Hofman A. (A29)
j. polski
2 BWc - Sennik D. (A18)
3 09:50-10:35 j. polski
2 BWc - Sennik D. (A18)
język niemiecki w zawodzie
2 BWa+2BWb+2BWc/niem_zaw - Peter-Świstak M. (D7)
język angielski w zawodzie
2 BWb gr2+2BWc/angielski_zaw - Lubczyńska A. (A17)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 BWb+2BWc/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 BWb+2BWc/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
5 11:50-12:35 język niemiecki w zawodzie
2 BWa+2BWb+2BWc/niem_zaw - Peter-Świstak M. (D7)
język angielski w zawodzie
2 BWb gr2+2BWc/angielski_zaw - Lubczyńska A. (B109)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł2+2BWc chł1/wf - Hanyż M. (SG5)
6 12:45-13:30 biologia
2 BWc - Jurkiewicz T. (B103)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł2+2BWc chł1/wf - Hanyż M. (SG5)
7 13:35-14:20 matematyka
2 BWc - Zdulska J. (A27)
religia
2 BWc - Potarzycka A. (D1)
zajęcia z pedagogiem
2 BWc/religia - Warszewska B. (A26)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł2+2BWc chł1/wf - Hanyż M. (SG5)
matematyka
2 BWc - Zdulska J. (A27)
9 15:15-16:00

Klasa 2 TE - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 fizyka
2 TE - Zdulska J. (A27)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TE - Orlikowska B. (A31)
matematyka
2 TE - Łatka M. (A17)
biologia
2 TE - Jurkiewicz T. (B119)
chemia
2 TE - Zdulska J. (A27)
2 08:55-09:40 gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TE - Ilska I. (A29)
j. polski
2 TE - Żak R. (A14)
matematyka
2 TE - Łatka M. (A17)
elementy statystyki opisowej
2 TE - Orlikowska B. (A31)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TE - Orlikowska B. (A31)
3 09:50-10:35 geografia
2 TE - Michałczyk E. (B110)
j. polski
2 TE - Żak R. (A14)
j. niemiecki
2 TE - Peter-Świstak M. (D7)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TE - Orlikowska B. (A31)
elementy statystyki opisowej
2 TE - Orlikowska B. (A31)
4 10:45-11:30 religia
2 TE - Tomalkiewicz K. (B116)
zajęcia biblioteczne
2 TE/religia - Kulicka J. (A26)
j. niemiecki
2 TE - Peter-Świstak M. (D7)
pracownia techniki biurowej
2 TE - Orlikowska B. (D10)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TE - Orlikowska B. (A31)
podstawy przedsiębiorczości
2 TE - Orlikowska B. (A31)
5 11:50-12:35 j. angielski
2 TE - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TE - Ilska I. (A29)
historia
2 TE - Kopa E. (B119)
j. polski
2 TE - Żak R. (A14)
j. angielski
2 TE - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
2 TE - Peter-Świstak M. (D7)
matematyka
2 TE - Łatka M. (A17)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TE - Orlikowska B. (A31)
gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TE - Ilska I. (A29)
elementy prawa
2 TE - Mencel E. (D9)
7 13:35-14:20 historia
2 TE - Kopa E. (B119)
informatyka
2 TE - Frąszczak M. (D10)
wychowanie fizyczne
2 TE chł+2TLa chł/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 TE dz/wf - Hes A. (SG4)
gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TE - Ilska I. (A29)
religia
2 TE - Tomalkiewicz K. (B116)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 TE chł+2TLa chł/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 TE dz/wf - Hes A. (SG4)
geografia
2 TE - Michałczyk E. (A27)
wychowanie fizyczne
2 TE chł+2TLa chł/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 TE dz/wf - Hes A. (SG4)
9 15:15-16:00

Klasa 2 TEG - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 TEG - Łatka M. (A17)
j. angielski
2 TEG+2TLG+2TPG/ angielski p - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
2 TEG/niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
elementy statystyki opisowej
2 TEG - Orlikowska B. (A31)
geografia
2 TEG - Jaśkiewicz M. (B110)
2 08:55-09:40 matematyka
2 TEG - Łatka M. (A17)
j. niemiecki
2 TEG+2TLG+2TPG/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 TEG/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
podstawy przedsiębiorczości
2 TEG - Orlikowska B. (A31)
j. polski
2 TEG - Żak R. (A14)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TEG - Ilska I. (A29)
3 09:50-10:35 elementy statystyki opisowej
2 TEG - Orlikowska B. (A31)
religia
2 TEG - Tomalkiewicz K. (A31)
zajęcia biblioteczne
2 TEG/religia - Kulicka J. (A26)
gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TEG - Baura E. (B119)
j. polski
2 TEG - Żak R. (A14)
religia
2 TEG - Tomalkiewicz K. (B116)
zajęcia biblioteczne
2 TEG/religia - Kulicka J. (A26)
4 10:45-11:30 historia i społeczeństwo
2 TEG - Kopa E. (B119)
pracownia rozliczen finansowych
2 TEG gr1/pracownie - Baura E. (B104)
pracownia rozliczen finansowych
2 TEG gr2/pracownie - Orlikowska B. (A28)
j. niemiecki
2 TEG+2TLG+2TPG/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 TEG/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TEG - Baura E. (A14)
rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych
2 TEG - Ilska I. (A29)
5 11:50-12:35 pracownia techniki biurowej
2 TEG gr1/pracownie - Baura E. (B104)
pracownia techniki biurowej
2 TEG gr2/pracownie - Orlikowska B. (A28)
pracowania kadrowo-płacowa
2 TEG gr1/pracownie - Baura E. (B104)
pracowania kadrowo-płacowa
2 TEG gr2/pracownie - Orlikowska B. (A28)
matematyka
2 TEG - Łatka M. (A17)
kadry i płace
2 TEG - Ilska I. (A29)
rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych
2 TEG - Ilska I. (A29)
6 12:45-13:30 j. polski
2 TEG - Żak R. (A14)
wychowanie fizyczne
2 TEG chł1+2TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz1/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz2+2TLG dz/wf - Hes A. (SG4)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TEG - Ilska I. (A29)
wychowanie fizyczne
2 TEG chł1+2TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz1/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz2+2TLG dz/wf - Hes A. (SG4)
zajęcia z wychowawcą
2 TEG - Ilska I. (A29)
7 13:35-14:20 geografia
2 TEG - Jaśkiewicz M. (B110)
wychowanie fizyczne
2 TEG chł1+2TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz1/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz2+2TLG dz/wf - Hes A. (SG4)
elementy prawa
2 TEG - Mencel E. (D9)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 2 TLa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
2 TLa informatyka gr1 - Frąszczak M. (B104)
podstawy logistyki
2 TLa - Kozłowska-Biela K. (D1)
gospodarka magazynowa
2 TLa - Małolepsza M. (B105)
matematyka
2 TLa - Stefanowicz E. (B103)
podstawy przedsiębiorczości
2 TLa - Baura E. (A31)
2 08:55-09:40 matematyka
2 TLa - Stefanowicz E. (B103)
podstawy logistyki
2 TLa - Kozłowska-Biela K. (D1)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr1/prac_zarz_mag - Małolepsza M. (B104)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr2/prac_zarz_mag - Kozłowska-Biela K. (D10)
fizyka
2 TLa - Zdulska J. (A27)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr1/lab_proc_mag - Małolepsza M. (B104)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr2/lab_proc_mag - Kozłowska-Biela K. (D10)
3 09:50-10:35 pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr1/prac_zarz_mag - Małolepsza M. (B104)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr2/prac_zarz_mag - Kozłowska-Biela K. (B117)
j. angielski
2 TLa - Lubczyńska A. (B109)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr1/prac_zarz_mag - Małolepsza M. (B104)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr2/prac_zarz_mag - Kozłowska-Biela K. (D10)
j. angielski
2 TLa - Lubczyńska A. (B109)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr1/lab_proc_mag - Małolepsza M. (B104)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr2/lab_proc_mag - Kozłowska-Biela K. (D10)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
2 TLa - Peter-Świstak M. (D7)
religia
2 TLa - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
2 TLa/religia - Kulicka J. (A26)
religia
2 TLa - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
2 TLa/religia - Kulicka J. (A26)
chemia
2 TLa - Zdulska J. (A27)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr1/lab_proc_mag - Małolepsza M. (B104)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr2/lab_proc_mag - Kozłowska-Biela K. (D10)
5 11:50-12:35 j. polski
2 TLa - Sennik D. (A18)
j. polski
2 TLa - Sennik D. (A18)
geografia
2 TLa - Jaśkiewicz M. (B110)
biologia
2 TLa - Jurkiewicz T. (B103)
j. niemiecki
2 TLa - Peter-Świstak M. (D7)
6 12:45-13:30 j. polski
2 TLa - Sennik D. (A18)
zajęcia z wychowawcą
2 TLa - Lubczyńska A. (B109)
podstawy logistyki
2 TLa - Kozłowska-Biela K. (B102)
historia
2 TLa - Kopa E. (B119)
geografia
2 TLa - Jaśkiewicz M. (B110)
7 13:35-14:20 gospodarka magazynowa
2 TLa - Małolepsza M. (B105)
matematyka
2 TLa - Stefanowicz E. (B103)
wychowanie fizyczne
2 TE chł+2TLa chł/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 TLa dz+2TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2)
gospodarka magazynowa
2 TLa - Małolepsza M. (B105)
podstawy logistyki
2 TLa - Kozłowska-Biela K. (B105)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 TE chł+2TLa chł/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 TLa dz+2TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2)
informatyka
2 TLa gr2+2TLb gr2/informatyka - Frąszczak M. (D10)
wychowanie fizyczne
2 TE chł+2TLa chł/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 TLa dz+2TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2)
historia
2 TLa - Kopa E. (B119)
9 15:15-16:00

Klasa 2 TLb - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 gospodarka magazynowa
2 TLb - Mak A. (B110)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr1/lab_proc_mag - Małolepsza M. (B117)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr2/lab_proc_mag - Mak A. (D10)
j. polski
2 TLb - Żak R. (A14)
j. angielski
2 TLb - Lisiak J. (B108)
gospodarka magazynowa
2 TLb - Mak A. (D9)
2 08:55-09:40 historia
2 TLb - Śliwińska B. (A16)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr1/lab_proc_mag - Małolepsza M. (B117)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr2/lab_proc_mag - Mak A. (D10)
religia
2 TLb - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
2 TLb/religia - Kulicka J. (A26)
geografia
2 TLb - Jaśkiewicz M. (B110)
podstawy logistyki
2 TLb - Mak A. (D9)
3 09:50-10:35 j. niemiecki
2 TLb - Marcinkowska-Urban M. (A12)
gospodarka magazynowa
2 TLb - Mak A. (B102)
matematyka
2 TLb - Stefanowicz E. (B103)
biologia
2 TLb - Jurkiewicz T. (B119)
j. polski
2 TLb - Żak R. (A14)
4 10:45-11:30 podstawy logistyki
2 TLb - Mak A. (A17)
podstawy logistyki
2 TLb - Mak A. (B102)
j. niemiecki
2 TLb - Marcinkowska-Urban M. (A12)
zajęcia z wychowawcą
2 TLb - Stefanowicz E. (B103)
j. polski
2 TLb - Żak R. (A14)
5 11:50-12:35 fizyka
2 TLb - Zdulska J. (A27)
matematyka
2 TLb - Stefanowicz E. (B103)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr1/prac_zarz_mag - Kozłowska-Biela K. (B104)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr2/prac_zarz_mag - Mak A. (D10)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr1/prac_zarz_mag - Kozłowska-Biela K. (B117)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr2/prac_zarz_mag - Mak A. (D10)
chemia
2 TLb - Zdulska J. (A27)
6 12:45-13:30 j. angielski
2 TLb - Lisiak J. (B108)
matematyka
2 TLb - Stefanowicz E. (B103)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr1/lab_proc_mag - Małolepsza M. (B104)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr2/lab_proc_mag - Mak A. (D10)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr1/prac_zarz_mag - Kozłowska-Biela K. (B117)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr2/prac_zarz_mag - Mak A. (D10)
historia
2 TLb - Śliwińska B. (A16)
7 13:35-14:20 podstawy przedsiębiorczości
2 TLb - Baura E. (B102)
religia
2 TLb - Wieczorek A. (B116)
wychowanie fizyczne
2 TLa dz+2TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
2 TLb chł/wf - Hanyż M. (SG5)
podstawy logistyki
2 TLb - Mak A. (D10)
geografia
2 TLb - Jaśkiewicz M. (B110)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 TLa dz+2TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
2 TLb chł/wf - Hanyż M. (SG5)
informatyka
2 TLa gr2+2TLb gr2/informatyka - Frąszczak M. (D10)
wychowanie fizyczne
2 TLa dz+2TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
2 TLb chł/wf - Hanyż M. (SG5)
informatyka
2 TLb gr1/informatyka - Frąszczak M. (B104)
9 15:15-16:00

Klasa 2 TLG - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 podstawy logistyki
2 TLG - Kozłowska-Biela K. (B102)
j. angielski
2 TEG+2TLG+2TPG/ angielski p - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
2 TLG/niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
j. polski
2 TLG - Sennik D. (A18)
podstawy logistyki
2 TLG - Kozłowska-Biela K. (B102)
podstawy logistyki
2 TLG - Kozłowska-Biela K. (D1)
2 08:55-09:40 język angielski dla logistyków
2 TLG - Lisiak J. (B117)
j. niemiecki
2 TEG+2TLG+2TPG/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 TLG/angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. polski
2 TLG - Sennik D. (A18)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr1/prac_zarz_mag - Małolepsza M. (B117)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr2/prac_zarz_mag - Kozłowska-Biela K. (D10)
matematyka
2 TLG - Łatka M. (B105)
3 09:50-10:35 matematyka
2 TLG - Łatka M. (B105)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLG gr1/lab_proc_mag - Małolepsza M. (B117)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLG gr2/lab_proc_mag - Kozłowska-Biela K. (D10)
geografia
2 TLG - Jaśkiewicz M. (B110)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr1/prac_zarz_mag - Małolepsza M. (B117)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr2/prac_zarz_mag - Kozłowska-Biela K. (D10)
matematyka
2 TLG - Łatka M. (B110)
4 10:45-11:30 gospodarka magazynowa
2 TLG - Kozłowska-Biela K. (D1)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLG gr1/lab_proc_mag - Małolepsza M. (B117)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLG gr2/lab_proc_mag - Kozłowska-Biela K. (D10)
j. niemiecki
2 TEG+2TLG+2TPG/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 TLG/angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr1/prac_zarz_mag - Małolepsza M. (B117)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr2/prac_zarz_mag - Kozłowska-Biela K. (D10)
religia
2 TLG - Tomalkiewicz K. (B116)
zajęcia biblioteczne
2 TLG/religia - Kulicka J. (A26)
5 11:50-12:35 gospodarka magazynowa
2 TLG - Kozłowska-Biela K. (B103)
historia i społeczeństwo
2 TLG - Kopa E. (B119)
podstawy przedsiębiorczości
2 TLG - Orlikowska B. (B102)
j. polski
2 TLG - Sennik D. (A18)
gospodarka magazynowa
2 TLG - Kozłowska-Biela K. (B105)
6 12:45-13:30 geografia
2 TLG - Jaśkiewicz M. (B110)
wychowanie fizyczne
2 TEG chł1+2TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz2+2TLG dz/wf - Hes A. (SG4)
zajęcia z wychowawcą
2 TLG - Łatka M. (B105)
wychowanie fizyczne
2 TEG chł1+2TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz2+2TLG dz/wf - Hes A. (SG4)
gospodarka magazynowa
2 TLG - Kozłowska-Biela K. (B105)
7 13:35-14:20 religia
2 TLG - Tomalkiewicz K. (A18)
wychowanie fizyczne
2 TEG chł1+2TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz2+2TLG dz/wf - Hes A. (SG4)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 2 TM - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
2 TM - Śliwińska B. (A16)
j. angielski
2 TM - Lisiak J. (B108)
matematyka
2 TM - Baura E. (D9)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
2 TM - Dudycz P. (A16)
podstawy technik wytwarzania
2 TM - Dudycz P. (B117)
2 08:55-09:40 j. niemiecki
2 TM - Peter-Świstak M. (D7)
biologia
2 TM - Jurkiewicz T. (B119)
j. niemiecki
2 TM - Peter-Świstak M. (D7)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
2 TM - Dudycz P. (A16)
j. polski
2 TM - Śliwińska B. (A16)
3 09:50-10:35 historia
2 TM - Śliwińska B. (A16)
historia
2 TM - Śliwińska B. (A16)
religia
2 TM - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
2 TM/religia - Kulicka J. (A26)
matematyka
2 TM - Baura E. (A12)
j. polski
2 TM - Śliwińska B. (A16)
4 10:45-11:30 informatyka
2 TM - Frąszczak M. (D10)
fizyka
2 TM - Zdulska J. (A27)
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM - Dudycz P. (B117)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1/prac_wytw_mont - Wdowik R. (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2/prac_wytw_mont - Dudycz P. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3/prac_wytw_mont - Durzyński M. (W3)
chemia
2 TM - Zdulska J. (A27)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
2 TM - Śliwińska B. (A16)
podstawy przedsiębiorczości
2 TM - Mencel E. (D9)
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM - Dudycz P. (B117)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1/prac_wytw_mont - Wdowik R. (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2/prac_wytw_mont - Dudycz P. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3/prac_wytw_mont - Durzyński M. (W3)
wychowanie fizyczne
2 TM - Durzyński D. (SG1)
6 12:45-13:30 matematyka
2 TM - Baura E. (B102)
geografia
2 TM - Michałczyk E. (A27)
podstawy technik wytwarzania
2 TM - Dudycz P. (B117)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1/prac_wytw_mont - Wdowik R. (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2/prac_wytw_mont - Dudycz P. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3/prac_wytw_mont - Durzyński M. (W3)
wychowanie fizyczne
2 TM - Durzyński D. (SG1)
7 13:35-14:20 podstawy konstrukcji maszyn
2 TM - Durzyński M. (D1)
geografia
2 TM - Michałczyk E. (A27)
wychowanie fizyczne
2 TM - Durzyński D. (SG1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1/prac_wytw_mont - Wdowik R. (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2/prac_wytw_mont - Dudycz P. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3/prac_wytw_mont - Durzyński M. (W3)
8 14:25-15:10 technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM - Dudycz P. (B117)
religia
2 TM - Wieczorek A. (B116)
j. angielski
2 TM - Lisiak J. (B108)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1/prac_wytw_mont - Wdowik R. (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2/prac_wytw_mont - Dudycz P. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3/prac_wytw_mont - Durzyński M. (W3)
9 15:15-16:00

Klasa 2 TPG - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
2 TPG/ niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 TEG+2TLG+2TPG/ angielski p - Lubczyńska A. (B109)
j. polski
2 TPG - Śliwińska B. (A16)
matematyka
2 TPG - Łatka M. (A17)
wychowanie fizyczne
2 TPG - Tyra M. (SG3)
2 08:55-09:40 organizowanie i nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych
2 TPG - Porzucek B. (D1)
j. niemiecki
2 TEG+2TLG+2TPG/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 TPG/angielski z - Lisiak J. (B108)
j. polski
2 TPG - Śliwińska B. (A16)
matematyka
2 TPG - Łatka M. (A17)
wychowanie fizyczne
2 TPG - Tyra M. (SG3)
3 09:50-10:35 przepisy ruchu drogowego
2 TPG - Porzucek B. (D1)
matematyka
2 TPG - Łatka M. (A17)
biologia
2 TPG - Jurkiewicz T. (D9)
silniki pojazdów samochodowych
2 TPG - Porzucek B. (B105)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
2 TPG - Porzucek B. (B105)
4 10:45-11:30 geografia
2 TPG - Jaśkiewicz M. (B110)
religia
2 TPG - Tomalkiewicz K. (A31)
zajęcia biblioteczne
2 TPG/religia - Kulicka J. (A26)
j. niemiecki
2 TEG+2TLG+2TPG/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
2 TPG/angielski z - Lisiak J. (B108)
silniki pojazdów samochodowych
2 TPG - Porzucek B. (B105)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
2 TPG - Porzucek B. (B105)
5 11:50-12:35 podstawy budowy maszyn
2 TPG - Durzyński M. (D1)
zajęcia z wychowawcą
2 TPG - Wdowik R. (B1)
diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
j. polski
2 TPG - Śliwińska B. (A16)
religia
2 TPG - Tomalkiewicz K. (B116)
6 12:45-13:30 podstawy budowy maszyn
2 TPG - Durzyński M. (D1)
geografia
2 TPG - Jaśkiewicz M. (B110)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
wychowanie fizyczne
2 TPG - Tyra M. (SG3)
7 13:35-14:20 fizyka
2 TPG - Zdulska J. (A27)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
podstawy przedsiębiorczości
2 TPG - Orlikowska B. (A31)
8 14:25-15:10 chemia
2 TPG - Zdulska J. (A27)
9 15:15-16:00

Klasa 3 BWa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 religia
3 BWa - Tomalkiewicz K. (B116)
zajęcia biblioteczne
3 BWa/religia - Kulicka J. (A26)
matematyka
3 BWa - Zdulska J. (A27)
2 08:55-09:40 język angielski w zawodzie
3 BWa gr1/ang. w zawodzie - Lubczyńska A. (B109)
język angielski w zawodzie
3 BWa gr2+3BWb/ang. w zawodzie - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
język niemiecki w zawodzie
3 BWa+3BWb/niem. w zawodzie - Marcinkowska-Urban M. (A12)
religia
3 BWa - Tomalkiewicz K. (A31)
zajęcia biblioteczne
3 BWa/religia - Kulicka J. (A26)
3 09:50-10:35 wiedza o społeczeństwie
3 BWa - Mencel E. (D9)
j. angielski
3 BWa gr1/angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. angielski
3 BWa gr2+3BWb/angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
3 BWa+3BWb/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 BWa chł1/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
3 BWa dz1+3BWb dz/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
3 BWb chł+3BWa chł2/wf - Durzyński P. (SG2)
zajęcia z wychowawcą
3 BWa - Tyra M. (B105)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
3 BWa chł1/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
3 BWa dz1+3BWb dz/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
3 BWb chł+3BWa chł2/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
3 BWa chł1/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
3 BWa dz1+3BWb dz/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
3 BWb chł+3BWa chł2/wf - Durzyński P. (SG2)
6 12:45-13:30 j. polski
3 BWa - Śliwińska B. (A16)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 3 BWb - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
3 BWb - Kopa E. (B119)
religia
3 BWb - Tomalkiewicz K. (A16)
2 08:55-09:40 język angielski w zawodzie
3 BWa gr2+3BWb/ang. w zawodzie - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
język niemiecki w zawodzie
3 BWa+3BWb/niem. w zawodzie - Marcinkowska-Urban M. (A12)
matematyka
3 BWb - Zdulska J. (A27)
3 09:50-10:35 religia
3 BWb - Tomalkiewicz K. (B116)
zajęcia biblioteczne
3 BWb/religia - Kulicka J. (A26)
j. angielski
3 BWa gr2+3BWb/angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
3 BWa+3BWb/niemiecki - Peter-Świstak M. (D7)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 BWa dz1+3BWb dz/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
3 BWb chł+3BWa chł2/wf - Durzyński P. (SG2)
wiedza o społeczeństwie
3 BWb - Mencel E. (D9)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
3 BWa dz1+3BWb dz/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
3 BWb chł+3BWa chł2/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
3 BWa dz1+3BWb dz/wf - Tyra M. (SG3)
wychowanie fizyczne
3 BWb chł+3BWa chł2/wf - Durzyński P. (SG2)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
3 BWb - Kopa E. (B119)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 3 TE - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
3 TE - Żak R. (A14)
matematyka
3 TE - Łatka M. (A17)
ekonomika
3 TE - Ilska I. (A29)
j. angielski
3 TE+3TL+3TPS/angielski p - Lubczyńska A. (B109)
rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TE - Ilska I. (A29)
2 08:55-09:40 j. polski
3 TE - Żak R. (A14)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr1/pracownie - Orlikowska B. (A28)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr2/pracownie - Baura E. (B104)
j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z - Marcinkowska-Urban M. (A12)
j. angielski
3 TE/angielski z - Lisiak J. (B108)
religia
3 TE - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
3 TE/religia - Kulicka J. (A26)
język angielski zawodowy
3 TE - Lubczyńska A. (A17)
3 09:50-10:35 zajęcia z wychowawcą
3 TE - Żak R. (A14)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr1/pracownie - Orlikowska B. (A28)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr2/pracownie - Baura E. (B104)
j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z - Marcinkowska-Urban M. (A12)
j. angielski
3 TE/angielski z - Lisiak J. (B108)
ekonomika
3 TE - Ilska I. (A29)
ekonomika
3 TE - Ilska I. (A29)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z - Marcinkowska-Urban M. (A12)
j. angielski
3 TE/angielski z - Lisiak J. (B108)
geografia
3 TE - Jaśkiewicz M. (B110)
j. polski
3 TE - Żak R. (A14)
ekonomika
3 TE - Ilska I. (A29)
matematyka
3 TE - Łatka M. (A17)
5 11:50-12:35 ekonomika
3 TE - Ilska I. (A29)
geografia
3 TE - Jaśkiewicz M. (B110)
j. polski
3 TE - Żak R. (A14)
matematyka
3 TE - Łatka M. (A17)
finanse małej firmy
3 TE gr1/pracownie - Orlikowska B. (A28)
finanse małej firmy
3 TE gr2/pracownie - Baura E. (B104)
6 12:45-13:30 rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TE - Ilska I. (A29)
religia
3 TE - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
3 TE/religia - Kulicka J. (A26)
wychowanie fizyczne
3 TE chł1+3TL chł/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE dz2+3TL dz/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
3 TE/dz1/wf - Hanyż M. (SG4)
matematyka
3 TE - Łatka M. (A17)
finanse małej firmy
3 TE gr1/pracownie - Orlikowska B. (A28)
finanse małej firmy
3 TE gr2/pracownie - Baura E. (B104)
7 13:35-14:20 geografia
3 TE - Jaśkiewicz M. (B110)
wychowanie fizyczne
3 TE chł1+3TL chł/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE dz2+3TL dz/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
3 TE/dz1/wf - Hanyż M. (SG4)
rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TE - Ilska I. (A29)
historia i społeczeństwo
3 TE - Kopa E. (B119)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
3 TE chł1+3TL chł/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE dz2+3TL dz/wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
3 TE/dz1/wf - Hanyż M. (SG4)
rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TE - Ilska I. (A29)
j. niemiecki
3 TE/niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
9 15:15-16:00

Klasa 3 TL - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
3 TL - Stefanowicz E. (B103)
j. polski
3 TL - Sennik D. (A18)
logistyka transportu
3 TL - Wdowik R. (B102)
j. angielski
3 TE+3TL+3TPS/angielski p - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
3 TL gr2+3TPS/niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
religia
3 TL - Tomalkiewicz K. (B116)
2 08:55-09:40 religia
3 TL - Tomalkiewicz K. (B116)
zajęcia biblioteczne
3 TL/religia - Kulicka J. (A26)
j. polski
3 TL - Sennik D. (A18)
j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z - Marcinkowska-Urban M. (A12)
j. angielski
3 TL gr1/angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. angielski
3 TL gr2+3TPS/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
usługi logistyczno-transportowe
3 TL - Wdowik R. (B102)
matematyka
3 TL - Stefanowicz E. (B103)
3 09:50-10:35 działalność gospodarcza
3 TL - Ilska I. (A29)
matematyka
3 TL - Stefanowicz E. (B103)
j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z - Marcinkowska-Urban M. (A12)
j. angielski
3 TL gr1/angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. angielski
3 TL gr2+3TPS/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
usługi logistyczno-transportowe
3 TL - Wdowik R. (B102)
procesy transportowe
3 TL - Mak A. (D9)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z - Marcinkowska-Urban M. (A12)
j. angielski
3 TL gr1/angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. angielski
3 TL gr2+3TPS/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
matematyka
3 TL - Stefanowicz E. (B103)
historia i społeczeństwo
3 TL - Kopa E. (B119)
geografia
3 TL - Jaśkiewicz M. (B110)
logistyka transportu
3 TL - Wdowik R. (B102)
5 11:50-12:35 procesy magazynowo-spedycyjne
3 TL - Małolepsza M. (B105)
procesy transportowe
3 TL - Mak A. (B102)
procesy magazynowo-spedycyjne
3 TL - Małolepsza M. (B105)
geografia
3 TL - Jaśkiewicz M. (B110)
geografia
3 TL - Jaśkiewicz M. (B110)
6 12:45-13:30 procesy magazynowo-spedycyjne
3 TL - Małolepsza M. (B105)
procesy transportowe
3 TL - Mak A. (B102)
wychowanie fizyczne
3 TE chł1+3TL chł/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE dz2+3TL dz/wf - Durzyński D. (SG1)
procesy magazynowo-spedycyjne
3 TL - Małolepsza M. (B105)
j. polski
3 TL - Sennik D. (A18)
7 13:35-14:20 j. polski
3 TL - Sennik D. (A18)
wychowanie fizyczne
3 TE chł1+3TL chł/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE dz2+3TL dz/wf - Durzyński D. (SG1)
procesy transportowe
3 TL - Mak A. (D10)
zajęcia z wychowawcą
3 TL - Mak A. (D10)
8 14:25-15:10 j. niemiecki
3 TL gr1/niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
wychowanie fizyczne
3 TE chł1+3TL chł/wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE dz2+3TL dz/wf - Durzyński D. (SG1)
procesy transportowe
3 TL - Mak A. (D10)
9 15:15-16:00

Klasa 3 TPS - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 geografia
3 TPS - Michałczyk E. (A31)
matematyka
3 TPS - Stefanowicz E. (B103)
historia i społeczeństwo
3 TPS - Kopa E. (B119)
j. angielski
3 TE+3TL+3TPS/angielski p - Lubczyńska A. (B109)
j. niemiecki
3 TL gr2+3TPS/niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
historia i społeczeństwo
3 TPS - Kopa E. (B119)
2 08:55-09:40 geografia
3 TPS - Michałczyk E. (A31)
matematyka
3 TPS - Stefanowicz E. (B103)
j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z - Marcinkowska-Urban M. (A12)
j. angielski
3 TL gr2+3TPS/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych
3 TPS - Porzucek B. (B104)
organizacja przedsiębiorstwa samochodowego
3 TPS - Porzucek B. (D1)
3 09:50-10:35 j. polski
3 TPS - Sennik D. (A18)
diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS - Porzucek B. (A12)
j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z - Marcinkowska-Urban M. (A12)
j. angielski
3 TL gr2+3TPS/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
religia
3 TPS - Potarzycka A. (B104)
j. polski
3 TPS - Sennik D. (A18)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z - Marcinkowska-Urban M. (A12)
j. angielski
3 TL gr2+3TPS/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS - Porzucek B. (A12)
budowa samochodu
3 TPS - Porzucek B. (D1)
j. polski
3 TPS - Sennik D. (A18)
religia
3 TPS - Potarzycka A. (D1)
5 11:50-12:35 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
zajęcia z wychowawcą
3 TPS - Porzucek B. (A12)
matematyka
3 TPS - Stefanowicz E. (B103)
wychowanie fizyczne
3 TPS - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TPS - Durzyński P. (SG2)
6 12:45-13:30 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
matematyka
3 TPS - Stefanowicz E. (B103)
wychowanie fizyczne
3 TPS - Durzyński P. (SG2)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
7 13:35-14:20 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
8 14:25-15:10 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty - Wdowik R. (W1)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty - Porzucek B. (W2)
9 15:15-16:00

Klasa 4 TL - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 procesy magazynowo-spedycyjne
4 TL - Małolepsza M. (B105)
geografia
4 TL - Jaśkiewicz M. (B105)
matematyka
4 TL - Stefanowicz E. (B103)
procesy transportowe
4 TL - Małolepsza M. (B105)
procesy transportowe
4 TL - Małolepsza M. (B105)
2 08:55-09:40 procesy magazynowo-spedycyjne
4 TL - Małolepsza M. (B105)
geografia
4 TL - Jaśkiewicz M. (B105)
matematyka
4 TL - Stefanowicz E. (B103)
matematyka
4 TL - Stefanowicz E. (B103)
historia i społeczeństwo
4 TL - Kopa E. (B119)
3 09:50-10:35 j. niemiecki
4 TL+4TME/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
4 TL/angielski z - Lisiak J. (B108)
wychowanie fizyczne
4 TL chł/wf - Hanyż M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL dz/wf - Durzyński P. (SG2)
logistyka transportu
4 TL - Wdowik R. (B102)
matematyka
4 TL - Stefanowicz E. (B103)
historia i społeczeństwo
4 TL - Kopa E. (B119)
4 10:45-11:30 j. polski
4 TL - Żak R. (A14)
wychowanie fizyczne
4 TL chł/wf - Hanyż M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL dz/wf - Durzyński P. (SG2)
usługi logistyczno-transportowe
4 TL - Wdowik R. (B102)
język angielski zawodowy
4 TL - Lubczyńska A. (B102)
geografia
4 TL - Jaśkiewicz M. (B110)
5 11:50-12:35 j. polski
4 TL - Żak R. (A14)
j. niemiecki
4 TL+4TME/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
4 TL/angielski z - Lisiak J. (B108)
wychowanie fizyczne
4 TL chł/wf - Hanyż M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL dz/wf - Durzyński P. (SG2)
zajęcia z wychowawcą
4 TL - Małolepsza M. (B105)
matematyka
4 TL - Stefanowicz E. (B103)
6 12:45-13:30 język angielski zawodowy
4 TL - Lubczyńska A. (B116)
j. polski
4 TL - Żak R. (A14)
j. niemiecki
4 TL+4TME/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
4 TL/angielski z - Lisiak J. (B108)
j. angielski
4 TL+4TME/angielski p - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
4 TL/niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
religia
4 TL - Tomalkiewicz K. (B116)
7 13:35-14:20 religia
4 TL - Tomalkiewicz K. (B116)
procesy transportowe
4 TL - Małolepsza M. (B105)
j. angielski
4 TL+4TME/angielski p - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
4 TL/niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 4 TME - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
4 TME - Sennik D. (A18)
język angielski zawodowy
4 TME/ekonomiści - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
geografia
4 TME - Jaśkiewicz M. (B110)
religia
4 TME - Wieczorek A. (B116)
2 08:55-09:40 j. polski
4 TME - Sennik D. (A18)
matematyka
4 TME - Łatka M. (A17)
geografia
4 TME - Jaśkiewicz M. (B110)
wychowanie fizyczne
4 TME chł/wf - Hanyż M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TME dz/wf - Hes A. (SG5)
3 09:50-10:35 j. niemiecki
4 TL+4TME/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
4 TME/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
geografia
4 TME - Jaśkiewicz M. (B110)
matematyka
4 TME - Łatka M. (A17)
matematyka
4 TME - Łatka M. (A17)
pracownia ekonomiczna
4 TME/ekonomiści - Baura E. (A28)
pracownia projektowania procesów produkcji
4 TME/mechanicy - Dudycz P. (B117)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
4 TME chł/wf - Hanyż M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TME dz/wf - Hes A. (SG5)
j. polski
4 TME - Sennik D. (A18)
matematyka
4 TME - Łatka M. (A17)
matematyka
4 TME - Łatka M. (A17)
pracownia ekonomiczna
4 TME/ekonomiści - Baura E. (A28)
pracownia projektowania procesów produkcji
4 TME/mechanicy - Dudycz P. (B117)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
4 TME chł/wf - Hanyż M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TME dz/wf - Hes A. (SG5)
j. niemiecki
4 TL+4TME/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
4 TME/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
religia
4 TME - Wieczorek A. (B116)
zajęcia biblioteczne
4 TME/religia - Kulicka J. (A26)
historia i społeczeństwo
4 TME - Kopa E. (B119)
historia i społeczeństwo
4 TME - Kopa E. (B119)
6 12:45-13:30 rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TME/ekonomiści - Orlikowska B. (A31)
pracownia podstaw konstrukcji maszyn i urządzeń
4 TME/mechanicy - Dudycz P. (B117)
zajęcia z wychowawcą
4 TME - Sennik D. (A18)
j. niemiecki
4 TL+4TME/niemiecki z - Peter-Świstak M. (D7)
j. angielski
4 TME/angielski z - Lubczyńska A. (B109)
j. angielski
4 TL+4TME/angielski p - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
4 TME/niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
7 13:35-14:20 rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TME/ekonomiści - Orlikowska B. (A31)
pracownia podstaw konstrukcji maszyn i urządzeń
4 TME/mechanicy - Dudycz P. (B117)
j. angielski
4 TL+4TME/angielski p - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
4 TME/niemiecki p - Peter-Świstak M. (D7)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Baura Edyta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
1 BWc (B102)
matematyka
2 TM (D9)
podstawy przedsiębiorczości
2 TLa (A31)
2 08:55-09:40 pracownia ekonomiczna
3 TE gr2/pracownie (B104)
matematyka
2 BWb (A18)
3 09:50-10:35 matematyka
1 BWc (B103)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr2/pracownie (B104)
gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TEG (B119)
matematyka
2 TM (A12)
pracownia ekonomiczna
4 TME/ekonomiści (A28)
4 10:45-11:30 matematyka
1 BWb (B105)
pracownia rozliczen finansowych
2 TEG gr1/pracownie (B104)
gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TEG (A14)
pracownia ekonomiczna
4 TME/ekonomiści (A28)
5 11:50-12:35 pracownia techniki biurowej
2 TEG gr1/pracownie (B104)
pracowania kadrowo-płacowa
2 TEG gr1/pracownie (B104)
pracownia techniki biurowej
1 TE gr1/tech_biur (B104)
finanse małej firmy
3 TE gr2/pracownie (B104)
6 12:45-13:30 matematyka
2 TM (B102)
matematyka
1 BWb (A29)
pracownia techniki biurowej
1 TE gr1/tech_biur (B104)
finanse małej firmy
3 TE gr2/pracownie (B104)
7 13:35-14:20 podstawy przedsiębiorczości
2 TLb (B102)
matematyka
2 BbG (B116)
matematyka
2 BWb (B103)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
2 BbG (B103)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Błoch-Zdzienicka Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
1 TL gr2/angielski (B120)
język angielski zawodowy
4 TME/ekonomiści (B120)
j. angielski
1 TL gr2/angielski (B120)
zajęcia z wychowawcą
2 BWb (B120)
j. angielski
2 BaG/angielski (B120)
2 08:55-09:40 język angielski w zawodzie
3 BWa gr2+3BWb/ang. w zawodzie (B120)
j. angielski
2 TLG/angielski z (B120)
j. angielski
3 TL gr1/angielski z (B120)
j. angielski
2 BaG/angielski (B120)
język angielski w zawodzie
2 BaG/angielski (B120)
3 09:50-10:35 j. angielski
3 BWa gr1/angielski (B120)
j. angielski
3 TL gr1/angielski z (B120)
język angielski w zawodzie
2 BaG/angielski (B120)
język angielski w zawodzie
2 BWa+2BWb gr 1/angielski_zaw (B120)
4 10:45-11:30 j. angielski
3 TL gr1/angielski z (B120)
j. angielski
2 TLG/angielski z (B120)
j. angielski
2 BWb+2BWc/angielski (B120)
j. angielski
2 BWb+2BWc/angielski (B120)
5 11:50-12:35 j. angielski
2 TE (B120)
język angielski w zawodzie
2 BWa+2BWb gr 1/angielski_zaw (B120)
j. angielski
2 TE (B120)
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Dudycz Paweł - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
1 BWa gr2+1BWc gr2/informatyka (D10)
informatyka
1 BWc gr1/informatyka (B117)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
2 TM (A16)
podstawy technik wytwarzania
2 TM (B117)
2 08:55-09:40 informatyka
1 TE gr1+1TM/informatyka (D10)
podstawy technik wytwarzania
1 TM (B117)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
2 TM (A16)
3 09:50-10:35 informatyka
1 BWb (D10)
podstawy technik wytwarzania
1 TM (B117)
pracownia projektowania procesów produkcji
4 TME/mechanicy (B117)
4 10:45-11:30 podstawy technik wytwarzania
1 TM (B117)
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM (B117)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2/prac_wytw_mont (W2)
pracownia projektowania procesów produkcji
4 TME/mechanicy (B117)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
1 TM (B117)
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM (B117)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2/prac_wytw_mont (W2)
6 12:45-13:30 pracownia podstaw konstrukcji maszyn i urządzeń
4 TME/mechanicy (B117)
podstawy technik wytwarzania
2 TM (B117)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2/prac_wytw_mont (W2)
7 13:35-14:20 pracownia podstaw konstrukcji maszyn i urządzeń
4 TME/mechanicy (B117)
informatyka
1 BWa gr1/informatyka (B117)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2/prac_wytw_mont (W2)
8 14:25-15:10 technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM (B117)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2/prac_wytw_mont (W2)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Durzyński Dariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 zajęcia z wychowawcą
1 BWa (A27)
wychowanie fizyczne
2 BbG chł/wf (SG1)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 BWa chł1/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
1 BWa chł1/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
1 TL chł1+1TE chł (SG1)
wychowanie fizyczne
2 BbG chł/wf (SG1)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
3 BWa chł1/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
3 BWa chł1/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
2 BbG chł/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TM (SG1)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 BWa chł1/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz1/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
3 TE dz2+3TL dz/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz1/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TM (SG1)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 BWa chł1/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
3 TE dz2+3TL dz/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TM (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz1/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
1 TL chł1+1TE chł (SG1)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
3 TE dz2+3TL dz/wf (SG1)
wychowanie fizyczne
1 TL chł1+1TE chł (SG1)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Durzyński Mieczysław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM (D1)
2 08:55-09:40 podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM (D1)
3 09:50-10:35 podstawy konstrukcji maszyn
1 TM (D1)
4 10:45-11:30 pracownia rysunku technicznego zawodowego
1 TM (D1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3/prac_wytw_mont (W3)
5 11:50-12:35 podstawy budowy maszyn
2 TPG (D1)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
1 TM (D1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3/prac_wytw_mont (W3)
6 12:45-13:30 podstawy budowy maszyn
2 TPG (D1)
podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM (D1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3/prac_wytw_mont (W3)
7 13:35-14:20 podstawy konstrukcji maszyn
2 TM (D1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3/prac_wytw_mont (W3)
8 14:25-15:10 podstawy konstrukcji maszyn
1 TM (D1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3/prac_wytw_mont (W3)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Durzyński Przemysław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
1 BWb (A12)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
4 TL dz/wf (SG2)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 BWb chł+3BWa chł2/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
4 TL dz/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
1 BWa dz1+1BWb dz1/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TE dz1+TL dz1/wf (SG2)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
3 BWb chł+3BWa chł2/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
3 BWb chł+3BWa chł2/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
4 TL dz/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TPS (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TPS (SG2)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 BWa dz1+1BWb dz1/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE chł1+3TL chł/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TPS (SG2)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 BWa dz1+1BWb dz1/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE chł1+3TL chł/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
2 TLa dz+2TLb dz/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TE dz1+TL dz1/wf (SG2)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 TLa dz+2TLb dz/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE chł1+3TL chł/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
2 TLa dz+2TLb dz/wf (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TE dz1+TL dz1/wf (SG2)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Frąszczak Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
2 TLa informatyka gr1 (B104)
2 08:55-09:40 informatyka
1 TE gr2/informatyka (B104)
3 09:50-10:35 gospodarka magazynowa
1 TL (B102)
4 10:45-11:30 informatyka
2 TM (D10)
5 11:50-12:35 gospodarka magazynowa
1 TL (B102)
6 12:45-13:30 informatyka
1 TL gr2/informatyka (B104)
gospodarka magazynowa
1 TL (B102)
7 13:35-14:20 informatyka
2 TE (D10)
informatyka
1 TL gr1/informatyka (B104)
8 14:25-15:10 informatyka
2 TLa gr2+2TLb gr2/informatyka (D10)
informatyka
2 TLb gr1/informatyka (B104)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Hanyż Mateusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
2 BWc (A12)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 TME chł/wf (SG4)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
4 TL chł/wf (SG4)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
4 TME chł/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL chł/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
1 TE dz2/wf (SG5)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
4 TME chł/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL chł/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł2+2BWc chł1/wf (SG5)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
2 TEG chł1+2TLG chł/wf (SG5)
wychowanie fizyczne
3 TE/dz1/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 TEG chł1+2TLG chł/wf (SG5)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł2+2BWc chł1/wf (SG5)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
3 TE/dz1/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 TLb chł/wf (SG5)
wychowanie fizyczne
2 TEG chł1+2TLG chł/wf (SG5)
wychowanie fizyczne
1 TE dz2/wf (SG5)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 TLb chł/wf (SG5)
wychowanie fizyczne
3 TE/dz1/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 TLb chł/wf (SG5)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł2+2BWc chł1/wf (SG5)
wychowanie fizyczne
1 TE dz2/wf (SG5)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Hes Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
2 BbG (A14)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 TME dz/wf (SG5)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 BaG+2BbG dz/wf (SG4)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
4 TME dz/wf (SG5)
zajęcia z wychowawcą
1 BWc (A17)
wychowanie fizyczne
1 BWc chł1/wf (SG4)
podstawy przedsiębiorczości
2 BaG (D9)
wychowanie fizyczne
2 BaG+2BbG dz/wf (SG4)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
4 TME dz/wf (SG5)
wychowanie fizyczne
2 BaG+2BbG dz/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł1+2BWa chł1/wf (SG4)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 BWc chł1/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz2+2TLG dz/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz2+2TLG dz/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł1+2BWa chł1/wf (SG4)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 BWc chł1/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 TE dz/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 TEG dz2+2TLG dz/wf (SG4)
podstawy przedsiębiorczości
2 BbG (A17)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 TE dz/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 TE dz/wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWb chł1+2BWa chł1/wf (SG4)
podstawy przedsiębiorczości
2 BaG (A17)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Hofman Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 geografia
1 BWa (D1)
geografia
2 BWa (A29)
2 08:55-09:40 geografia
1 BWb (D1)
geografia
2 BWc (A29)
3 09:50-10:35 geografia
1 BWc (D1)
geografia
2 BWb (B110)
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Ilska Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 ekonomika
3 TE (A29)
rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TE (A29)
2 08:55-09:40 gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TE (A29)
podstawy ekonomii
1 TE (A29)
podstawy ekonomii
1 TE (A29)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TEG (A29)
3 09:50-10:35 działalność gospodarcza
3 TL (A29)
podstawy ekonomii
1 TE (A29)
podstawy ekonomii
1 TE (A29)
ekonomika
3 TE (A29)
ekonomika
3 TE (A29)
4 10:45-11:30 ekonomika
1 TE (A29)
ekonomika
3 TE (A29)
rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych
2 TEG (A29)
5 11:50-12:35 ekonomika
3 TE (A29)
gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TE (A29)
ekonomika
1 TE (A29)
kadry i płace
2 TEG (A29)
rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych
2 TEG (A29)
6 12:45-13:30 rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TE (A29)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TEG (A29)
gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TE (A29)
zajęcia z wychowawcą
2 TEG (A29)
7 13:35-14:20 rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TE (A29)
gospodarka zasobami rzeczowymi
2 TE (A29)
8 14:25-15:10 rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TE (A29)
ekonomika
1 TE (A29)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Jaśkiewicz Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 geografia
4 TL (B105)
geografia
4 TME (B110)
geografia
2 TEG (B110)
2 08:55-09:40 geografia
4 TL (B105)
geografia
4 TME (B110)
geografia
2 TLb (B110)
geografia
1 TL (B110)
3 09:50-10:35 geografia
4 TME (B110)
geografia
2 TLG (B110)
4 10:45-11:30 geografia
2 TPG (B110)
geografia
3 TE (B110)
geografia
3 TL (B110)
geografia
4 TL (B110)
5 11:50-12:35 geografia
3 TE (B110)
geografia
2 TLa (B110)
geografia
3 TL (B110)
geografia
3 TL (B110)
6 12:45-13:30 geografia
2 TLG (B110)
geografia
2 TPG (B110)
geografia
1 TL (B110)
geografia
2 TLa (B110)
7 13:35-14:20 geografia
3 TE (B110)
geografia
2 TEG (B110)
geografia
2 TLb (B110)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
1 TL (B110)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Jurkiewicz Tomasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 biologia
1 BWb (B119)
biologia
2 TE (B119)
2 08:55-09:40 biologia
2 TM (B119)
biologia
1 BWa (D9)
biologia
2 BWa (B119)
3 09:50-10:35 biologia
1 TL (B119)
biologia
2 TPG (D9)
biologia
2 TLb (B119)
4 10:45-11:30 bhp w pracy logistyka
1 TL (B119)
biologia
1 TM (D9)
5 11:50-12:35 biologia
1 BWc (B105)
bhp w pracy mechanika
1 TM (D9)
biologia
2 TLa (B103)
6 12:45-13:30 bhp w pracy ekonomisty
1 TE (B105)
biologia
1 TE (D9)
biologia
2 BWc (B103)
7 13:35-14:20 biologia
2 BWb (B103)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Karbowska-Krzemińska Kamila - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 plastyka
1 TL (B102)
2 08:55-09:40 plastyka
1 TE (B102)
3 09:50-10:35 plastyka
1 TM (B102)
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Kopa Elżbieta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
3 BWb (B119)
historia i społeczeństwo
3 TPS (B119)
historia i społeczeństwo
3 TPS (B119)
2 08:55-09:40 j. polski
1 BWc (B119)
j. polski
1 BWc (B119)
historia i społeczeństwo
4 TL (B119)
3 09:50-10:35 historia i społeczeństwo
4 TL (B119)
4 10:45-11:30 historia i społeczeństwo
2 TEG (B119)
historia i społeczeństwo
3 TL (B119)
historia
1 TE (B119)
5 11:50-12:35 historia i społeczeństwo
2 TLG (B119)
historia
2 TE (B119)
historia i społeczeństwo
4 TME (B119)
historia i społeczeństwo
4 TME (B119)
6 12:45-13:30 historia
1 TE (B119)
zajęcia z wychowawcą
3 BWb (B119)
historia
2 TLa (B119)
historia
1 TM (B119)
7 13:35-14:20 historia
2 TE (B119)
historia
1 TM (B119)
historia i społeczeństwo
3 TE (B119)
8 14:25-15:10 historia
2 TLa (B119)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Kozłowska-Biela Karolina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 podstawy logistyki
2 TLG (B102)
podstawy logistyki
2 TLa (D1)
podstawy logistyki
2 TLG (B102)
podstawy logistyki
2 TLG (D1)
2 08:55-09:40 podstawy logistyki
2 TLa (D1)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr2/prac_zarz_mag (D10)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr2/prac_zarz_mag (D10)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr2/lab_proc_mag (D10)
3 09:50-10:35 pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr2/prac_zarz_mag (B117)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLG gr2/lab_proc_mag (D10)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr2/prac_zarz_mag (D10)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr2/prac_zarz_mag (D10)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr2/lab_proc_mag (D10)
4 10:45-11:30 gospodarka magazynowa
2 TLG (D1)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLG gr2/lab_proc_mag (D10)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr2/prac_zarz_mag (D10)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr2/lab_proc_mag (D10)
5 11:50-12:35 gospodarka magazynowa
2 TLG (B103)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr1/prac_zarz_mag (B104)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr1/prac_zarz_mag (B117)
gospodarka magazynowa
2 TLG (B105)
6 12:45-13:30 podstawy logistyki
2 TLa (B102)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr1/prac_zarz_mag (B117)
gospodarka magazynowa
2 TLG (B105)
7 13:35-14:20 podstawy logistyki
2 TLa (B105)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Kulicka Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia biblioteczne
3 BWa/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
1 BWb/religia (A26)
2 08:55-09:40 zajęcia biblioteczne
3 TL/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
1 TL/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
3 BWa/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
2 TLb/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
1 TE/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
3 TE/religia (A26)
3 09:50-10:35 zajęcia biblioteczne
3 BWb/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
2 TEG/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
2 TM/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
1 TE/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
2 TEG/religia (A26)
4 10:45-11:30 zajęcia biblioteczne
2 TE/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
2 TLa/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
2 TPG/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
2 TLa/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
2 TLG/religia (A26)
5 11:50-12:35 zajęcia biblioteczne
1 BWb/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
4 TME/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
2 BaG/religia (A26)
6 12:45-13:30 zajęcia biblioteczne
3 TE/religia (A26)
zajęcia biblioteczne
1 BWc/religia (A26)
7 13:35-14:20 zajęcia biblioteczne
1 TL/religia (A26)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Lisiak Justyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
1 TL gr1/angielski (B108)
j. angielski
2 TM (B108)
j. angielski
1 TL gr1/angielski (B108)
j. angielski
2 TLb (B108)
zajęcia z wychowawcą
2 BWa (B108)
2 08:55-09:40 język angielski dla logistyków
2 TLG (B117)
j. angielski
2 TPG/angielski z (B108)
j. angielski
3 TE/angielski z (B108)
język angielski w zawodzie
2 BbG/ang_zaw (B108)
3 09:50-10:35 j. angielski
4 TL/angielski z (B108)
j. angielski
3 BWa gr2+3BWb/angielski (B108)
j. angielski
3 TE/angielski z (B108)
język angielski w zawodzie
2 BbG/ang_zaw (B108)
4 10:45-11:30 j. angielski
3 TE/angielski z (B108)
j. angielski
2 TPG/angielski z (B108)
j. angielski
2 BWa+2BWb gr1/angielski (B108)
j. angielski
2 BWa+2BWb gr1/angielski (B108)
5 11:50-12:35 j. angielski
1 BWa+1BWb gr1/angielski (B108)
j. angielski
4 TL/angielski z (B108)
j. angielski
1 BWa+1BWb gr1/angielski (B108)
6 12:45-13:30 j. angielski
2 TLb (B108)
j. angielski
4 TL/angielski z (B108)
j. angielski
4 TL+4TME/angielski p (B108)
7 13:35-14:20 j. angielski
4 TL+4TME/angielski p (B108)
8 14:25-15:10 j. angielski
2 TM (B108)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Lubczyńska Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
1 TE gr1/angielski (B109)
j. angielski
2 TEG+2TLG+2TPG/ angielski p (B109)
j. angielski
1 TE gr1/angielski (B109)
j. angielski
3 TE+3TL+3TPS/angielski p (B109)
j. angielski
2 BbG/angielski (B109)
2 08:55-09:40 język angielski w zawodzie
3 BWa gr1/ang. w zawodzie (B109)
j. angielski
2 TEG/angielski z (B109)
j. angielski
3 TL gr2+3TPS/angielski z (B109)
j. angielski
2 BbG/angielski (B109)
język angielski zawodowy
3 TE (A17)
3 09:50-10:35 j. angielski
4 TME/angielski z (B109)
j. angielski
2 TLa (B109)
j. angielski
3 TL gr2+3TPS/angielski z (B109)
j. angielski
2 TLa (B109)
język angielski w zawodzie
2 BWb gr2+2BWc/angielski_zaw (A17)
4 10:45-11:30 j. angielski
3 TL gr2+3TPS/angielski z (B109)
j. angielski
2 TEG/angielski z (B109)
język angielski zawodowy
4 TL (B102)
5 11:50-12:35 j. angielski
1 BWb gr2+1BWc/angielski (B109)
j. angielski
4 TME/angielski z (B109)
j. angielski
1 BWb gr2+1BWc/angielski (B109)
język angielski w zawodzie
2 BWb gr2+2BWc/angielski_zaw (B109)
6 12:45-13:30 język angielski zawodowy
4 TL (B116)
zajęcia z wychowawcą
2 TLa (B109)
j. angielski
4 TME/angielski z (B109)
7 13:35-14:20 j. angielski
1 TE gr2+TM/angielski (B109)
j. angielski
1 TE gr2+TM/angielski (B109)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Łatka Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 TEG (A17)
matematyka
3 TE (A17)
matematyka
2 TE (A17)
matematyka
2 TPG (A17)
2 08:55-09:40 matematyka
2 TEG (A17)
matematyka
4 TME (A17)
matematyka
2 TE (A17)
matematyka
2 TPG (A17)
matematyka
2 TLG (B105)
3 09:50-10:35 matematyka
2 TLG (B105)
matematyka
2 TPG (A17)
matematyka
4 TME (A17)
matematyka
4 TME (A17)
matematyka
2 TLG (B110)
4 10:45-11:30 matematyka
4 TME (A17)
matematyka
4 TME (A17)
matematyka
3 TE (A17)
5 11:50-12:35 matematyka
1 TE (A17)
matematyka
2 TEG (A17)
matematyka
3 TE (A17)
matematyka
1 TE (A17)
6 12:45-13:30 matematyka
2 TE (A17)
zajęcia z wychowawcą
2 TLG (B105)
matematyka
3 TE (A17)
matematyka
1 TE (A17)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Mak Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 gospodarka magazynowa
2 TLb (B110)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr2/lab_proc_mag (D10)
podstawy logistyki
1 TL (D9)
gospodarka magazynowa
2 TLb (D9)
2 08:55-09:40 podstawy logistyki
1 TL (B110)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr2/lab_proc_mag (D10)
laboratorium procesów magazynowych
1 TL (D9)
podstawy logistyki
2 TLb (D9)
3 09:50-10:35 gospodarka magazynowa
2 TLb (B102)
laboratorium procesów magazynowych
1 TL (D9)
procesy transportowe
3 TL (D9)
4 10:45-11:30 podstawy logistyki
2 TLb (A17)
podstawy logistyki
2 TLb (B102)
5 11:50-12:35 pracownia zarządzania magazynem
1 TL (A17)
procesy transportowe
3 TL (B102)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr2/prac_zarz_mag (D10)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr2/prac_zarz_mag (D10)
podstawy logistyki
1 TL (D10)
6 12:45-13:30 procesy transportowe
3 TL (B102)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr2/lab_proc_mag (D10)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb gr2/prac_zarz_mag (D10)
pracownia zarządzania magazynem
1 TL (B102)
7 13:35-14:20 procesy transportowe
3 TL (D10)
podstawy logistyki
2 TLb (D10)
zajęcia z wychowawcą
3 TL (D10)
8 14:25-15:10 procesy transportowe
3 TL (D10)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Małolepsza Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 procesy magazynowo-spedycyjne
4 TL (B105)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr1/lab_proc_mag (B117)
gospodarka magazynowa
2 TLa (B105)
procesy transportowe
4 TL (B105)
procesy transportowe
4 TL (B105)
2 08:55-09:40 procesy magazynowo-spedycyjne
4 TL (B105)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr1/lab_proc_mag (B117)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr1/prac_zarz_mag (B104)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr1/prac_zarz_mag (B117)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr1/lab_proc_mag (B104)
3 09:50-10:35 pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr1/prac_zarz_mag (B104)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLG gr1/lab_proc_mag (B117)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa gr1/prac_zarz_mag (B104)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr1/prac_zarz_mag (B117)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr1/lab_proc_mag (B104)
4 10:45-11:30 laboratorium procesów magazynowych
2 TLG gr1/lab_proc_mag (B117)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLG gr1/prac_zarz_mag (B117)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa gr1/lab_proc_mag (B104)
5 11:50-12:35 procesy magazynowo-spedycyjne
3 TL (B105)
procesy magazynowo-spedycyjne
3 TL (B105)
zajęcia z wychowawcą
4 TL (B105)
6 12:45-13:30 procesy magazynowo-spedycyjne
3 TL (B105)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb gr1/lab_proc_mag (B104)
procesy magazynowo-spedycyjne
3 TL (B105)
7 13:35-14:20 gospodarka magazynowa
2 TLa (B105)
procesy transportowe
4 TL (B105)
gospodarka magazynowa
2 TLa (B105)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Marcinkowska-Urban Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
1 TE gr2+1TM/niemiecki (A12)
j. niemiecki
1 TE gr2+1TM/niemiecki (A12)
2 08:55-09:40 język niemiecki w zawodzie
3 BWa+3BWb/niem. w zawodzie (A12)
j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z (A12)
3 09:50-10:35 j. niemiecki
2 TLb (A12)
j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z (A12)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
3 TE+3TL+3TPS/niemiecki z (A12)
j. niemiecki
2 TLb (A12)
5 11:50-12:35 j. niemiecki
1 BWb gr2+1BWc/niemiecki (A12)
j. niemiecki
1 BWb gr2+1BWc/niemiecki (A12)
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Mazurek Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 geografia
1 TE (B110)
2 08:55-09:40 geografia
1 TM (B110)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30 geografia
1 TM (B110)
7 13:35-14:20 geografia
1 TE (B110)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Mencel Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
1 BWb (D9)
podstawy przedsiębiorczości
1 BWa (D9)
2 08:55-09:40 podstawy przedsiębiorczości
1 BWa (D9)
podstawy przedsiębiorczości
1 BWc (D9)
3 09:50-10:35 wiedza o społeczeństwie
3 BWa (D9)
podstawy przedsiębiorczości
1 BWb (D9)
4 10:45-11:30 podstawy przedsiębiorczości
1 BWc (D9)
wiedza o społeczeństwie
3 BWb (D9)
5 11:50-12:35 elementy prawa
1 TE (D9)
podstawy przedsiębiorczości
2 TM (D9)
6 12:45-13:30 elementy prawa
2 TE (D9)
7 13:35-14:20 elementy prawa
2 TEG (D9)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Michałczyk Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 geografia
3 TPS (A31)
2 08:55-09:40 geografia
3 TPS (A31)
3 09:50-10:35 geografia
2 TE (B110)
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30 geografia
2 TM (A27)
7 13:35-14:20 geografia
2 TM (A27)
8 14:25-15:10 geografia
2 TE (A27)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Orlikowska Bożena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TE (A31)
elementy statystyki opisowej
2 TEG (A31)
2 08:55-09:40 pracownia ekonomiczna
3 TE gr1/pracownie (A28)
podstawy przedsiębiorczości
2 TEG (A31)
elementy statystyki opisowej
2 TE (A31)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TE (A31)
3 09:50-10:35 elementy statystyki opisowej
2 TEG (A31)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr1/pracownie (A28)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TE (A31)
elementy statystyki opisowej
2 TE (A31)
4 10:45-11:30 pracownia rozliczen finansowych
2 TEG gr2/pracownie (A28)
pracownia techniki biurowej
2 TE (D10)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TE (A31)
podstawy przedsiębiorczości
2 TE (A31)
5 11:50-12:35 pracownia techniki biurowej
2 TEG gr2/pracownie (A28)
pracowania kadrowo-płacowa
2 TEG gr2/pracownie (A28)
podstawy przedsiębiorczości
2 TLG (B102)
pracownia techniki biurowej
1 TE gr2/tech_biur (A28)
finanse małej firmy
3 TE gr1/pracownie (A28)
6 12:45-13:30 rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TME/ekonomiści (A31)
sprzedaż krajowa i zagraniczna
2 TE (A31)
pracownia techniki biurowej
1 TE gr2/tech_biur (A28)
finanse małej firmy
3 TE gr1/pracownie (A28)
7 13:35-14:20 rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TME/ekonomiści (A31)
zajęcia z wychowawcą
1 TE (A31)
podstawy przedsiębiorczości
2 TPG (A31)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Peter-Świstak Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
2 TPG/ niemiecki p (D7)
j. niemiecki
2 TLG/niemiecki p (D7)
j. niemiecki
2 TEG/niemiecki p (D7)
j. niemiecki
3 TL gr2+3TPS/niemiecki p (D7)
j. niemiecki
2 BaG+2BbG/niemiecki (D7)
2 08:55-09:40 j. niemiecki
2 TM (D7)
j. niemiecki
2 TEG+2TLG+2TPG/niemiecki z (D7)
j. niemiecki
2 TM (D7)
j. niemiecki
2 BaG+2BbG/niemiecki (D7)
język niemiecki w zawodzie
2 BaG+2BbG/niem_zaw (D7)
3 09:50-10:35 j. niemiecki
4 TL+4TME/niemiecki z (D7)
j. niemiecki
3 BWa+3BWb/niemiecki (D7)
j. niemiecki
2 TE (D7)
język niemiecki w zawodzie
2 BaG+2BbG/niem_zaw (D7)
język niemiecki w zawodzie
2 BWa+2BWb+2BWc/niem_zaw (D7)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
2 TLa (D7)
j. niemiecki
2 TE (D7)
j. niemiecki
2 TEG+2TLG+2TPG/niemiecki z (D7)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc/niemiecki (D7)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc/niemiecki (D7)
5 11:50-12:35 j. niemiecki
1 BWa+1BWb gr1/niemiecki (D7)
j. niemiecki
4 TL+4TME/niemiecki z (D7)
j. niemiecki
1 BWa+1BWb gr1/niemiecki (D7)
język niemiecki w zawodzie
2 BWa+2BWb+2BWc/niem_zaw (D7)
j. niemiecki
2 TLa (D7)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
2 TE (D7)
j. niemiecki
1 TL gr1/niemiecki (D7)
j. niemiecki
4 TL+4TME/niemiecki z (D7)
j. niemiecki
4 TL/niemiecki p (D7)
j. niemiecki
4 TME/niemiecki p (D7)
7 13:35-14:20 j. niemiecki
1 TE gr1/niemiecki (D7)
j. niemiecki
1 TE gr1/niemiecki (D7)
j. niemiecki
4 TL/niemiecki p (D7)
j. niemiecki
1 TL gr2/niemiecki (D7)
j. niemiecki
4 TME/niemiecki p (D7)
8 14:25-15:10 j. niemiecki
3 TL gr1/niemiecki p (D7)
j. niemiecki
1 TL gr2/niemiecki (D7)
j. niemiecki
1 TL gr1/niemiecki (D7)
j. niemiecki
3 TE/niemiecki p (D7)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Porzucek Bartłomiej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 organizowanie i nadzorowanie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych
2 TPG (D1)
elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych
3 TPS (B104)
organizacja przedsiębiorstwa samochodowego
3 TPS (D1)
3 09:50-10:35 przepisy ruchu drogowego
2 TPG (D1)
diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS (A12)
silniki pojazdów samochodowych
2 TPG (B105)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
2 TPG (B105)
4 10:45-11:30 diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS (A12)
budowa samochodu
3 TPS (D1)
silniki pojazdów samochodowych
2 TPG (B105)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
2 TPG (B105)
5 11:50-12:35 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty (W2)
zajęcia z wychowawcą
3 TPS (A12)
diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr2/warsztaty (W2)
6 12:45-13:30 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty (W2)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty (W2)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr2/warsztaty (W2)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty (W2)
7 13:35-14:20 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty (W2)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty (W2)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr2/warsztaty (W2)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty (W2)
8 14:25-15:10 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty (W2)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty (W2)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr2/warsztaty (W2)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Potarzycka Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 religia
1 TE (B105)
3 09:50-10:35 religia
3 TPS (B104)
religia
1 TE (D1)
4 10:45-11:30 religia
3 TPS (D1)
5 11:50-12:35 religia
2 BaG (D1)
6 12:45-13:30 religia
2 BbG (D1)
7 13:35-14:20 religia
2 BWc (D1)
8 14:25-15:10 religia
2 BWa (D1)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Sennik Danuta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
4 TME (A18)
j. polski
3 TL (A18)
j. polski
2 TLG (A18)
j. polski
1 TE (A18)
j. polski
1 TE (A18)
2 08:55-09:40 j. polski
4 TME (A18)
j. polski
3 TL (A18)
j. polski
2 TLG (A18)
j. polski
2 BWc (A18)
3 09:50-10:35 j. polski
3 TPS (A18)
j. polski
1 TM (A18)
j. polski
2 BWc (A18)
j. polski
3 TPS (A18)
4 10:45-11:30 j. polski
4 TME (A18)
j. polski
1 TE (A18)
j. polski
3 TPS (A18)
j. polski
1 TM (A18)
5 11:50-12:35 j. polski
2 TLa (A18)
j. polski
2 TLa (A18)
j. polski
2 TLG (A18)
j. polski
1 TM (A18)
6 12:45-13:30 j. polski
2 TLa (A18)
zajęcia z wychowawcą
4 TME (A18)
j. polski
2 BaG (A18)
j. polski
3 TL (A18)
7 13:35-14:20 j. polski
3 TL (A18)
j. polski
2 BaG (A18)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Stefanowicz Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
3 TL (B103)
matematyka
3 TPS (B103)
matematyka
4 TL (B103)
matematyka
2 TLa (B103)
matematyka
1 TM (B103)
2 08:55-09:40 matematyka
2 TLa (B103)
matematyka
3 TPS (B103)
matematyka
4 TL (B103)
matematyka
4 TL (B103)
matematyka
3 TL (B103)
3 09:50-10:35 matematyka
1 TM (B120)
matematyka
3 TL (B103)
matematyka
2 TLb (B103)
matematyka
4 TL (B103)
matematyka
1 TL (B103)
4 10:45-11:30 matematyka
1 TL (B103)
matematyka
3 TL (B103)
zajęcia z wychowawcą
2 TLb (B103)
matematyka
1 TL (B103)
5 11:50-12:35 matematyka
2 TLb (B103)
matematyka
3 TPS (B103)
matematyka
4 TL (B103)
6 12:45-13:30 matematyka
2 TLb (B103)
matematyka
3 TPS (B103)
7 13:35-14:20 matematyka
2 TLa (B103)
matematyka
1 TM (B103)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Śliwińska Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
2 TM (A16)
j. polski
2 TPG (A16)
historia
2 BWc (A16)
2 08:55-09:40 historia
2 TLb (A16)
historia
1 BWa (A16)
j. polski
2 TPG (A16)
j. polski
2 TM (A16)
3 09:50-10:35 historia
2 TM (A16)
historia
2 TM (A16)
j. polski
1 BWb (A16)
historia
2 BWa (A16)
j. polski
2 TM (A16)
4 10:45-11:30 j. polski
1 BWb (A16)
j. polski
2 BbG (A16)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
2 TM (A16)
historia
1 TL (A16)
historia
1 TL (A16)
j. polski
2 TPG (A16)
j. polski
2 BbG (A16)
6 12:45-13:30 j. polski
3 BWa (A16)
historia
1 BWb (A16)
historia
2 BbG (A16)
historia
2 TLb (A16)
7 13:35-14:20 historia
1 BWc (A16)
historia
2 BaG (A16)
8 14:25-15:10 historia
2 BWb (A16)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Tomalkiewicz Krzysztof - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 religia
3 BWa (B116)
religia
3 BWb (A16)
religia
3 TL (B116)
2 08:55-09:40 religia
3 TL (B116)
religia
3 BWa (A31)
religia
2 BWb (B116)
3 09:50-10:35 religia
3 BWb (B116)
religia
2 TEG (A31)
religia
2 TEG (B116)
4 10:45-11:30 religia
2 TE (B116)
religia
2 TPG (A31)
religia
2 TLG (B116)
5 11:50-12:35 religia
1 BWa (A31)
religia
2 TPG (B116)
6 12:45-13:30 religia
4 TL (B116)
7 13:35-14:20 religia
4 TL (B116)
religia
2 TLG (A18)
religia
2 TE (B116)
8 14:25-15:10 religia
1 BWa (B116)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Tyra Mirosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 TPG (SG3)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
2 TPG (SG3)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 BaG chł/wf (SG3)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 BWa dz1+3BWb dz/wf (SG3)
zajęcia z wychowawcą
3 BWa (B105)
wychowanie fizyczne
1 BWb chł1 + 1BWc chł2/wf (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BaG chł/wf (SG3)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
3 BWa dz1+3BWb dz/wf (SG3)
wychowanie fizyczne
3 BWa dz1+3BWb dz/wf (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BaG chł/wf (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf (SG3)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 BWb chł1 + 1BWc chł2/wf (SG3)
wychowanie fizyczne
1 TM (SG3)
wychowanie fizyczne
2 TPG (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf (SG3)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 BWb chł1 + 1BWc chł2/wf (SG3)
wychowanie fizyczne
2 TE chł+2TLa chł/wf (SG3)
wychowanie fizyczne
1 TM (SG3)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 TE chł+2TLa chł/wf (SG3)
wychowanie fizyczne
2 TE chł+2TLa chł/wf (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz1+2BWb dz1+2BWc dz1/wf (SG3)
wychowanie fizyczne
1 TM (SG3)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Warszewska Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 zajęcia z pedagogiem
1 BWc/religia (A16)
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20 zajęcia z pedagogiem
2 BWc/religia (A26)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Nauczyciel Wawrzyniak Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWb (B102)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWa (B119)
4 10:45-11:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 TE (B102)
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 TM (B103)
7 13:35-14:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 TL (B103)
8 14:25-15:10 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWc (B103)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Wdowik Radosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 logistyka transportu
3 TL (B102)
2 08:55-09:40 usługi logistyczno-transportowe
3 TL (B102)
3 09:50-10:35 logistyka transportu
4 TL (B102)
usługi logistyczno-transportowe
3 TL (B102)
4 10:45-11:30 usługi logistyczno-transportowe
4 TL (B102)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1/prac_wytw_mont (W1)
logistyka transportu
3 TL (B102)
5 11:50-12:35 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty (W1)
zajęcia z wychowawcą
2 TPG (B1)
diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr1/warsztaty (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1/prac_wytw_mont (W1)
6 12:45-13:30 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty (W1)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty (W1)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr1/warsztaty (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1/prac_wytw_mont (W1)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty (W1)
7 13:35-14:20 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty (W1)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty (W1)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
2 TPG gr1/warsztaty (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1/prac_wytw_mont (W1)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty (W1)
8 14:25-15:10 diagnostyka podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty (W1)
naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1/prac_wytw_mont (W1)
organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
3 TPS gr1/warsztaty (W1)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Wieczorek Arkadiusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 religia
1 TM (B116)
religia
1 BWb (B116)
religia
4 TME (B116)
2 08:55-09:40 religia
1 TL (B116)
religia
2 TLb (B116)
religia
3 TE (B116)
3 09:50-10:35 religia
1 BWc (B116)
religia
2 TM (B116)
4 10:45-11:30 religia
2 TLa (B116)
religia
2 TLa (B116)
religia
1 TM (B116)
5 11:50-12:35 religia
1 BWb (B116)
religia
4 TME (B116)
6 12:45-13:30 religia
3 TE (B116)
religia
1 BWc (B116)
7 13:35-14:20 religia
2 TLb (B116)
religia
1 TL (B116)
8 14:25-15:10 religia
2 TM (B116)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Zdulska Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 fizyka
2 TE (A27)
matematyka
3 BWa (A27)
matematyka
2 BaG (A27)
chemia
2 TE (A27)
2 08:55-09:40 matematyka
3 BWb (A27)
fizyka
2 TLa (A27)
fizyka
1 TM (A27)
3 09:50-10:35 fizyka
1 TE (A27)
matematyka
1 BWa (A27)
chemia
1 TE (A27)
4 10:45-11:30 matematyka
1 BWa (A27)
fizyka
2 TM (A27)
fizyka
1 TL (A27)
chemia
2 TLa (A27)
chemia
2 TM (A27)
5 11:50-12:35 fizyka
2 TLb (A27)
chemia
1 TM (A27)
chemia
2 TLb (A27)
6 12:45-13:30 chemia
1 TL (A27)
matematyka
2 BWa (A27)
zajęcia z wychowawcą
2 BaG (A27)
7 13:35-14:20 fizyka
2 TPG (A27)
matematyka
2 BWc (A27)
matematyka
2 BWa (A27)
8 14:25-15:10 chemia
2 TPG (A27)
matematyka
2 BWc (A27)
9 15:15-16:00

Nauczyciel Żak Renata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
3 TE (A14)
j. polski
1 TL (A14)
j. polski
2 TLb (A14)
j. polski
2 BWb (A14)
2 08:55-09:40 j. polski
3 TE (A14)
j. polski
2 TE (A14)
j. polski
1 TL (A14)
j. polski
2 TEG (A14)
j. polski
2 BWa (A14)
3 09:50-10:35 zajęcia z wychowawcą
3 TE (A14)
j. polski
2 TE (A14)
j. polski
1 TL (A14)
j. polski
2 TEG (A14)
j. polski
2 TLb (A14)
4 10:45-11:30 j. polski
4 TL (A14)
j. polski
1 BWa (A14)
j. polski
3 TE (A14)
j. polski
2 TLb (A14)
5 11:50-12:35 j. polski
4 TL (A14)
j. polski
3 TE (A14)
j. polski
2 TE (A14)
6 12:45-13:30 j. polski
2 TEG (A14)
j. polski
4 TL (A14)
j. polski
1 BWa (A14)
j. polski
2 BWb (A14)
7 13:35-14:20 j. polski
2 BWa (A14)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00