Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 1 BWa+1BWb+1BWc niemiecki - Peter M. (D7) j. angielski 1 BWa+1BWc gr2 angielski - Lubczyńska A. (B109) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 BWa - Wawrzyniak A. (D1) |
geografia 1 BWa - Kulicka J. (A26) |
||
2 | 08:55-09:40 | zajęcia z wychowawcą 1 BWa - Tyra M. (świetlica) |
matematyka 1 BWa - Łatka M. (A17) |
wychowanie fizyczne 1 BWa chł+1BWc chł2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 1 BWa dz wf - Hanyż M. (SG5) |
||
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 1 BWa chł+1BWc chł2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 1 BWa dz wf - Hanyż M. (SG5) |
religia 1 BWa - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWa/religia - Kulicka J. (A26) |
podstawy przedsiębiorczości 1 BWa - Syposz-Ciemny P. (D9) |
||
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 1 BWa chł+1BWc chł2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 1 BWa dz wf - Hanyż M. (SG5) |
biologia 1 BWa - Jurkiewicz T. (B102) |
j. polski 1 BWa - Kopa E. (B119) |
||
5 | 11:50-12:35 | matematyka 1 BWa - Łatka M. (A17) |
historia 1 BWa - Łukawska B. (A31) |
j. niemiecki 1 BWa+1BWb+1BWc niemiecki - Peter M. (D7) j. angielski 1 BWa+1BWc gr2 angielski - Lubczyńska A. (B109) |
||
6 | 12:45-13:30 | informatyka 1 BWa gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28) |
podstawy przedsiębiorczości 1 BWa - Syposz-Ciemny P. (A14) |
religia 1 BWa - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWa/religia - Warszewska B. (świetlica) |
||
7 | 13:35-14:20 | j. polski 1 BWa - Kopa E. (B119) |
informatyka 1 BWa gr2 informatyka - Frąszczak M. (A28) |
|||
8 | 14:25-15:10 | historia i teraźniejszość 1 BWa - Kopa E. (B119) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 1 BWa+1BWb+1BWc niemiecki - Peter M. (D7) j. angielski 1 BWb angielski - Lisiak J. (B108) |
podstawy przedsiębiorczości 1 BWb - Syposz-Ciemny P. (A27) |
informatyka 1 BWb gr2 informatyka - Frąszczak M. (A28) |
||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 BWb ch wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 1 BWb dz wf - Durzyński P. (SG2) |
zajęcia z wychowawcą 1 BWb - Hanyż M. (A16) |
historia i teraźniejszość 1 BWb - Kopa E. (B119) |
||
3 | 09:50-10:35 | podstawy przedsiębiorczości 1 BWb - Syposz-Ciemny P. (A18) |
biologia 1 BWb - Jurkiewicz T. (B102) |
j. polski 1 BWb - Żak R. (A14) |
||
4 | 10:45-11:30 | j. polski 1 BWb - Żak R. (A14) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 BWb - Wawrzyniak A. (D1) |
religia 1 BWb - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWb/religia - Kulicka J. (A26) |
||
5 | 11:50-12:35 | matematyka 1 BWb - Stefanowicz E. (B103) |
matematyka 1 BWb - Stefanowicz E. (B103) |
j. niemiecki 1 BWa+1BWb+1BWc niemiecki - Peter M. (D7) j. angielski 1 BWb angielski - Lisiak J. (B108) |
||
6 | 12:45-13:30 | religia 1 BWb - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWb/religia - Kulicka J. (A26) |
wychowanie fizyczne 1 BWb ch wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 1 BWb dz wf - Durzyński P. (SG2) |
geografia 1 BWb - Kulicka J. (A26) |
||
7 | 13:35-14:20 | informatyka 1 BWb gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28) |
wychowanie fizyczne 1 BWb ch wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 1 BWb dz wf - Durzyński P. (SG2) |
|||
8 | 14:25-15:10 | historia 1 BWb - Łukawska B. (A31) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 1 BWa+1BWb+1BWc niemiecki - Peter M. (D7) j. angielski 1 BWa+1BWc gr2 angielski - Lubczyńska A. (B109) j. angielski 1 BWc gr1 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
biologia 1 BWc - Jurkiewicz T. (B102) |
j. polski 1 BWc - Sowa B. (A18) |
||
2 | 08:55-09:40 | podstawy przedsiębiorczości 1 BWc - Syposz-Ciemny P. (A18) |
matematyka 1 BWc - Świątkowska H. (A29) |
wychowanie fizyczne 1 BWa chł+1BWc chł2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 1 BWc chł1 wf - Durzyński D. (SG4) |
||
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 1 BWa chł+1BWc chł2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 1 BWc chł1 wf - Durzyński D. (SG4) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 BWc - Wawrzyniak A. (D1) |
religia 1 BWc - Wieczorek A. (B117) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWc/religia - Kulicka J. (A26) |
||
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 1 BWa chł+1BWc chł2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 1 BWc chł1 wf - Durzyński D. (SG4) |
religia 1 BWc - Wieczorek A. (A18) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWc/religia - Kulicka J. (A26) |
matematyka 1 BWc - Świątkowska H. (A18) |
||
5 | 11:50-12:35 | geografia 1 BWc - Kulicka J. (A26) |
j. polski 1 BWc - Sowa B. (A18) |
j. niemiecki 1 BWa+1BWb+1BWc niemiecki - Peter M. (D7) j. angielski 1 BWa+1BWc gr2 angielski - Lubczyńska A. (B109) j. angielski 1 BWc gr1 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
||
6 | 12:45-13:30 | zajęcia z wychowawcą 1 BWc - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
historia 1 BWc - Łukawska B. (A31) |
informatyka 1 BWc gr2 informatyka - Frąszczak M. (A28) |
||
7 | 13:35-14:20 | historia i teraźniejszość 1 BWc - Kopa E. (B119) |
podstawy przedsiębiorczości 1 BWc - Syposz-Ciemny P. (A14) |
|||
8 | 14:25-15:10 | informatyka 1 BWc gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia 1 TE - Łukawska B. (B102) |
geografia 1 TE - Mazurek B. (B110) |
religia 1 TE - Gołdyn A. (B116) |
j. polski 1 TE - Żak R. (A14) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TE - Wawrzyniak A. (D7) |
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 1 TE gr1 angielski z - Lisiak J. (B108) j. angielski 1 TE gr2 angielski z - Żuk K. (A35) |
pracownia techniki biurowej 1 TE gr1 prac tech biur - Ilska I. (B104) pracownia techniki biurowej 1 TE gr2 prac tech biur - Mencel E. (D10) |
j. angielski 1 TE gr1 angielski z - Lisiak J. (B108) j. angielski 1 TE gr2 angielski z - Żuk K. (A35) |
j. polski 1 TE - Żak R. (A14) |
matematyka 1 TE - Stefanowicz E. (B103) |
3 | 09:50-10:35 | elementy prawa 1 TE - Mencel E. (D9) |
pracownia techniki biurowej 1 TE gr1 prac tech biur - Ilska I. (B104) pracownia techniki biurowej 1 TE gr2 prac tech biur - Mencel E. (D10) |
j. niemiecki 1 TE gr1 niemiecki p - Peter M. (D7) j. niemiecki 1 TE gr2 niemiecki p - Wawrzyniak A. (A31) |
matematyka 1 TE - Stefanowicz E. (B103) |
fizyka 1 TE - Zdulska J. (A27) |
4 | 10:45-11:30 | religia 1 TE - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TE/religia - Kulicka J. (A26) |
podstawy ekonomii 1 TE - Syposz-Ciemny P. (A27) |
zajęcia z wychowawcą 1 TE - Lisiak J. (B108) |
matematyka 1 TE - Stefanowicz E. (B103) |
historia i teraźniejszość 1 TE - Śliwińska B. (A16) |
5 | 11:50-12:35 | podstawy ekonomii 1 TE - Syposz-Ciemny P. (B117) |
j. polski 1 TE - Żak R. (A14) |
ekonomika 1 TE - Syposz-Ciemny P. (D9) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 TE - Ilska I. (A29) |
biologia 1 TE - Jurkiewicz T. (A14) |
6 | 12:45-13:30 | podstawy ekonomii 1 TE - Syposz-Ciemny P. (B117) |
j. niemiecki 1 TE gr1 niemiecki p - Peter M. (D7) j. niemiecki 1 TE gr2 niemiecki p - Wawrzyniak A. (A27) |
podstawy ekonomii 1 TE - Syposz-Ciemny P. (D9) |
chemia 1 TE - Zdulska J. (A27) |
plastyka 1 TE - Karbowska-Krzemińska K. (B117) |
7 | 13:35-14:20 | ekonomika 1 TE - Syposz-Ciemny P. (B117) |
historia 1 TE - Łukawska B. (A31) |
wychowanie fizyczne 1 TE chł + 1TLa chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 1 TE dz wf - Durzyński P. (SG2) |
geografia 1 TE - Mazurek B. (B110) |
|
8 | 14:25-15:10 | ekonomika 1 TE - Syposz-Ciemny P. (B117) |
informatyka 1 TE gr1 informatyka - Dudycz P. (B104) informatyka 1 TE gr2+1TM gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (A28) |
wychowanie fizyczne 1 TE chł + 1TLa chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 1 TE dz wf - Durzyński P. (SG2) |
wychowanie fizyczne 1 TE chł + 1TLa chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 1 TE dz wf - Durzyński P. (SG2) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 1 TLa - Stefanowicz E. (B103) |
gospodarka magazynowa 1 TLa - Frąszczak M. (A31) |
historia 1 TLa - Śliwińska B. (A16) |
religia 1 TLa - Nowicki M. (B105) |
laboratorium procesów magazynowych 1 TLa - Mak A. (D9) |
2 | 08:55-09:40 | podstawy logistyki 1 TLa - Małolepsza M. (B105) |
gospodarka magazynowa 1 TLa - Frąszczak M. (A31) |
geografia 1 TLa - Jaśkiewicz M. (B110) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TLa - Wawrzyniak A. (A27) |
geografia 1 TLa - Jaśkiewicz M. (B110) |
3 | 09:50-10:35 | podstawy logistyki 1 TLa - Małolepsza M. (B105) |
j. polski 1 TLa - Żak R. (A14) |
informatyka 1 TLa gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28) informatyka 1 TLa gr2 informatyka - Dudycz P. (B104) |
j. angielski 1 TLa gr1 angielski z - Lisiak J. (B108) j. angielski 1 TLa gr2 angielski z - Żuk K. (D7) |
matematyka 1 TLa - Stefanowicz E. (B103) |
4 | 10:45-11:30 | historia 1 TLa - Śliwińska B. (A16) |
j. polski 1 TLa - Żak R. (A14) |
gospodarka magazynowa 1 TLa - Frąszczak M. (A31) |
j. polski 1 TLa - Żak R. (A14) |
matematyka 1 TLa - Stefanowicz E. (B103) |
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 1 TLa gr1 angielski z - Lisiak J. (B108) j. angielski 1 TLa gr2 angielski z - Żuk K. (B120) |
laboratorium procesów magazynowych 1 TLa - Mak A. (B102) |
fizyka 1 TLa - Zdulska J. (A27) |
j. niemiecki 1 TLa gr1 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. niemiecki 1 TLa gr2 niemiecki p - Peter M. (D7) |
plastyka 1 TLa - Karbowska-Krzemińska K. (B117) |
6 | 12:45-13:30 | bhp w pracy logistyka 1 TLa - Jurkiewicz T. (B103) |
pracownia zarządzania magazynem 1 TLa - Mak A. (B102) |
podstawy logistyki 1 TLa - Małolepsza M. (B105) |
historia i teraźniejszość 1 TLa - Śliwińska B. (A16) |
j. niemiecki 1 TLa gr1 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. niemiecki 1 TLa gr2 niemiecki p - Peter M. (D7) |
7 | 13:35-14:20 | biologia 1 TLa - Jurkiewicz T. (B103) |
pracownia zarządzania magazynem 1 TLa - Mak A. (B102) |
wychowanie fizyczne 1 TE chł + 1TLa chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf - Ochab A. (SG4) |
chemia 1 TLa - Zdulska J. (A27) |
zajęcia z wychowawcą 1 TLa - Mak A. (B102) |
8 | 14:25-15:10 | religia 1 TLa - Nowicki M. (B105) |
wychowanie fizyczne 1 TE chł + 1TLa chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf - Ochab A. (SG4) |
wychowanie fizyczne 1 TE chł + 1TLa chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf - Ochab A. (SG4) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 1 TLb - Świątkowska H. (A29) |
historia 1 TLb - Łukawska B. (B119) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TLb - Wawrzyniak A. (A31) |
podstawy logistyki 1 TLb - Ochab A. (A31) |
podstawy logistyki 1 TLb - Ochab A. (B102) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 1 TLb - Świątkowska H. (A29) |
geografia 1 TLb - Mazurek B. (B110) |
informatyka 1 TLb gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28) informatyka 1 TLb gr2 informatyka - Dudycz P. (B104) |
bhp w pracy logistyka 1 TLb - Jurkiewicz T. (B117) |
podstawy logistyki 1 TLb - Ochab A. (B102) |
3 | 09:50-10:35 | fizyka 1 TLb - Zdulska J. (A27) |
gospodarka magazynowa 1 TLb - Frąszczak M. (A31) |
j. polski 1 TLb - Śliwińska B. (A16) |
matematyka 1 TLb - Świątkowska H. (A29) |
j. angielski 1 TLb gr1 angielski z - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 1 TLb gr1+1TPS gr1 +1TM gr1 niemiecki z - Peter M. (D7) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TLb/zwolniony z języka - Kulicka J. (A26) |
4 | 10:45-11:30 | historia 1 TLb - Łukawska B. (B102) |
gospodarka magazynowa 1 TLb - Frąszczak M. (A31) |
j. polski 1 TLb - Śliwińska B. (A16) |
religia 1 TLb - Nowicki M. (B105) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TLb/religia - Kulicka J. (A26) |
laboratorium procesów magazynowych 1 TLb - Małolepsza M. (B105) |
5 | 11:50-12:35 | zajęcia z wychowawcą 1 TLb - Zdulska J. (A27) |
j. niemiecki 1 TLb gr1 niemiecki p - Peter M. (D7) j. angielski 1 TLb gr1+1TPS gr1+1TM gr1 angielski p - Lubczyńska A. (B109) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TLb/zwolniony z języka - Kulicka J. (A26) |
gospodarka magazynowa 1 TLb - Frąszczak M. (A31) |
j. polski 1 TLb - Śliwińska B. (A16) |
chemia 1 TLb - Zdulska J. (A27) |
6 | 12:45-13:30 | pracownia zarządzania magazynem 1 TLb - Małolepsza M. (B105) |
laboratorium procesów magazynowych 1 TLb - Małolepsza M. (B105) |
j. angielski 1 TLb gr1 angielski z - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 1 TLb gr1+1TPS gr1 +1TM gr1 niemiecki z - Peter M. (D7) |
geografia 1 TLb - Mazurek B. (B110) |
religia 1 TLb - Nowicki M. (B105) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TLb/religia - Kulicka J. (A26) |
7 | 13:35-14:20 | pracownia zarządzania magazynem 1 TLb - Małolepsza M. (B105) |
wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf - Ochab A. (SG4) wychowanie fizyczne 1 TLb chł wf - Tyra M. (SG1) |
j. niemiecki 1 TLb gr1 niemiecki p - Peter M. (D7) j. angielski 1 TLb gr1+1TPS gr1+1TM gr1 angielski p - Lubczyńska A. (B109) |
historia i teraźniejszość 1 TLb - Śliwińska B. (A16) |
|
8 | 14:25-15:10 | biologia 1 TLb - Jurkiewicz T. (B103) |
wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf - Ochab A. (SG4) wychowanie fizyczne 1 TLb chł wf - Tyra M. (SG1) |
wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf - Ochab A. (SG4) wychowanie fizyczne 1 TLb chł wf - Tyra M. (SG1) |
plastyka 1 TLb - Karbowska-Krzemińska K. (B117) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 1 TM - Durzyński P. (SG4) |
informatyka 1 TM gr1 informatyka - Dudycz P. (B104) |
biologia 1 TM - Jurkiewicz T. (D1) |
bhp w pracy mechanika 1 TM - Jurkiewicz T. (B117) |
matematyka 1 TM - Stefanowicz E. (B103) |
2 | 08:55-09:40 | historia 1 TM - Łukawska B. (B102) |
historia 1 TM - Łukawska B. (B119) |
j. polski 1 TM - Sowa B. (A18) |
geografia 1 TM - Piłat J. (B116) |
religia 1 TM - Gołdyn A. (B116) |
3 | 09:50-10:35 | podstawy elektrotechniki i mechatroniki 1 TM - Durzyński M. (D1) |
matematyka 1 TM - Stefanowicz E. (B103) |
j. polski 1 TM - Sowa B. (A18) |
geografia 1 TM - Piłat J. (B116) |
j. niemiecki 1 TLb gr1+1TPS gr1 +1TM gr1 niemiecki z - Peter M. (D7) j. angielski 1 TM gr1 angielski z - Lisiak J. (B108) |
4 | 10:45-11:30 | podstawy elektrotechniki i mechatroniki 1 TM - Durzyński M. (D1) |
matematyka 1 TM - Stefanowicz E. (B103) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TM - Wawrzyniak A. (A29) |
zajęcia z wychowawcą 1 TM - Dudycz P. (B104) |
plastyka 1 TM - Karbowska-Krzemińska K. (B117) |
5 | 11:50-12:35 | podstawy technik wytwarzania 1 TM - Durzyński M. (D1) |
j. angielski 1 TLb gr1+1TPS gr1+1TM gr1 angielski p - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 1 TM gr1 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
religia 1 TM - Gołdyn A. (B116) |
wychowanie fizyczne 1 TM - Durzyński P. (SG4) |
historia i teraźniejszość 1 TM - Śliwińska B. (A16) |
6 | 12:45-13:30 | podstawy technik wytwarzania 1 TM - Durzyński M. (D1) |
podstawy konstrukcji maszyn 1 TM - Durzyński M. (D1) |
j. niemiecki 1 TLb gr1+1TPS gr1 +1TM gr1 niemiecki z - Peter M. (D7) j. angielski 1 TM gr1 angielski z - Lisiak J. (B108) |
wychowanie fizyczne 1 TM - Durzyński P. (SG4) |
fizyka 1 TM - Zdulska J. (A27) |
7 | 13:35-14:20 | j. polski 1 TM - Sowa B. (A18) |
podstawy konstrukcji maszyn 1 TM - Durzyński M. (D1) |
pracownia rysunku technicznego zawodowego 1 TM - Durzyński M. (D1) |
j. angielski 1 TLb gr1+1TPS gr1+1TM gr1 angielski p - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 1 TM gr1 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
podstawy elektrotechniki i mechatroniki 1 TM - Durzyński M. (D1) |
8 | 14:25-15:10 | chemia 1 TM - Zdulska J. (A27) |
informatyka 1 TE gr2+1TM gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (A28) |
pracownia rysunku technicznego zawodowego 1 TM - Durzyński M. (D1) |
podstawy technik wytwarzania 1 TM - Durzyński M. (D1) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | biologia 1 TPS - Jurkiewicz T. (D1) |
religia 1 TPS - Gołdyn A. (B117) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr1 nap poj sam - Wdowik R. (W1) naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr2 nap poj sam - Durzyński M. (B1) naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr3 nap poj sam - Porzucek B. (W2) |
silniki pojazdów samochodowych 1 TPS - Porzucek B. (D1) |
j. polski 1 TPS - Kopa E. (B119) |
2 | 08:55-09:40 | fizyka 1 TPS - Zdulska J. (A27) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TPS - Wawrzyniak A. (D1) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr1 nap poj sam - Wdowik R. (W1) naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr2 nap poj sam - Durzyński M. (B1) naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr3 nap poj sam - Porzucek B. (W2) |
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych 1 TPS - Wdowik R. (B102) |
chemia 1 TPS - Zdulska J. (A27) |
3 | 09:50-10:35 | historia 1 TPS - Łukawska B. (B102) |
historia 1 TPS - Łukawska B. (B119) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr1 nap poj sam - Wdowik R. (W1) naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr2 nap poj sam - Durzyński M. (B1) naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr3 nap poj sam - Porzucek B. (W2) |
j. polski 1 TPS - Kopa E. (B119) |
j. niemiecki 1 TLb gr1+1TPS gr1 +1TM gr1 niemiecki z - Peter M. (D7) j. angielski 1 TPS gr1 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
4 | 10:45-11:30 | podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych 1 TPS - Wdowik R. (B117) |
matematyka 1 TPS - Świątkowska H. (A29) |
podstawy budowy maszyn 1 TPS - Durzyński M. (D1) |
podstawy budowy maszyn 1 TPS - Durzyński M. (D1) |
religia 1 TPS - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TPS/religia - Kulicka J. (A26) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 1 TPS - Kopa E. (B119) |
j. angielski 1 TLb gr1+1TPS gr1+1TM gr1 angielski p - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 1 TPS gr1 niemiecki p - Wawrzyniak A. (A27) |
podstawy budowy maszyn 1 TPS - Durzyński M. (D1) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 TPS - Durzyński M. (D1) |
matematyka 1 TPS - Świątkowska H. (A31) |
6 | 12:45-13:30 | geografia 1 TPS - Jaśkiewicz M. (B110) |
bezpieczeństwo pracy w przedsiębiorstwie samochodowym 1 TPS - Jurkiewicz T. (B117) |
j. niemiecki 1 TLb gr1+1TPS gr1 +1TM gr1 niemiecki z - Peter M. (D7) j. angielski 1 TPS gr1 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
historia i teraźniejszość 1 TPS - Kopa E. (B119) |
geografia 1 TPS - Jaśkiewicz M. (B110) |
7 | 13:35-14:20 | matematyka 1 TPS - Świątkowska H. (A29) |
informatyka 1 TPS gr1 informatyka - Dudycz P. (B104) informatyka 1 TPS gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (A28) |
wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf - Ochab A. (SG4) wychowanie fizyczne 1 TPS chł wf - Durzyński D. (SG3) |
j. angielski 1 TLb gr1+1TPS gr1+1TM gr1 angielski p - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 1 TPS gr1 niemiecki p - Wawrzyniak A. (A31) |
plastyka 1 TPS - Karbowska-Krzemińska K. (B117) |
8 | 14:25-15:10 | zajęcia z wychowawcą 1 TPS - Porzucek B. (D1) |
wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf - Ochab A. (SG4) wychowanie fizyczne 1 TPS chł wf - Durzyński D. (SG3) |
wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf - Ochab A. (SG4) wychowanie fizyczne 1 TPS chł wf - Durzyński D. (SG3) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 2 BWa - Świątkowska H. (A29) |
j. polski 2 BWa - Żak R. (A14) |
|||
2 | 08:55-09:40 | religia 2 BWa - Nowicki M. (B105) |
biologia 2 BWa - Jurkiewicz T. (A16) |
|||
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 2 BWa gr1+2BWb gr1 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 2 BWa gr1+2BWb gr1 niemiecki - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
wychowanie fizyczne 2 BWa chł +2BWc chł 2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 2 BWa dz +2BWb dz1 wf - Ochab A. (SG4) |
|||
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 2 BWa gr1+2BWb gr1 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 2 BWa gr1+2BWb gr1 niemiecki - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
wychowanie fizyczne 2 BWa chł +2BWc chł 2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 2 BWa dz +2BWb dz1 wf - Ochab A. (SG4) |
|||
5 | 11:50-12:35 | geografia 2 BWa - Piłat J. (B108) |
zajęcia z wychowawcą 2 BWa - Ochab A. (A29) |
|||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 2 BWa chł +2BWc chł 2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 2 BWa dz +2BWb dz1 wf - Ochab A. (SG2) |
matematyka 2 BWa - Świątkowska H. (A31) |
|||
7 | 13:35-14:20 | j. polski 2 BWa - Żak R. (A14) |
historia 2 BWa - Kopa E. (B119) |
|||
8 | 14:25-15:10 | religia 2 BWa - Nowicki M. (B105) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | geografia 2 BWb - Kulicka J. (A26) |
religia 2 BWb - Gołdyn A. (B116) |
|||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 2 BWb - Świątkowska H. (A29) |
historia 2 BWb - Kopa E. (B119) |
|||
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 2 BWa gr1+2BWb gr1 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 2 BWa gr1+2BWb gr1 niemiecki - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 2 BWb gr2 +2BWc gr1 angielski - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 2 BWb gr2 +2BWc gr1 niemiecki - Wawrzyniak A. (A35) |
wychowanie fizyczne 2 BWa dz +2BWb dz1 wf - Ochab A. (SG4) wychowanie fizyczne 2 BWb chł +2BWc chł 1 wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 BWb dz 2 +2BWc dz wf - Durzyński D. (SG3) |
|||
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 2 BWa gr1+2BWb gr1 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 2 BWa gr1+2BWb gr1 niemiecki - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 2 BWb gr2 +2BWc gr1 angielski - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 2 BWb gr2 +2BWc gr1 niemiecki - Wawrzyniak A. (A35) |
wychowanie fizyczne 2 BWa dz +2BWb dz1 wf - Ochab A. (SG4) wychowanie fizyczne 2 BWb chł +2BWc chł 1 wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 BWb dz 2 +2BWc dz wf - Durzyński D. (SG3) |
|||
5 | 11:50-12:35 | zajęcia z wychowawcą 2 BWb - Kopa E. (B119) |
j. polski 2 BWb - Sowa B. (A18) |
|||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 2 BWa dz +2BWb dz1 wf - Ochab A. (SG2) wychowanie fizyczne 2 BWb chł +2BWc chł 1 wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 BWb dz 2 +2BWc dz wf - Durzyński D. (SG3) |
j. polski 2 BWb - Sowa B. (A18) |
|||
7 | 13:35-14:20 | biologia 2 BWb - Jurkiewicz T. (B117) |
matematyka 2 BWb - Świątkowska H. (A31) |
|||
8 | 14:25-15:10 | religia 2 BWb - Gołdyn A. (B116) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. polski 2 BWc - Kopa E. (B119) |
biologia 2 BWc - Jurkiewicz T. (A16) |
|||
2 | 08:55-09:40 | historia 2 BWc - Kopa E. (B119) |
matematyka 2 BWc - Świątkowska H. (A31) |
|||
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 2 BWb gr2 +2BWc gr1 angielski - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 2 BWb gr2 +2BWc gr1 niemiecki - Wawrzyniak A. (A35) |
wychowanie fizyczne 2 BWa chł +2BWc chł 2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 2 BWb chł +2BWc chł 1 wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 BWb dz 2 +2BWc dz wf - Durzyński D. (SG3) |
|||
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 2 BWb gr2 +2BWc gr1 angielski - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 2 BWb gr2 +2BWc gr1 niemiecki - Wawrzyniak A. (A35) |
wychowanie fizyczne 2 BWa chł +2BWc chł 2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 2 BWb chł +2BWc chł 1 wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 BWb dz 2 +2BWc dz wf - Durzyński D. (SG3) |
|||
5 | 11:50-12:35 | religia 2 BWc - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 BWc/religia - Kulicka J. (A26) |
religia 2 BWc - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 BWc/religia - Kulicka J. (A26) |
|||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 2 BWa chł +2BWc chł 2 wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 2 BWb chł +2BWc chł 1 wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 BWb dz 2 +2BWc dz wf - Durzyński D. (SG3) |
j. polski 2 BWc - Kopa E. (B119) |
|||
7 | 13:35-14:20 | matematyka 2 BWc - Świątkowska H. (A18) |
geografia 2 BWc - Kulicka J. (A26) |
|||
8 | 14:25-15:10 | zajęcia z wychowawcą 2 BWc - Wawrzyniak A. (A31) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | ekonomika 2 TE - Syposz-Ciemny P. (A18) |
elementy prawa 2 TE - Mencel E. (D9) |
ekonomika 2 TE - Syposz-Ciemny P. (D9) |
j. polski 2 TE - Sowa B. (A18) |
matematyka 2 TE - Łatka M. (A17) |
2 | 08:55-09:40 | j. niemiecki 2 TE niemiecki p - Peter M. (D7) j. angielski 2 TE+2TPS angielski p - Lubczyńska A. (B109) |
ekonomika 2 TE - Syposz-Ciemny P. (A27) |
ekonomika 2 TE - Syposz-Ciemny P. (D9) |
j. polski 2 TE - Sowa B. (A18) |
matematyka 2 TE - Łatka M. (A17) |
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 2 TE angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 2 TE+2TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
ekonomika 2 TE - Syposz-Ciemny P. (A27) |
j. angielski 2 TE angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 2 TE+2TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
fizyka 2 TE - Zdulska J. (A27) |
biologia 2 TE - Jurkiewicz T. (A16) |
4 | 10:45-11:30 | podstawy przedsiębiorczości 2 TE - Mencel E. (D9) |
pracownia ekonomiczna 2 TE gr1 prac - Ilska I. (B104) pracownia ekonomiczna 2 TE gr2 prac - Orlikowska B. (D10) |
chemia 2 TE - Zdulska J. (A27) |
historia 2 TE - Kopa E. (B119) |
geografia 2 TE - Jaśkiewicz M. (B110) |
5 | 11:50-12:35 | geografia 2 TE - Jaśkiewicz M. (B110) |
pracownia ekonomiczna 2 TE gr1 prac - Ilska I. (B104) pracownia ekonomiczna 2 TE gr2 prac - Orlikowska B. (D10) |
j. polski 2 TE - Sowa B. (A18) |
religia 2 TE - Wieczorek A. (A18) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TE/religia - Kulicka J. (A26) |
wychowanie fizyczne 2 TE chł+2TPS chł wf - Durzyński D. (SG3) wychowanie fizyczne 2 TE dz wf - Durzyński P. (SG2) |
6 | 12:45-13:30 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr1 prac - Ilska I. (B104) pracownia ekonomiczna 2 TE gr2 prac - Orlikowska B. (D10) |
informatyka 2 TE gr1 informatyka - Dudycz P. (B104) informatyka 2 TE gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (A28) |
matematyka 2 TE - Łatka M. (A17) |
j. niemiecki 2 TE niemiecki p - Peter M. (D7) j. angielski 2 TE+2TPS angielski p - Lubczyńska A. (B109) |
wychowanie fizyczne 2 TE chł+2TPS chł wf - Durzyński D. (SG3) wychowanie fizyczne 2 TE dz wf - Durzyński P. (SG2) |
7 | 13:35-14:20 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr1 prac - Ilska I. (B104) pracownia ekonomiczna 2 TE gr2 prac - Orlikowska B. (D10) |
religia 2 TE - Wieczorek A. (A18) |
zajęcia z wychowawcą 2 TE - Sowa B. (A18) |
wychowanie fizyczne 2 TE chł+2TPS chł wf - Durzyński D. (SG3) wychowanie fizyczne 2 TE dz wf - Durzyński P. (SG2) |
pracownia techniki biurowej 2 TE gr1 prac - Ilska I. (B104) pracownia techniki biurowej 2 TE gr2 prac - Orlikowska B. (D10) |
8 | 14:25-15:10 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr1 prac - Ilska I. (B104) pracownia ekonomiczna 2 TE gr2 prac - Orlikowska B. (D10) |
historia 2 TE - Kopa E. (B119) |
pracownia techniki biurowej 2 TE gr1 prac - Ilska I. (B104) pracownia techniki biurowej 2 TE gr2 prac - Orlikowska B. (D10) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | pracownia zarządzania magazynem 2 TLa - Małolepsza M. (B105) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLa - Małolepsza M. (B105) |
historia 2 TLa - Kopa E. (B119) |
fizyka 2 TLa - Zdulska J. (A27) |
j. polski 2 TLa - Sowa B. (A18) |
2 | 08:55-09:40 | podstawy przedsiębiorczości 2 TLa - Mencel E. (D9) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLa - Małolepsza M. (B105) |
religia 2 TLa - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TLa/religia - Kulicka J. (A26) |
podstawy logistyki 2 TLa - Ochab A. (A31) |
j. polski 2 TLa - Sowa B. (A18) |
3 | 09:50-10:35 | biologia 2 TLa - Jurkiewicz T. (B110) |
j. polski 2 TLa - Sowa B. (A18) |
wychowanie fizyczne 2 TLa chł+2TLb2 chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 TLa dz+2TLb dz wf - Tyra M. (SG1) |
podstawy logistyki 2 TLa - Ochab A. (A31) |
geografia 2 TLa - Jaśkiewicz M. (B110) |
4 | 10:45-11:30 | chemia 2 TLa - Zdulska J. (A27) |
j. niemiecki 2 TLa niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 2 TLa+2TLb angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
j. niemiecki 2 TLa niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 2 TLa+2TLb angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
podstawy logistyki 2 TLa - Ochab A. (A31) |
matematyka 2 TLa - Świątkowska H. (A31) |
5 | 11:50-12:35 | gospodarka magazynowa 2 TLa - Ochab A. (A31) |
zajęcia z wychowawcą 2 TLa - Małolepsza M. (B105) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLa - Małolepsza M. (B105) |
pracownia zarządzania magazynem 2 TLa - Małolepsza M. (B105) |
j. angielski 2 TLa angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 2 TLa+2TLb niemiecki z - Peter M. (D7) |
6 | 12:45-13:30 | gospodarka magazynowa 2 TLa - Ochab A. (A31) |
matematyka 2 TLa - Świątkowska H. (A29) |
podstawy logistyki 2 TLa - Ochab A. (A29) |
geografia 2 TLa - Jaśkiewicz M. (B102) |
religia 2 TLa - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TLa/religia - Kulicka J. (A26) |
7 | 13:35-14:20 | j. angielski 2 TLa angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 2 TLa+2TLb niemiecki z - Peter M. (D7) |
matematyka 2 TLa - Świątkowska H. (A29) |
pracownia zarządzania magazynem 2 TLa - Małolepsza M. (B105) |
informatyka 2 TLa gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (A28) |
wychowanie fizyczne 2 TLa chł+2TLb2 chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 TLa dz+2TLb dz wf - Tyra M. (SG1) |
8 | 14:25-15:10 | historia 2 TLa - Kopa E. (B119) |
gospodarka magazynowa 2 TLa - Ochab A. (D9) |
informatyka 2 TLa gr1 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (D10) |
wychowanie fizyczne 2 TLa chł+2TLb2 chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 TLa dz+2TLb dz wf - Tyra M. (SG1) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | gospodarka magazynowa 2 TLb - Ochab A. (A31) |
geografia 2 TLb - Jaśkiewicz M. (B116) |
fizyka 2 TLb - Zdulska J. (A27) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLb - Mak A. (D10) |
matematyka 2 TLb - Świątkowska H. (A31) |
2 | 08:55-09:40 | gospodarka magazynowa 2 TLb - Ochab A. (A31) |
geografia 2 TLb - Jaśkiewicz M. (B116) |
chemia 2 TLb - Zdulska J. (A27) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLb - Mak A. (D10) |
zajęcia z wychowawcą 2 TLb - Peter M. (D7) |
3 | 09:50-10:35 | podstawy logistyki 2 TLb - Ochab A. (A31) |
matematyka 2 TLb - Świątkowska H. (A29) |
wychowanie fizyczne 2 TLa chł+2TLb2 chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 TLa dz+2TLb dz wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 2 TLb chł1 wf - Durzyński D. (SG4) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLb - Mak A. (D10) |
j. polski 2 TLb - Sowa B. (A18) |
4 | 10:45-11:30 | podstawy logistyki 2 TLb - Ochab A. (A31) |
j. angielski 2 TLa+2TLb angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 2 TLb niemiecki p - Peter M. (D7) |
j. angielski 2 TLa+2TLb angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 2 TLb niemiecki p - Peter M. (D7) |
religia 2 TLb - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TLb/religia - Kulicka J. (A26) |
j. polski 2 TLb - Sowa B. (A18) |
5 | 11:50-12:35 | podstawy przedsiębiorczości 2 TLb - Mencel E. (D9) |
religia 2 TLb - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TLb/religia - Kulicka J. (A26) |
gospodarka magazynowa 2 TLb - Ochab A. (A29) |
podstawy logistyki 2 TLb - Ochab A. (A31) |
j. niemiecki 2 TLa+2TLb niemiecki z - Peter M. (D7) j. angielski 2 TLb angielski z - Lisiak J. (B108) |
6 | 12:45-13:30 | historia 2 TLb - Śliwińska B. (A16) |
pracownia zarządzania magazynem 2 TLb - Ochab A. (D9) |
matematyka 2 TLb - Świątkowska H. (A18) |
biologia 2 TLb - Jurkiewicz T. (B117) |
podstawy logistyki 2 TLb - Ochab A. (A29) |
7 | 13:35-14:20 | j. niemiecki 2 TLa+2TLb niemiecki z - Peter M. (D7) j. angielski 2 TLb angielski z - Lisiak J. (B108) |
pracownia zarządzania magazynem 2 TLb - Ochab A. (D9) |
informatyka 2 TLb gr1 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (D10) |
pracownia zarządzania magazynem 2 TLb - Ochab A. (A29) |
wychowanie fizyczne 2 TLa chł+2TLb2 chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 TLa dz+2TLb dz wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 2 TLb chł1 wf - Durzyński D. (SG3) |
8 | 14:25-15:10 | j. polski 2 TLb - Sowa B. (A18) |
historia 2 TLb - Śliwińska B. (A16) |
informatyka 2 TLb gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (A28) |
wychowanie fizyczne 2 TLa chł+2TLb2 chł wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 2 TLa dz+2TLb dz wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 2 TLb chł1 wf - Durzyński D. (SG3) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | podstawy przedsiębiorczości 2 TPS - Mencel E. (D9) |
diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1) diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1) |
j. polski 2 TPS - Żak R. (A14) |
geografia 2 TPS - Piłat J. (B116) |
historia 2 TPS - Śliwińska B. (A35) |
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 2 TE+2TPS angielski p - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 2 TPS niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1) diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1) |
j. polski 2 TPS - Żak R. (A14) |
przepisy ruchu drogowego 2 TPS - Porzucek B. (B1) |
historia 2 TPS - Śliwińska B. (A35) |
3 | 09:50-10:35 | j. niemiecki 2 TE+2TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 2 TPS angielski z - Lisiak J. (B108) |
diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1) diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1) |
j. niemiecki 2 TE+2TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 2 TPS angielski z - Lisiak J. (B108) |
informatyka 2 TPS - Dudycz P. (B104) |
zajęcia z wychowawcą 2 TPS - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 2 TPS - Stefanowicz E. (B103) |
naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1) naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1) |
geografia 2 TPS - Piłat J. (B102) |
religia 2 TPS - Wieczorek A. (A18) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TPS/religia - Kulicka J. (A26) |
podstawy budowy maszyn 2 TPS - Durzyński M. (D1) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 2 TPS - Żak R. (A14) |
naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1) naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1) |
religia 2 TPS - Wieczorek A. (B110) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TPS/religia - Kulicka J. (A26) |
biologia 2 TPS - Jurkiewicz T. (B117) |
wychowanie fizyczne 2 TE chł+2TPS chł wf - Durzyński D. (SG3) |
6 | 12:45-13:30 | silniki pojazdów samochodowych 2 TPS - Porzucek B. (B1) |
naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1) naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1) |
matematyka 2 TPS - Stefanowicz E. (B103) |
j. angielski 2 TE+2TPS angielski p - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 2 TPS niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
wychowanie fizyczne 2 TE chł+2TPS chł wf - Durzyński D. (SG3) |
7 | 13:35-14:20 | silniki pojazdów samochodowych 2 TPS - Porzucek B. (B1) |
naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1) naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1) |
matematyka 2 TPS - Stefanowicz E. (B103) |
wychowanie fizyczne 2 TE chł+2TPS chł wf - Durzyński D. (SG3) |
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych 2 TPS - Porzucek B. (B1) |
8 | 14:25-15:10 | chemia 2 TPS - Zdulska J. (A27) |
fizyka 2 TPS - Zdulska J. (A27) |
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych 2 TPS - Porzucek B. (B1) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 3 BWa - Durzyński D. (A12) |
j. polski 3 BWa - Żak R. (A14) |
|||
2 | 08:55-09:40 | geografia 3 BWa - Kulicka J. (A26) |
wychowanie fizyczne 3 BWa chł wf - Durzyński D. (SG2) wychowanie fizyczne 3 BWa dz+3BWb dz wf - Durzyński P. (SG3) |
|||
3 | 09:50-10:35 | j. polski 3 BWa - Żak R. (A14) |
wychowanie fizyczne 3 BWa chł wf - Durzyński D. (SG2) wychowanie fizyczne 3 BWa dz+3BWb dz wf - Durzyński P. (SG3) |
|||
4 | 10:45-11:30 | biologia 3 BWa - Jurkiewicz T. (B110) |
religia 3 BWa - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 BWa/religia - Kulicka J. (A26) |
|||
5 | 11:50-12:35 | religia 3 BWa - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 BWa/religia - Warszewska B. (świetlica) |
matematyka 3 BWa - Świątkowska H. (A29) |
|||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 3 BWa chł wf - Durzyński D. (SG2) wychowanie fizyczne 3 BWa dz+3BWb dz wf - Durzyński P. (SG3) |
historia 3 BWa - Śliwińska B. (A16) |
|||
7 | 13:35-14:20 | doradztwo zawodowe 3 BWa - Warszewska B. (A27) |
j. angielski 3 BWa angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 3 BWa+3BWb niemiecki - Peter M. (D7) |
|||
8 | 14:25-15:10 | doradztwo zawodowe 3 BWa - Warszewska B. (A29) |
wos 3 BWa - Porzucek B. (B103) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | geografia 3 BWb - Kulicka J. (A26) |
zajęcia z wychowawcą 3 BWb - Durzyński P. (A17) |
|||
2 | 08:55-09:40 | biologia 3 BWb - Jurkiewicz T. (D1) |
wychowanie fizyczne 3 BWa dz+3BWb dz wf - Durzyński P. (SG3) wychowanie fizyczne 3 BWb chł wf - Tyra M. (SG1) |
|||
3 | 09:50-10:35 | matematyka 3 BWb - Świątkowska H. (A29) |
wychowanie fizyczne 3 BWa dz+3BWb dz wf - Durzyński P. (SG3) wychowanie fizyczne 3 BWb chł wf - Tyra M. (SG1) |
|||
4 | 10:45-11:30 | wos 3 BWb - Porzucek B. (B120) |
j. polski 3 BWb - Śliwińska B. (A16) |
|||
5 | 11:50-12:35 | j. polski 3 BWb - Śliwińska B. (A16) |
historia 3 BWb - Śliwińska B. (A16) |
|||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 3 BWa dz+3BWb dz wf - Durzyński P. (SG3) wychowanie fizyczne 3 BWb chł wf - Tyra M. (SG1) |
religia 3 BWb - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 BWb/religia - Kulicka J. (A26) |
|||
7 | 13:35-14:20 | religia 3 BWb - Gołdyn A. (B116) |
j. niemiecki 3 BWa+3BWb niemiecki - Peter M. (D7) j. angielski 3 BWb angielski - Lubczyńska A. (B109) |
|||
8 | 14:25-15:10 | doradztwo zawodowe 3 BWb - Warszewska B. (A29) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | fizyka 3 TL - Zdulska J. (A27) |
laboratorium procesów magazynowych 3 TL - Mak A. (D10) |
j. angielski 3 TL+3TME angielski p - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 3 TL+3TME gr2 niemiecki p - Peter M. (D7) |
matematyka 3 TL - Stefanowicz E. (B103) |
geografia 3 TL - Jaśkiewicz M. (B110) |
2 | 08:55-09:40 | język angielski dla logistyków 3 TL - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
j. polski 3 TL - Żak R. (A14) |
biologia 3 TL - Jurkiewicz T. (D1) |
matematyka 3 TL - Stefanowicz E. (B103) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr1 prac zarz mag - Mak A. (D9) pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr2 prac zarz mag - Wdowik R. (D11) |
3 | 09:50-10:35 | podstawy logistyki 3 TL - Mak A. (D10) |
religia 3 TL - Wieczorek A. (A35) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 TL/religia - Kulicka J. (A26) |
matematyka 3 TL - Stefanowicz E. (B103) |
geografia 3 TL - Jaśkiewicz M. (B110) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr1 prac zarz mag - Mak A. (D9) pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr2 prac zarz mag - Wdowik R. (D11) |
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 3 TL+3TME gr2 angielski z - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 3 TL+3TME niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
wychowanie fizyczne 3 TL chł+3TME chł - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 3 TL dz wf - Durzyński P. (SG2) |
religia 3 TL - Wieczorek A. (B110) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 TL/religia - Kulicka J. (A26) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr1 prac zarz mag - Mak A. (D9) pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr2 prac zarz mag - Wdowik R. (B102) |
j. angielski 3 TL+3TME angielski p - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 3 TL+3TME gr2 niemiecki p - Peter M. (D7) |
5 | 11:50-12:35 | wychowanie fizyczne 3 TL chł+3TME chł - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 3 TL dz wf - Durzyński P. (SG2) |
wychowanie fizyczne 3 TL chł+3TME chł - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 3 TL dz wf - Durzyński P. (SG2) |
j. polski 3 TL - Żak R. (A14) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr1 prac zarz mag - Mak A. (D9) pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr2 prac zarz mag - Wdowik R. (B102) |
zajęcia z wychowawcą 3 TL - Jaśkiewicz M. (B110) |
6 | 12:45-13:30 | podstawy przedsiębiorczości 3 TL - Mencel E. (D9) |
j. angielski 3 TL+3TME gr2 angielski z - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 3 TL+3TME niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
j. polski 3 TL - Żak R. (A14) |
informatyka 3 TL gr1/informatyka - Dudycz P. (B104) informatyka 3 TL gr2/informatyka - Noczyńska-Drozd I. (A28) |
historia 3 TL - Śliwińska B. (A16) |
7 | 13:35-14:20 | gospodarka magazynowa 3 TL - Mak A. (B102) |
matematyka 3 TL - Stefanowicz E. (B103) |
historia 3 TL - Śliwińska B. (A16) |
chemia 3 TL - Zdulska J. (A27) |
|
8 | 14:25-15:10 | gospodarka magazynowa 3 TL - Mak A. (B102) |
gospodarka magazynowa 3 TL - Mak A. (B102) |
laboratorium procesów magazynowych 3 TL - Mak A. (D10) |
laboratorium procesów magazynowych 3 TL - Mak A. (B102) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych 3 TME ekonomiści - Orlikowska B. (B116) |
j. polski 3 TME - Sowa B. (A18) |
j. angielski 3 TL+3TME angielski p - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 3 TL+3TME gr2 niemiecki p - Peter M. (D7) j. niemiecki 3 TME gr1 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
geografia 3 TME - Jaśkiewicz M. (B110) |
ekonomika 3 TME ekonomiści - Ilska I. (A29) podstawy technik wytwarzania 3 TME mechanicy - Durzyński M. (D1) |
2 | 08:55-09:40 | rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych 3 TME ekonomiści - Orlikowska B. (B116) podstawy technik wytwarzania 3 TME mechanicy - Durzyński M. (D11) |
j. polski 3 TME - Sowa B. (A18) |
matematyka 3 TME - Łatka M. (A17) |
matematyka 3 TME - Łatka M. (A17) |
ekonomika 3 TME ekonomiści - Ilska I. (A29) podstawy technik wytwarzania 3 TME mechanicy - Durzyński M. (D1) |
3 | 09:50-10:35 | zajęcia z wychowawcą 3 TME - Orlikowska B. (B116) |
geografia 3 TME - Jaśkiewicz M. (B110) |
religia 3 TME - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 TME/religia - Kulicka J. (A26) |
matematyka 3 TME - Łatka M. (A17) |
ekonomika 3 TME ekonomiści - Ilska I. (A29) podstawy konstrukcji maszyn 3 TME mechanicy - Durzyński M. (D1) |
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 3 TL+3TME gr2 angielski z - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 3 TL+3TME niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 3 TME gr1 angielski z - Lubczyńska A. (B109) |
wychowanie fizyczne 3 TL chł+3TME chł - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 3 TME dz wf - Hanyż M. (SG5) |
pracownia ekonomiczna 3 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr1 warsztaty - Dudycz P. (W1) pracownia ekonomiczna 3 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr2 warsztaty - Porzucek B. (W2) |
biologia 3 TME - Jurkiewicz T. (B117) |
j. angielski 3 TL+3TME angielski p - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 3 TL+3TME gr2 niemiecki p - Peter M. (D7) j. niemiecki 3 TME gr1 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
5 | 11:50-12:35 | wychowanie fizyczne 3 TL chł+3TME chł - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 3 TME dz wf - Hanyż M. (SG5) |
wychowanie fizyczne 3 TL chł+3TME chł - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 3 TME dz wf - Hanyż M. (SG5) |
pracownia ekonomiczna 3 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr1 warsztaty - Dudycz P. (W1) pracownia ekonomiczna 3 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr2 warsztaty - Porzucek B. (W2) |
informatyka 3 TME gr1 informatyka - Dudycz P. (B104) informatyka 3 TME gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (A28) |
kadry i płace 3 TME ekonomiści - Ilska I. (B104) technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń 3 TME mechanicy - Durzyński M. (D1) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 3 TME - Sowa B. (A18) |
j. angielski 3 TL+3TME gr2 angielski z - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 3 TL+3TME niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 3 TME gr1 angielski z - Lubczyńska A. (B109) |
pracownia ekonomiczna 3 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr1 warsztaty - Dudycz P. (W1) pracownia ekonomiczna 3 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr2 warsztaty - Porzucek B. (W2) |
ekonomika 3 TME ekonomiści - Ilska I. (A29) technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń 3 TME mechanicy - Durzyński M. (D1) |
kadry i płace 3 TME ekonomiści - Ilska I. (B104) technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń 3 TME mechanicy - Durzyński M. (D1) |
7 | 13:35-14:20 | podstawy przedsiębiorczości 3 TME - Mencel E. (D9) |
fizyka 3 TME - Zdulska J. (A27) |
język angielski zawodowy 3 TME ekonomiści - Błoch-Zdzienicka M. (B120) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr1 warsztaty - Dudycz P. (W1) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr2 warsztaty - Porzucek B. (W2) |
historia 3 TME - Kopa E. (B119) |
religia 3 TME - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 TME/religia - Warszewska B. (A18) |
8 | 14:25-15:10 | matematyka 3 TME - Łatka M. (A17) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr1 warsztaty - Dudycz P. (W1) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr2 warsztaty - Porzucek B. (W2) |
historia 3 TME - Kopa E. (B119) |
chemia 3 TME - Zdulska J. (A27) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. polski 4 TE - Żak R. (A14) |
j. angielski 4 TE angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
geografia 4 TE - Piłat J. (B102) |
j. angielski 4 TE angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
pracownia rozliczeń finansowych 4 TE - Orlikowska B. (D10) |
2 | 08:55-09:40 | j. polski 4 TE - Żak R. (A14) |
biologia 4 TE - Jurkiewicz T. (B102) |
planowanie przedsięwzięć gospodarczych 4 TE - Ilska I. (A29) |
j. angielski 4 TE angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
pracownia rozliczeń finansowych 4 TE - Orlikowska B. (D10) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 TE - Łatka M. (A17) |
matematyka 4 TE - Łatka M. (A17) |
pracownia rozliczeń finansowych 4 TE - Orlikowska B. (D10) |
religia 4 TE - Nowicki M. (B105) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TE/religia - Kulicka J. (A26) |
pracownia rozliczeń finansowych 4 TE - Orlikowska B. (D10) |
4 | 10:45-11:30 | zajęcia z wychowawcą 4 TE - Peter M. (D7) |
fizyka 4 TE - Dudycz P. (B117) |
j. polski 4 TE - Żak R. (A14) |
pracownia kadrowo-płacowa 4 TE - Orlikowska B. (D10) |
pracownia rozliczeń finansowych 4 TE - Orlikowska B. (D10) |
5 | 11:50-12:35 | pracownia rozliczeń finansowych 4 TE - Orlikowska B. (D10) |
wiedza o społeczeństwie 4 TE - Mencel E. (D9) |
historia 4 TE - Kopa E. (B119) |
pracownia kadrowo-płacowa 4 TE - Orlikowska B. (D10) |
pracownia kadrowo-płacowa 4 TE - Orlikowska B. (D10) |
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 4 TE+4TLa+4TLb+4TM angielski p - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 4 TE+4TM gr1 niemiecki p - Peter M. (D7) |
język angielski zawodowy 4 TE - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
wychowanie fizyczne 4 TE chł+4TLa chł/wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 4 TE dz/wf - Durzyński D. (SG3) |
geografia 4 TE - Piłat J. (B108) |
pracownia kadrowo-płacowa 4 TE - Orlikowska B. (D10) |
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 4 TE chł+4TLa chł/wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 4 TE dz/wf - Durzyński D. (SG3) |
religia 4 TE - Nowicki M. (B105) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TE/religia - Kulicka J. (A26) |
kadry i płace 4 TE - Ilska I. (B117) |
matematyka 4 TE - Łatka M. (A17) |
|
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 4 TE chł+4TLa chł/wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 4 TE dz/wf - Durzyński D. (SG3) |
chemia 4 TE - Zdulska J. (A27) |
matematyka 4 TE - Łatka M. (A17) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | geografia 4 TEG - Jaśkiewicz M. (B110) |
zajęcia z wychowawcą 4 TEG - Ilska I. (A29) |
geografia 4 TEG - Jaśkiewicz M. (B110) |
matematyka 4 TEG - Łatka M. (A17) |
j. angielski 4 TEG angielski z - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
2 | 08:55-09:40 | geografia 4 TEG - Jaśkiewicz M. (B110) |
j. angielski 4 TEG angielski z - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
j. niemiecki 4 TEG niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TEG+4TLG+4TPG angielski p - Lubczyńska A. (B109) |
geografia 4 TEG - Jaśkiewicz M. (B110) |
j. angielski 4 TEG angielski z - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
3 | 09:50-10:35 | historia i społeczeństwo 4 TEG - Kopa E. (B119) |
j. angielski 4 TEG angielski z - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
historia i społeczeństwo 4 TEG - Kopa E. (B119) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 4 TEG dz1/wf - Durzyński D. (SG3) wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
matematyka 4 TEG - Łatka M. (A17) |
4 | 10:45-11:30 | historia i społeczeństwo 4 TEG - Kopa E. (B119) |
historia i społeczeństwo 4 TEG - Kopa E. (B119) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 4 TEG dz1/wf - Durzyński D. (SG3) wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 4 TEG dz1/wf - Durzyński D. (SG3) wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
j. polski 4 TEG - Żak R. (A14) |
5 | 11:50-12:35 | j. niemiecki 4 TEG niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TEG+4TLG+4TPG angielski p - Lubczyńska A. (B109) |
religia 4 TEG - Wieczorek A. (A17) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 4 TEG dz1/wf - Durzyński D. (SG3) wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
j. polski 4 TEG - Żak R. (A14) |
|
6 | 12:45-13:30 | matematyka 4 TEG - Łatka M. (A17) |
matematyka 4 TEG - Łatka M. (A17) |
religia 4 TEG - Wieczorek A. (B110) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TEG/religia - Warszewska B. (świetlica) |
j. polski 4 TEG - Żak R. (A14) |
|
7 | 13:35-14:20 | j. polski 4 TEG - Żak R. (A14) |
matematyka 4 TEG - Łatka M. (A17) |
matematyka 4 TEG - Łatka M. (A17) |
||
8 | 14:25-15:10 | geografia 4 TEG - Jaśkiewicz M. (B110) |
matematyka 4 TEG - Łatka M. (A17) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | pracownia zarządzania transportem 4 TLa - Wdowik R. (B117) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TLa angielski z - Lubczyńska A. (B109) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr1 prac usł log-transp - Małolepsza M. (B105) pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr2 prac usł log-transp - Mak A. (D10) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TLa angielski z - Lubczyńska A. (B109) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLa - Małolepsza M. (B105) |
2 | 08:55-09:40 | pracownia zarządzania transportem 4 TLa - Wdowik R. (B117) |
matematyka 4 TLa - Stefanowicz E. (B103) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr1 prac usł log-transp - Małolepsza M. (B105) pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr2 prac usł log-transp - Mak A. (D10) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TLa angielski z - Lubczyńska A. (B109) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLa - Małolepsza M. (B105) |
3 | 09:50-10:35 | pracownia zarządzania transportem 4 TLa - Wdowik R. (B117) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr1 prac usł log-transp - Małolepsza M. (B105) pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr2 prac usł log-transp - Mak A. (D11) |
chemia 4 TLa - Zdulska J. (A27) |
biologia 4 TLa - Jurkiewicz T. (B117) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLa - Małolepsza M. (B105) |
4 | 10:45-11:30 | j. polski 4 TLa - Sowa B. (A18) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr1 prac usł log-transp - Małolepsza M. (B105) pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr2 prac usł log-transp - Mak A. (D11) |
język angielski dla logistyków 4 TLa - Lubczyńska A. (B109) |
geografia 4 TLa - Jaśkiewicz M. (B110) |
język angielski dla logistyków 4 TLa - Lubczyńska A. (B109) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 4 TLa - Sowa B. (A18) |
fizyka 4 TLa - Dudycz P. (B117) |
matematyka 4 TLa - Stefanowicz E. (B103) |
zajęcia z wychowawcą 4 TLa - Lubczyńska A. (B109) |
matematyka 4 TLa - Stefanowicz E. (B103) |
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 4 TE+4TLa+4TLb+4TM angielski p - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 4 TLa+4TM gr2 niemiecki p - Wawrzyniak A. (A29) |
j. polski 4 TLa - Sowa B. (A18) |
wychowanie fizyczne 4 TE chł+4TLa chł/wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 4 TLa dz+4TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
matematyka 4 TLa - Stefanowicz E. (B103) |
wiedza o społeczeństwie 4 TLa - Mencel E. (D9) |
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 4 TE chł+4TLa chł/wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 4 TLa dz+4TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
geografia 4 TLa - Jaśkiewicz M. (B110) |
historia 4 TLa - Kopa E. (B119) |
religia 4 TLa - Nowicki M. (B105) |
religia 4 TLa - Nowicki M. (B105) |
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 4 TE chł+4TLa chł/wf - Tyra M. (SG1) wychowanie fizyczne 4 TLa dz+4TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLa - Małolepsza M. (B105) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | procesy transportowe w logistyce 4 TLb - Mak A. (D10) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TLb angielski z - Lisiak J. (B108) |
matematyka 4 TLb - Stefanowicz E. (B103) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TLb angielski z - Lisiak J. (B108) |
chemia 4 TLb - Zdulska J. (A27) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 4 TLb - Stefanowicz E. (B103) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLb - Mak A. (D9) |
matematyka 4 TLb - Stefanowicz E. (B103) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TLb angielski z - Lisiak J. (B108) |
j. polski 4 TLb - Żak R. (A14) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 TLb - Stefanowicz E. (B103) |
fizyka 4 TLb - Dudycz P. (B117) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr1 prac usł log-transp - Małolepsza M. (B105) pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr2 prac usł log-transp - Mak A. (D11) |
j. polski 4 TLb - Żak R. (A14) |
j. polski 4 TLb - Żak R. (A14) |
4 | 10:45-11:30 | pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr1 prac usł log-transp - Małolepsza M. (B105) pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr2 prac usł log-transp - Mak A. (D10) |
język angielski dla logistyków 4 TLb - Lisiak J. (B108) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr1 prac usł log-transp - Małolepsza M. (B105) pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr2 prac usł log-transp - Mak A. (D11) |
język angielski dla logistyków 4 TLb - Lisiak J. (B108) |
pracownia zarządzania transportem 4 TLb - Mak A. (D9) |
5 | 11:50-12:35 | pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr1 prac usł log-transp - Małolepsza M. (B105) pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr2 prac usł log-transp - Mak A. (B102) |
geografia 4 TLb - Jaśkiewicz M. (B110) |
historia 4 TLb - Śliwińska B. (A16) |
zajęcia z wychowawcą 4 TLb - Stefanowicz E. (B103) |
pracownia zarządzania transportem 4 TLb - Mak A. (D9) |
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 4 TE+4TLa+4TLb+4TM angielski p - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 4 TLb+4TM gr3 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
geografia 4 TLb - Jaśkiewicz M. (B110) |
wychowanie fizyczne 4 TLa dz+4TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2) wychowanie fizyczne 4 TLb chł/wf - Hanyż M. (SG5) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLb - Mak A. (D10) |
pracownia zarządzania transportem 4 TLb - Mak A. (B102) |
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 4 TLa dz+4TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2) wychowanie fizyczne 4 TLb chł/wf - Hanyż M. (SG5) |
biologia 4 TLb - Jurkiewicz T. (B117) |
religia 4 TLb - Wieczorek A. (B110) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLb - Mak A. (D10) |
wiedza o społeczeństwie 4 TLb - Mencel E. (D9) |
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 4 TLa dz+4TLb dz/wf - Durzyński P. (SG2) wychowanie fizyczne 4 TLb chł/wf - Hanyż M. (SG5) |
religia 4 TLb - Wieczorek A. (A18) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 4 TLG - Łatka M. (A17) |
matematyka 4 TLG - Łatka M. (B103) |
matematyka 4 TLG - Łatka M. (B117) |
j. polski 4 TLG - Śliwińska B. (A16) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TLG angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 4 TLG - Łatka M. (A17) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TLG angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
j. angielski 4 TEG+4TLG+4TPG angielski p - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 4 TLG niemiecki p - Peter M. (D7) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TLG/zwolniony z języka - Kulicka J. (A26) |
j. polski 4 TLG - Śliwińska B. (A16) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TLG angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
3 | 09:50-10:35 | j. polski 4 TLG - Śliwińska B. (A16) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TLG angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120) |
geografia 4 TLG - Jaśkiewicz M. (B110) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
historia i społeczeństwo 4 TLG - Kopa E. (B119) |
4 | 10:45-11:30 | zajęcia z wychowawcą 4 TLG - Łatka M. (A17) |
geografia 4 TLG - Jaśkiewicz M. (B110) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
matematyka 4 TLG - Łatka M. (B119) |
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 4 TEG+4TLG+4TPG angielski p - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 4 TLG niemiecki p - Peter M. (D7) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TLG/zwolniony z języka - Warszewska B. (świetlica) |
religia 4 TLG - Nowicki M. (B120) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TLG/religia - Kulicka J. (A26) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf - Hanyż M. (SG5) wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf - Durzyński P. (SG2) |
geografia 4 TLG - Jaśkiewicz M. (A17) |
|
6 | 12:45-13:30 | historia i społeczeństwo 4 TLG - Kopa E. (B119) |
historia i społeczeństwo 4 TLG - Kopa E. (B119) |
historia i społeczeństwo 4 TLG - Kopa E. (A31) |
matematyka 4 TLG - Łatka M. (A17) |
|
7 | 13:35-14:20 | geografia 4 TLG - Jaśkiewicz M. (B110) |
j. polski 4 TLG - Śliwińska B. (B116) |
matematyka 4 TLG - Łatka M. (A17) |
||
8 | 14:25-15:10 | geografia 4 TLG - Jaśkiewicz M. (B110) |
religia 4 TLG - Nowicki M. (A16) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. polski 4 TM - Śliwińska B. (A16) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
przygotowanie i kontrola procesów produkcji 4 TM - Dudycz P. (B104) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
przygotowanie i kontrola procesów produkcji 4 TM - Dudycz P. (B104) |
2 | 08:55-09:40 | j. polski 4 TM - Śliwińska B. (A16) |
fizyka 4 TM - Dudycz P. (B117) |
geografia 4 TM - Piłat J. (B102) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
przygotowanie i kontrola procesów produkcji 4 TM - Dudycz P. (B104) |
3 | 09:50-10:35 | język angielski zawodowy 4 TM - Lubczyńska A. (B109) |
historia 4 TM - Śliwińska B. (A16) |
geografia 4 TM - Piłat J. (B102) |
j. polski 4 TM - Śliwińska B. (A16) |
przygotowanie i kontrola procesów produkcji 4 TM - Dudycz P. (B104) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 4 TM - Świątkowska H. (A29) |
wiedza o społeczeństwie 4 TM - Mencel E. (D9) |
wychowanie fizyczne 4 TM - Tyra M. (SG1) |
matematyka 4 TM - Świątkowska H. (A27) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr1 warsztaty - Dudycz P. (W1) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr2 warsztaty - Kozieł M. (W2) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr3 warsztaty - Wdowik R. (W3) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 4 TM - Świątkowska H. (A29) |
biologia 4 TM - Jurkiewicz T. (B108) |
wychowanie fizyczne 4 TM - Tyra M. (SG1) |
matematyka 4 TM - Świątkowska H. (A27) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr1 warsztaty - Dudycz P. (W1) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr2 warsztaty - Kozieł M. (W2) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr3 warsztaty - Wdowik R. (W3) |
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 4 TE+4TLa+4TLb+4TM angielski p - Lisiak J. (B108) j. niemiecki 4 TE+4TM gr1 niemiecki p - Peter M. (D7) j. niemiecki 4 TLa+4TM gr2 niemiecki p - Wawrzyniak A. (A29) j. niemiecki 4 TLb+4TM gr3 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12) |
wychowanie fizyczne 4 TM - Tyra M. (SG1) |
chemia 4 TM - Zdulska J. (A27) |
religia 4 TM - Wieczorek A. (A18) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TM/religia - Kulicka J. (A26) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr1 warsztaty - Dudycz P. (W1) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr2 warsztaty - Kozieł M. (W2) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr3 warsztaty - Wdowik R. (W3) |
7 | 13:35-14:20 | zajęcia z wychowawcą 4 TM - Śliwińska B. (A16) |
j. angielski 4 TM angielski z - Lisiak J. (B108) |
język angielski zawodowy 4 TM - Lubczyńska A. (B109) |
organizacja i prowadzenie procesów produkcji 4 TM - Dudycz P. (B104) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr1 warsztaty - Dudycz P. (W1) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr2 warsztaty - Kozieł M. (W2) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr3 warsztaty - Wdowik R. (W3) |
8 | 14:25-15:10 | j. angielski 4 TM angielski z - Lisiak J. (B108) |
j. angielski 4 TM angielski z - Lisiak J. (B108) |
religia 4 TM - Wieczorek A. (B110) |
organizacja i prowadzenie procesów produkcji 4 TM - Dudycz P. (B104) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr1 warsztaty - Dudycz P. (W1) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr2 warsztaty - Kozieł M. (W2) wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr3 warsztaty - Wdowik R. (W3) |
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia i społeczeństwo 4 TPG - Kopa E. (B119) |
j. polski 4 TPG - Śliwińska B. (A16) |
wychowanie fizyczne 4 TPG - Durzyński P. (SG2) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TPG angielski z - Lisiak J. (B108) |
|
2 | 08:55-09:40 | historia i społeczeństwo 4 TPG - Kopa E. (B119) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TPG angielski z - Lisiak J. (B108) |
j. angielski 4 TEG+4TLG+4TPG angielski p - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 4 TPG niemiecki p - Wawrzyniak A. (A31) |
wychowanie fizyczne 4 TPG - Durzyński P. (SG2) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TPG angielski z - Lisiak J. (B108) |
3 | 09:50-10:35 | geografia 4 TPG - Jaśkiewicz M. (D11) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12) j. angielski 4 TPG angielski z - Lisiak J. (B108) |
matematyka 4 TPG - Łatka M. (A17) |
zajęcia z wychowawcą 4 TPG - Wdowik R. (B102) |
wychowanie fizyczne 4 TPG - Durzyński P. (SG2) |
4 | 10:45-11:30 | geografia 4 TPG - Jaśkiewicz M. (D11) |
matematyka 4 TPG - Łatka M. (A17) |
matematyka 4 TPG - Łatka M. (A17) |
matematyka 4 TPG - Łatka M. (A17) |
wychowanie fizyczne 4 TPG - Durzyński P. (SG2) |
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 4 TEG+4TLG+4TPG angielski p - Lubczyńska A. (B109) j. niemiecki 4 TPG niemiecki p - Wawrzyniak A. (A35) |
historia i społeczeństwo 4 TPG - Kopa E. (B119) |
matematyka 4 TPG - Łatka M. (A17) |
matematyka 4 TPG - Łatka M. (A35) |
matematyka 4 TPG - Łatka M. (A17) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 4 TPG - Śliwińska B. (A16) |
religia 4 TPG - Gołdyn A. (B116) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TPG/religia - Kulicka J. (A26) |
matematyka 4 TPG - Łatka M. (A17) |
||
7 | 13:35-14:20 | j. polski 4 TPG - Śliwińska B. (A16) |
geografia 4 TPG - Jaśkiewicz M. (B102) |
geografia 4 TPG - Jaśkiewicz M. (B110) |
||
8 | 14:25-15:10 | religia 4 TPG - Gołdyn A. (B116) |
geografia 4 TPG - Jaśkiewicz M. (B102) |
geografia 4 TPG - Jaśkiewicz M. (B110) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 BWc gr1 angielski (B120) |
j. angielski 4 TE angielski z (B120) |
j. angielski 4 TE angielski z (B120) |
j. angielski 4 TLG angielski z (B120) |
|
2 | 08:55-09:40 | język angielski dla logistyków 3 TL (B120) |
j. angielski 4 TLG angielski z (B120) |
j. angielski 4 TE angielski z (B120) |
j. angielski 4 TLG angielski z (B120) |
|
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 2 TE angielski z (B120) |
j. angielski 4 TLG angielski z (B120) |
j. angielski 2 TE angielski z (B120) |
j. angielski 2 BWa gr1+2BWb gr1 angielski (B120) |
j. angielski 1 TPS gr1 angielski z (B120) |
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 2 TLa+2TLb angielski p (B120) |
j. angielski 2 TLa+2TLb angielski p (B120) |
j. angielski 2 BWa gr1+2BWb gr1 angielski (B120) |
||
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 1 BWc gr1 angielski (B120) |
j. angielski 2 TLa angielski z (B120) |
|||
6 | 12:45-13:30 | zajęcia z wychowawcą 1 BWc (B120) |
język angielski zawodowy 4 TE (B120) |
j. angielski 1 TPS gr1 angielski z (B120) |
||
7 | 13:35-14:20 | j. angielski 2 TLa angielski z (B120) |
j. angielski 3 BWa angielski (B120) |
język angielski zawodowy 3 TME ekonomiści (B120) |
||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | informatyka 1 TM gr1 informatyka (B104) |
przygotowanie i kontrola procesów produkcji 4 TM (B104) |
przygotowanie i kontrola procesów produkcji 4 TM (B104) |
||
2 | 08:55-09:40 | fizyka 4 TM (B117) |
informatyka 1 TLb gr2 informatyka (B104) |
przygotowanie i kontrola procesów produkcji 4 TM (B104) |
||
3 | 09:50-10:35 | fizyka 4 TLb (B117) |
informatyka 1 TLa gr2 informatyka (B104) |
informatyka 2 TPS (B104) |
przygotowanie i kontrola procesów produkcji 4 TM (B104) |
|
4 | 10:45-11:30 | fizyka 4 TE (B117) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr1 warsztaty (W1) |
zajęcia z wychowawcą 1 TM (B104) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr1 warsztaty (W1) |
|
5 | 11:50-12:35 | fizyka 4 TLa (B117) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr1 warsztaty (W1) |
informatyka 3 TME gr1 informatyka (B104) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr1 warsztaty (W1) |
|
6 | 12:45-13:30 | informatyka 2 TE gr1 informatyka (B104) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr1 warsztaty (W1) |
informatyka 3 TL gr1/informatyka (B104) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr1 warsztaty (W1) |
|
7 | 13:35-14:20 | informatyka 1 TPS gr1 informatyka (B104) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr1 warsztaty (W1) |
organizacja i prowadzenie procesów produkcji 4 TM (B104) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr1 warsztaty (W1) |
|
8 | 14:25-15:10 | informatyka 1 TE gr1 informatyka (B104) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr1 warsztaty (W1) |
organizacja i prowadzenie procesów produkcji 4 TM (B104) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr1 warsztaty (W1) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 3 BWa (A12) |
||||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 3 BWa chł wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 1 BWc chł1 wf (SG4) |
|||
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 1 BWc chł1 wf (SG4) |
wychowanie fizyczne 3 BWa chł wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 2 TLb chł1 wf (SG4) |
wychowanie fizyczne 4 TEG dz1/wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 2 BWb dz 2 +2BWc dz wf (SG3) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 1 BWc chł1 wf (SG4) |
wychowanie fizyczne 4 TEG dz1/wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 4 TEG dz1/wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 2 BWb dz 2 +2BWc dz wf (SG3) |
|
5 | 11:50-12:35 | wychowanie fizyczne 4 TEG dz1/wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 2 TE chł+2TPS chł wf (SG3) |
|||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 3 BWa chł wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 4 TE dz/wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 2 BWb dz 2 +2BWc dz wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 2 TE chł+2TPS chł wf (SG3) |
|
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 4 TE dz/wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 1 TPS chł wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 2 TE chł+2TPS chł wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 2 TLb chł1 wf (SG3) |
|
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 4 TE dz/wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 1 TPS chł wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 1 TPS chł wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 2 TLb chł1 wf (SG3) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr2 nap poj sam (B1) |
podstawy technik wytwarzania 3 TME mechanicy (D1) |
|||
2 | 08:55-09:40 | podstawy technik wytwarzania 3 TME mechanicy (D11) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr2 nap poj sam (B1) |
podstawy technik wytwarzania 3 TME mechanicy (D1) |
||
3 | 09:50-10:35 | podstawy elektrotechniki i mechatroniki 1 TM (D1) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr2 nap poj sam (B1) |
podstawy konstrukcji maszyn 3 TME mechanicy (D1) |
||
4 | 10:45-11:30 | podstawy elektrotechniki i mechatroniki 1 TM (D1) |
podstawy budowy maszyn 1 TPS (D1) |
podstawy budowy maszyn 1 TPS (D1) |
podstawy budowy maszyn 2 TPS (D1) |
|
5 | 11:50-12:35 | podstawy technik wytwarzania 1 TM (D1) |
podstawy budowy maszyn 1 TPS (D1) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 TPS (D1) |
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń 3 TME mechanicy (D1) |
|
6 | 12:45-13:30 | podstawy technik wytwarzania 1 TM (D1) |
podstawy konstrukcji maszyn 1 TM (D1) |
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń 3 TME mechanicy (D1) |
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń 3 TME mechanicy (D1) |
|
7 | 13:35-14:20 | podstawy konstrukcji maszyn 1 TM (D1) |
pracownia rysunku technicznego zawodowego 1 TM (D1) |
podstawy elektrotechniki i mechatroniki 1 TM (D1) |
||
8 | 14:25-15:10 | pracownia rysunku technicznego zawodowego 1 TM (D1) |
podstawy technik wytwarzania 1 TM (D1) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 1 TM (SG4) |
zajęcia z wychowawcą 3 BWb (A17) |
wychowanie fizyczne 4 TPG (SG2) |
||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 BWb dz wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 3 BWa dz+3BWb dz wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 4 TPG (SG2) |
||
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 3 BWa dz+3BWb dz wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 4 TPG (SG2) |
||
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 3 TL dz wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 4 TPG (SG2) |
|
5 | 11:50-12:35 | wychowanie fizyczne 3 TL dz wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 3 TL dz wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 4 TEG dz2+4TLG dz/wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 1 TM (SG4) |
wychowanie fizyczne 2 TE dz wf (SG2) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 3 BWa dz+3BWb dz wf (SG3) |
wychowanie fizyczne 1 BWb dz wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 4 TLa dz+4TLb dz/wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 1 TM (SG4) |
wychowanie fizyczne 2 TE dz wf (SG2) |
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 4 TLa dz+4TLb dz/wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 1 BWb dz wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 1 TE dz wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 2 TE dz wf (SG2) |
|
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 4 TLa dz+4TLb dz/wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 1 TE dz wf (SG2) |
wychowanie fizyczne 1 TE dz wf (SG2) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z (A12) |
j. niemiecki 3 TME gr1 niemiecki p (A12) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z (A12) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z (A12) |
|
2 | 08:55-09:40 | j. niemiecki 2 TPS niemiecki p (A12) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z (A12) |
j. niemiecki 4 TEG niemiecki p (A12) |
j. niemiecki 4 TE+4TLa+4TLb+4TM niemiecki z (A12) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z (A12) |
3 | 09:50-10:35 | j. niemiecki 2 TE+2TPS niemiecki z (A12) |
j. niemiecki 4 TEG+4TLG+4TPG niemiecki z (A12) |
j. niemiecki 2 TE+2TPS niemiecki z (A12) |
j. niemiecki 2 BWa gr1+2BWb gr1 niemiecki (A12) |
zajęcia z wychowawcą 2 TPS (A12) |
4 | 10:45-11:30 | j. niemiecki 3 TL+3TME niemiecki z (A12) |
j. niemiecki 2 TLa niemiecki p (A12) |
j. niemiecki 2 TLa niemiecki p (A12) |
j. niemiecki 2 BWa gr1+2BWb gr1 niemiecki (A12) |
j. niemiecki 3 TME gr1 niemiecki p (A12) |
5 | 11:50-12:35 | j. niemiecki 4 TEG niemiecki p (A12) |
j. niemiecki 1 TM gr1 niemiecki p (A12) |
j. niemiecki 1 TLa gr1 niemiecki p (A12) |
||
6 | 12:45-13:30 | j. niemiecki 4 TLb+4TM gr3 niemiecki p (A12) |
j. niemiecki 3 TL+3TME niemiecki z (A12) |
j. niemiecki 2 TPS niemiecki p (A12) |
j. niemiecki 1 TLa gr1 niemiecki p (A12) |
|
7 | 13:35-14:20 | j. niemiecki 1 TM gr1 niemiecki p (A12) |
||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | gospodarka magazynowa 1 TLa (A31) |
informatyka 1 BWb gr2 informatyka (A28) |
|||
2 | 08:55-09:40 | gospodarka magazynowa 1 TLa (A31) |
informatyka 1 TLb gr1 informatyka (A28) |
|||
3 | 09:50-10:35 | gospodarka magazynowa 1 TLb (A31) |
informatyka 1 TLa gr1 informatyka (A28) |
|||
4 | 10:45-11:30 | gospodarka magazynowa 1 TLb (A31) |
gospodarka magazynowa 1 TLa (A31) |
|||
5 | 11:50-12:35 | gospodarka magazynowa 1 TLb (A31) |
||||
6 | 12:45-13:30 | informatyka 1 BWa gr1 informatyka (A28) |
informatyka 1 BWc gr2 informatyka (A28) |
|||
7 | 13:35-14:20 | informatyka 1 BWb gr1 informatyka (A28) |
informatyka 1 BWa gr2 informatyka (A28) |
|||
8 | 14:25-15:10 | informatyka 1 BWc gr1 informatyka (A28) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | religia 1 TPS (B117) |
religia 1 TE (B116) |
religia 2 BWb (B116) |
||
2 | 08:55-09:40 | religia 2 TLa (B116) |
religia 1 TM (B116) |
|||
3 | 09:50-10:35 | religia 1 BWa (B116) |
religia 3 TME (B116) |
|||
4 | 10:45-11:30 | religia 1 TE (B116) |
religia 3 BWa (B116) |
religia 1 BWb (B116) |
religia 2 TLb (B116) |
religia 1 TPS (B116) |
5 | 11:50-12:35 | religia 3 BWa (B116) |
religia 2 TLb (B116) |
religia 1 TM (B116) |
religia 2 BWc (B116) |
religia 2 BWc (B116) |
6 | 12:45-13:30 | religia 1 BWb (B116) |
religia 3 BWb (B116) |
religia 1 BWa (B116) |
religia 4 TPG (B116) |
religia 2 TLa (B116) |
7 | 13:35-14:20 | religia 3 BWb (B116) |
religia 3 TME (B116) |
|||
8 | 14:25-15:10 | religia 4 TPG (B116) |
religia 2 BWb (B116) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 BWb ch wf (SG5) |
zajęcia z wychowawcą 1 BWb (A16) |
wychowanie fizyczne 1 BWa dz wf (SG5) |
||
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 1 BWa dz wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 2 TLa chł+2TLb2 chł wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 2 BWb chł +2BWc chł 1 wf (SG5) |
|
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 1 BWa dz wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 3 TME dz wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 2 BWb chł +2BWc chł 1 wf (SG5) |
5 | 11:50-12:35 | wychowanie fizyczne 3 TME dz wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 3 TME dz wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 4 TEG chł1+4TLG chł/wf (SG5) |
||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 1 BWb ch wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 4 TLb chł/wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 2 BWb chł +2BWc chł 1 wf (SG5) |
||
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 4 TLb chł/wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 1 BWb ch wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 1 TE chł + 1TLa chł wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 2 TLa chł+2TLb2 chł wf (SG5) |
|
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 4 TLb chł/wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 1 TE chł + 1TLa chł wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 1 TE chł + 1TLa chł wf (SG5) |
wychowanie fizyczne 2 TLa chł+2TLb2 chł wf (SG5) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 4 TEG (A29) |
ekonomika 3 TME ekonomiści (A29) |
|||
2 | 08:55-09:40 | pracownia techniki biurowej 1 TE gr1 prac tech biur (B104) |
planowanie przedsięwzięć gospodarczych 4 TE (A29) |
ekonomika 3 TME ekonomiści (A29) |
||
3 | 09:50-10:35 | pracownia techniki biurowej 1 TE gr1 prac tech biur (B104) |
ekonomika 3 TME ekonomiści (A29) |
|||
4 | 10:45-11:30 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr1 prac (B104) |
pracownia ekonomiczna 3 TME gr1 pracownia (B104) |
|||
5 | 11:50-12:35 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr1 prac (B104) |
pracownia ekonomiczna 3 TME gr1 pracownia (B104) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 TE (A29) |
kadry i płace 3 TME ekonomiści (B104) |
|
6 | 12:45-13:30 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr1 prac (B104) |
pracownia ekonomiczna 3 TME gr1 pracownia (B104) |
ekonomika 3 TME ekonomiści (A29) |
kadry i płace 3 TME ekonomiści (B104) |
|
7 | 13:35-14:20 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr1 prac (B104) |
kadry i płace 4 TE (B117) |
pracownia techniki biurowej 2 TE gr1 prac (B104) |
||
8 | 14:25-15:10 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr1 prac (B104) |
pracownia techniki biurowej 2 TE gr1 prac (B104) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | geografia 4 TEG (B110) |
geografia 2 TLb (B116) |
geografia 4 TEG (B110) |
geografia 3 TME (B110) |
geografia 3 TL (B110) |
2 | 08:55-09:40 | geografia 4 TEG (B110) |
geografia 2 TLb (B116) |
geografia 1 TLa (B110) |
geografia 4 TEG (B110) |
geografia 1 TLa (B110) |
3 | 09:50-10:35 | geografia 4 TPG (D11) |
geografia 3 TME (B110) |
geografia 4 TLG (B110) |
geografia 3 TL (B110) |
geografia 2 TLa (B110) |
4 | 10:45-11:30 | geografia 4 TPG (D11) |
geografia 4 TLG (B110) |
geografia 4 TLa (B110) |
geografia 2 TE (B110) |
|
5 | 11:50-12:35 | geografia 2 TE (B110) |
geografia 4 TLb (B110) |
geografia 4 TLG (A17) |
zajęcia z wychowawcą 3 TL (B110) |
|
6 | 12:45-13:30 | geografia 1 TPS (B110) |
geografia 4 TLb (B110) |
geografia 2 TLa (B102) |
geografia 1 TPS (B110) |
|
7 | 13:35-14:20 | geografia 4 TLG (B110) |
geografia 4 TLa (B110) |
geografia 4 TPG (B102) |
geografia 4 TPG (B110) |
|
8 | 14:25-15:10 | geografia 4 TLG (B110) |
geografia 4 TEG (B110) |
geografia 4 TPG (B102) |
geografia 4 TPG (B110) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | biologia 1 TPS (D1) |
biologia 1 BWc (B102) |
biologia 1 TM (D1) |
bhp w pracy mechanika 1 TM (B117) |
biologia 2 BWc (A16) |
2 | 08:55-09:40 | biologia 3 BWb (D1) |
biologia 4 TE (B102) |
biologia 3 TL (D1) |
bhp w pracy logistyka 1 TLb (B117) |
biologia 2 BWa (A16) |
3 | 09:50-10:35 | biologia 2 TLa (B110) |
biologia 1 BWb (B102) |
biologia 4 TLa (B117) |
biologia 2 TE (A16) |
|
4 | 10:45-11:30 | biologia 3 BWa (B110) |
biologia 1 BWa (B102) |
biologia 3 TME (B117) |
||
5 | 11:50-12:35 | biologia 4 TM (B108) |
biologia 2 TPS (B117) |
biologia 1 TE (A14) |
||
6 | 12:45-13:30 | bhp w pracy logistyka 1 TLa (B103) |
bezpieczeństwo pracy w przedsiębiorstwie samochodowym 1 TPS (B117) |
biologia 2 TLb (B117) |
||
7 | 13:35-14:20 | biologia 1 TLa (B103) |
biologia 4 TLb (B117) |
biologia 2 BWb (B117) |
||
8 | 14:25-15:10 | biologia 1 TLb (B103) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | plastyka 1 TM (B117) |
||||
5 | 11:50-12:35 | plastyka 1 TLa (B117) |
||||
6 | 12:45-13:30 | plastyka 1 TE (B117) |
||||
7 | 13:35-14:20 | plastyka 1 TPS (B117) |
||||
8 | 14:25-15:10 | plastyka 1 TLb (B117) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia i społeczeństwo 4 TPG (B119) |
historia 2 TLa (B119) |
j. polski 2 BWc (B119) |
j. polski 1 TPS (B119) |
|
2 | 08:55-09:40 | historia i społeczeństwo 4 TPG (B119) |
historia i teraźniejszość 1 BWb (B119) |
historia 2 BWc (B119) |
historia 2 BWb (B119) |
|
3 | 09:50-10:35 | historia i społeczeństwo 4 TEG (B119) |
historia i społeczeństwo 4 TEG (B119) |
j. polski 1 TPS (B119) |
historia i społeczeństwo 4 TLG (B119) |
|
4 | 10:45-11:30 | historia i społeczeństwo 4 TEG (B119) |
historia i społeczeństwo 4 TEG (B119) |
j. polski 1 BWa (B119) |
historia 2 TE (B119) |
|
5 | 11:50-12:35 | j. polski 1 TPS (B119) |
historia i społeczeństwo 4 TPG (B119) |
historia 4 TE (B119) |
zajęcia z wychowawcą 2 BWb (B119) |
|
6 | 12:45-13:30 | historia i społeczeństwo 4 TLG (B119) |
historia i społeczeństwo 4 TLG (B119) |
historia i społeczeństwo 4 TLG (A31) |
historia i teraźniejszość 1 TPS (B119) |
j. polski 2 BWc (B119) |
7 | 13:35-14:20 | historia i teraźniejszość 1 BWc (B119) |
j. polski 1 BWa (B119) |
historia 4 TLa (B119) |
historia 3 TME (B119) |
historia 2 BWa (B119) |
8 | 14:25-15:10 | historia 2 TLa (B119) |
historia i teraźniejszość 1 BWa (B119) |
historia 2 TE (B119) |
historia 3 TME (B119) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr2 warsztaty (W2) |
||||
5 | 11:50-12:35 | wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr2 warsztaty (W2) |
||||
6 | 12:45-13:30 | wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr2 warsztaty (W2) |
||||
7 | 13:35-14:20 | wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr2 warsztaty (W2) |
||||
8 | 14:25-15:10 | wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr2 warsztaty (W2) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | geografia 3 BWb (A26) |
geografia 1 BWa (A26) |
geografia 2 BWb (A26) |
||
2 | 08:55-09:40 | geografia 3 BWa (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TLa/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TLG/zwolniony z języka (A26) |
|||
3 | 09:50-10:35 | zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWa/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 TL/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWc/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 TME/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TE/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TLb/zwolniony z języka (A26) |
|
4 | 10:45-11:30 | zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TE/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWc/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 BWa/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWb/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 TL/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TLb/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TLb/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TPS/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TPS/religia (A26) |
5 | 11:50-12:35 | geografia 1 BWc (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TLb/zwolniony z języka (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TLb/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TLG/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TPS/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 BWc/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TE/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 BWc/religia (A26) |
6 | 12:45-13:30 | zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWb/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 BWb/religia (A26) |
geografia 1 BWb (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TM/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TPG/religia (A26) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 TLb/religia (A26) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 2 TLa/religia (A26) |
7 | 13:35-14:20 | zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TE/religia (A26) |
geografia 2 BWc (A26) |
|||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 BWb angielski (B108) |
j. angielski 4 TLb angielski z (B108) |
j. angielski 3 TL+3TME angielski p (B108) |
j. angielski 4 TLb angielski z (B108) |
j. angielski 4 TPG angielski z (B108) |
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 1 TE gr1 angielski z (B108) |
j. angielski 4 TPG angielski z (B108) |
j. angielski 1 TE gr1 angielski z (B108) |
j. angielski 4 TLb angielski z (B108) |
j. angielski 4 TPG angielski z (B108) |
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 2 TPS angielski z (B108) |
j. angielski 4 TPG angielski z (B108) |
j. angielski 2 TPS angielski z (B108) |
j. angielski 1 TLa gr1 angielski z (B108) |
j. angielski 1 TM gr1 angielski z (B108) |
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 3 TL+3TME gr2 angielski z (B108) |
język angielski dla logistyków 4 TLb (B108) |
zajęcia z wychowawcą 1 TE (B108) |
język angielski dla logistyków 4 TLb (B108) |
j. angielski 3 TL+3TME angielski p (B108) |
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 1 TLa gr1 angielski z (B108) |
j. angielski 1 BWb angielski (B108) |
j. angielski 2 TLb angielski z (B108) |
||
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 4 TE+4TLa+4TLb+4TM angielski p (B108) |
j. angielski 3 TL+3TME gr2 angielski z (B108) |
j. angielski 1 TM gr1 angielski z (B108) |
||
7 | 13:35-14:20 | j. angielski 2 TLb angielski z (B108) |
j. angielski 4 TM angielski z (B108) |
|||
8 | 14:25-15:10 | j. angielski 4 TM angielski z (B108) |
j. angielski 4 TM angielski z (B108) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 BWa+1BWc gr2 angielski (B109) |
j. angielski 4 TLa angielski z (B109) |
j. angielski 4 TLa angielski z (B109) |
j. angielski 4 TEG angielski z (B109) |
|
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 2 TE+2TPS angielski p (B109) |
j. angielski 4 TEG angielski z (B109) |
j. angielski 4 TEG+4TLG+4TPG angielski p (B109) |
j. angielski 4 TLa angielski z (B109) |
j. angielski 4 TEG angielski z (B109) |
3 | 09:50-10:35 | język angielski zawodowy 4 TM (B109) |
j. angielski 4 TEG angielski z (B109) |
j. angielski 2 BWb gr2 +2BWc gr1 angielski (B109) |
j. angielski 1 TLb gr1 angielski z (B109) |
|
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 3 TME gr1 angielski z (B109) |
język angielski dla logistyków 4 TLa (B109) |
j. angielski 2 BWb gr2 +2BWc gr1 angielski (B109) |
język angielski dla logistyków 4 TLa (B109) |
|
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 4 TEG+4TLG+4TPG angielski p (B109) |
j. angielski 1 TLb gr1+1TPS gr1+1TM gr1 angielski p (B109) |
j. angielski 1 BWa+1BWc gr2 angielski (B109) |
zajęcia z wychowawcą 4 TLa (B109) |
|
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 3 TME gr1 angielski z (B109) |
j. angielski 1 TLb gr1 angielski z (B109) |
j. angielski 2 TE+2TPS angielski p (B109) |
||
7 | 13:35-14:20 | j. angielski 3 BWb angielski (B109) |
język angielski zawodowy 4 TM (B109) |
j. angielski 1 TLb gr1+1TPS gr1+1TM gr1 angielski p (B109) |
||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 4 TLG (A17) |
matematyka 4 TLG (B103) |
matematyka 4 TLG (B117) |
matematyka 4 TEG (A17) |
matematyka 2 TE (A17) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 4 TLG (A17) |
matematyka 1 BWa (A17) |
matematyka 3 TME (A17) |
matematyka 3 TME (A17) |
matematyka 2 TE (A17) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 TE (A17) |
matematyka 4 TE (A17) |
matematyka 4 TPG (A17) |
matematyka 3 TME (A17) |
matematyka 4 TEG (A17) |
4 | 10:45-11:30 | zajęcia z wychowawcą 4 TLG (A17) |
matematyka 4 TPG (A17) |
matematyka 4 TPG (A17) |
matematyka 4 TPG (A17) |
matematyka 4 TLG (B119) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 1 BWa (A17) |
matematyka 4 TPG (A17) |
matematyka 4 TPG (A35) |
matematyka 4 TPG (A17) |
|
6 | 12:45-13:30 | matematyka 4 TEG (A17) |
matematyka 4 TEG (A17) |
matematyka 2 TE (A17) |
matematyka 4 TLG (A17) |
matematyka 4 TPG (A17) |
7 | 13:35-14:20 | matematyka 4 TEG (A17) |
matematyka 4 TEG (A17) |
matematyka 4 TLG (A17) |
matematyka 4 TE (A17) |
|
8 | 14:25-15:10 | matematyka 3 TME (A17) |
matematyka 4 TEG (A17) |
matematyka 4 TE (A17) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia 1 TE (B102) |
historia 1 TLb (B119) |
|||
2 | 08:55-09:40 | historia 1 TM (B102) |
historia 1 TM (B119) |
|||
3 | 09:50-10:35 | historia 1 TPS (B102) |
historia 1 TPS (B119) |
|||
4 | 10:45-11:30 | historia 1 TLb (B102) |
||||
5 | 11:50-12:35 | historia 1 BWa (A31) |
||||
6 | 12:45-13:30 | historia 1 BWc (A31) |
||||
7 | 13:35-14:20 | historia 1 TE (A31) |
||||
8 | 14:25-15:10 | historia 1 BWb (A31) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | procesy transportowe w logistyce 4 TLb (D10) |
laboratorium procesów magazynowych 3 TL (D10) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr2 prac usł log-transp (D10) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLb (D10) |
laboratorium procesów magazynowych 1 TLa (D9) |
2 | 08:55-09:40 | procesy transportowe w logistyce 4 TLb (D9) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr2 prac usł log-transp (D10) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLb (D10) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr1 prac zarz mag (D9) |
|
3 | 09:50-10:35 | podstawy logistyki 3 TL (D10) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr2 prac usł log-transp (D11) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr2 prac usł log-transp (D11) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLb (D10) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr1 prac zarz mag (D9) |
4 | 10:45-11:30 | pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr2 prac usł log-transp (D10) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr2 prac usł log-transp (D11) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr2 prac usł log-transp (D11) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr1 prac zarz mag (D9) |
pracownia zarządzania transportem 4 TLb (D9) |
5 | 11:50-12:35 | pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr2 prac usł log-transp (B102) |
laboratorium procesów magazynowych 1 TLa (B102) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr1 prac zarz mag (D9) |
pracownia zarządzania transportem 4 TLb (D9) |
|
6 | 12:45-13:30 | pracownia zarządzania magazynem 1 TLa (B102) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLb (D10) |
pracownia zarządzania transportem 4 TLb (B102) |
||
7 | 13:35-14:20 | gospodarka magazynowa 3 TL (B102) |
pracownia zarządzania magazynem 1 TLa (B102) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLb (D10) |
zajęcia z wychowawcą 1 TLa (B102) |
|
8 | 14:25-15:10 | gospodarka magazynowa 3 TL (B102) |
gospodarka magazynowa 3 TL (B102) |
laboratorium procesów magazynowych 3 TL (D10) |
laboratorium procesów magazynowych 3 TL (B102) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | pracownia zarządzania magazynem 2 TLa (B105) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLa (B105) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr1 prac usł log-transp (B105) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLa (B105) |
|
2 | 08:55-09:40 | podstawy logistyki 1 TLa (B105) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLa (B105) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr1 prac usł log-transp (B105) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLa (B105) |
|
3 | 09:50-10:35 | podstawy logistyki 1 TLa (B105) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr1 prac usł log-transp (B105) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr1 prac usł log-transp (B105) |
procesy transportowe w logistyce 4 TLa (B105) |
|
4 | 10:45-11:30 | pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr1 prac usł log-transp (B105) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLa gr1 prac usł log-transp (B105) |
pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr1 prac usł log-transp (B105) |
laboratorium procesów magazynowych 1 TLb (B105) |
|
5 | 11:50-12:35 | pracownia usług logistyczno - transportowych 4 TLb gr1 prac usł log-transp (B105) |
zajęcia z wychowawcą 2 TLa (B105) |
laboratorium procesów magazynowych 2 TLa (B105) |
pracownia zarządzania magazynem 2 TLa (B105) |
|
6 | 12:45-13:30 | pracownia zarządzania magazynem 1 TLb (B105) |
laboratorium procesów magazynowych 1 TLb (B105) |
podstawy logistyki 1 TLa (B105) |
||
7 | 13:35-14:20 | pracownia zarządzania magazynem 1 TLb (B105) |
pracownia zarządzania magazynem 2 TLa (B105) |
|||
8 | 14:25-15:10 | procesy transportowe w logistyce 4 TLa (B105) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | geografia 1 TE (B110) |
||||
2 | 08:55-09:40 | geografia 1 TLb (B110) |
||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:50-12:35 | |||||
6 | 12:45-13:30 | geografia 1 TLb (B110) |
||||
7 | 13:35-14:20 | geografia 1 TE (B110) |
||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | podstawy przedsiębiorczości 2 TPS (D9) |
elementy prawa 2 TE (D9) |
|||
2 | 08:55-09:40 | podstawy przedsiębiorczości 2 TLa (D9) |
pracownia techniki biurowej 1 TE gr2 prac tech biur (D10) |
|||
3 | 09:50-10:35 | elementy prawa 1 TE (D9) |
pracownia techniki biurowej 1 TE gr2 prac tech biur (D10) |
|||
4 | 10:45-11:30 | podstawy przedsiębiorczości 2 TE (D9) |
wiedza o społeczeństwie 4 TM (D9) |
|||
5 | 11:50-12:35 | podstawy przedsiębiorczości 2 TLb (D9) |
wiedza o społeczeństwie 4 TE (D9) |
|||
6 | 12:45-13:30 | podstawy przedsiębiorczości 3 TL (D9) |
wiedza o społeczeństwie 4 TLa (D9) |
|||
7 | 13:35-14:20 | podstawy przedsiębiorczości 3 TME (D9) |
wiedza o społeczeństwie 4 TLb (D9) |
|||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:50-12:35 | informatyka 3 TME gr2 informatyka (A28) |
||||
6 | 12:45-13:30 | informatyka 2 TE gr2 informatyka (A28) |
informatyka 3 TL gr2/informatyka (A28) |
|||
7 | 13:35-14:20 | informatyka 1 TPS gr2 informatyka (A28) |
informatyka 2 TLb gr1 informatyka (D10) |
informatyka 2 TLa gr2 informatyka (A28) |
||
8 | 14:25-15:10 | informatyka 1 TE gr2+1TM gr2 informatyka (A28) |
informatyka 2 TLa gr1 informatyka (D10) |
informatyka 2 TLb gr2 informatyka (A28) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | religia 1 TLa (B105) |
||||
2 | 08:55-09:40 | religia 2 BWa (B105) |
||||
3 | 09:50-10:35 | religia 4 TE (B105) |
||||
4 | 10:45-11:30 | religia 1 TLb (B105) |
||||
5 | 11:50-12:35 | religia 4 TLG (B120) |
||||
6 | 12:45-13:30 | religia 1 TLb (B105) |
||||
7 | 13:35-14:20 | religia 4 TE (B105) |
religia 4 TLa (B105) |
religia 4 TLa (B105) |
||
8 | 14:25-15:10 | religia 1 TLa (B105) |
religia 4 TLG (A16) |
religia 2 BWa (B105) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | gospodarka magazynowa 2 TLb (A31) |
podstawy logistyki 1 TLb (A31) |
podstawy logistyki 1 TLb (B102) |
||
2 | 08:55-09:40 | gospodarka magazynowa 2 TLb (A31) |
podstawy logistyki 2 TLa (A31) |
podstawy logistyki 1 TLb (B102) |
||
3 | 09:50-10:35 | podstawy logistyki 2 TLb (A31) |
podstawy logistyki 2 TLa (A31) |
wychowanie fizyczne 2 BWa dz +2BWb dz1 wf (SG4) |
||
4 | 10:45-11:30 | podstawy logistyki 2 TLb (A31) |
podstawy logistyki 2 TLa (A31) |
wychowanie fizyczne 2 BWa dz +2BWb dz1 wf (SG4) |
||
5 | 11:50-12:35 | gospodarka magazynowa 2 TLa (A31) |
gospodarka magazynowa 2 TLb (A29) |
podstawy logistyki 2 TLb (A31) |
zajęcia z wychowawcą 2 BWa (A29) |
|
6 | 12:45-13:30 | gospodarka magazynowa 2 TLa (A31) |
pracownia zarządzania magazynem 2 TLb (D9) |
podstawy logistyki 2 TLa (A29) |
wychowanie fizyczne 2 BWa dz +2BWb dz1 wf (SG2) |
podstawy logistyki 2 TLb (A29) |
7 | 13:35-14:20 | pracownia zarządzania magazynem 2 TLb (D9) |
wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf (SG4) |
pracownia zarządzania magazynem 2 TLb (A29) |
||
8 | 14:25-15:10 | gospodarka magazynowa 2 TLa (D9) |
wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf (SG4) |
wychowanie fizyczne 1 TLa+1TLb+1TPS dz wf (SG4) |
||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych 3 TME ekonomiści (B116) |
pracownia rozliczeń finansowych 4 TE (D10) |
|||
2 | 08:55-09:40 | rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych 3 TME ekonomiści (B116) |
pracownia rozliczeń finansowych 4 TE (D10) |
|||
3 | 09:50-10:35 | zajęcia z wychowawcą 3 TME (B116) |
pracownia rozliczeń finansowych 4 TE (D10) |
pracownia rozliczeń finansowych 4 TE (D10) |
||
4 | 10:45-11:30 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr2 prac (D10) |
pracownia ekonomiczna 3 TME gr2 pracownia (D10) |
pracownia kadrowo-płacowa 4 TE (D10) |
pracownia rozliczeń finansowych 4 TE (D10) |
|
5 | 11:50-12:35 | pracownia rozliczeń finansowych 4 TE (D10) |
pracownia ekonomiczna 2 TE gr2 prac (D10) |
pracownia ekonomiczna 3 TME gr2 pracownia (D10) |
pracownia kadrowo-płacowa 4 TE (D10) |
pracownia kadrowo-płacowa 4 TE (D10) |
6 | 12:45-13:30 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr2 prac (D10) |
pracownia ekonomiczna 3 TME gr2 pracownia (D10) |
pracownia kadrowo-płacowa 4 TE (D10) |
||
7 | 13:35-14:20 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr2 prac (D10) |
pracownia techniki biurowej 2 TE gr2 prac (D10) |
|||
8 | 14:25-15:10 | pracownia ekonomiczna 2 TE gr2 prac (D10) |
pracownia techniki biurowej 2 TE gr2 prac (D10) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 1 BWa+1BWb+1BWc niemiecki (D7) |
j. niemiecki 3 TL+3TME gr2 niemiecki p (D7) |
|||
2 | 08:55-09:40 | j. niemiecki 2 TE niemiecki p (D7) |
j. niemiecki 4 TLG niemiecki p (D7) |
zajęcia z wychowawcą 2 TLb (D7) |
||
3 | 09:50-10:35 | j. niemiecki 1 TE gr1 niemiecki p (D7) |
j. niemiecki 1 TLb gr1+1TPS gr1 +1TM gr1 niemiecki z (D7) |
|||
4 | 10:45-11:30 | zajęcia z wychowawcą 4 TE (D7) |
j. niemiecki 2 TLb niemiecki p (D7) |
j. niemiecki 2 TLb niemiecki p (D7) |
j. niemiecki 3 TL+3TME gr2 niemiecki p (D7) |
|
5 | 11:50-12:35 | j. niemiecki 4 TLG niemiecki p (D7) |
j. niemiecki 1 TLb gr1 niemiecki p (D7) |
j. niemiecki 1 BWa+1BWb+1BWc niemiecki (D7) |
j. niemiecki 1 TLa gr2 niemiecki p (D7) |
j. niemiecki 2 TLa+2TLb niemiecki z (D7) |
6 | 12:45-13:30 | j. niemiecki 4 TE+4TM gr1 niemiecki p (D7) |
j. niemiecki 1 TE gr1 niemiecki p (D7) |
j. niemiecki 1 TLb gr1+1TPS gr1 +1TM gr1 niemiecki z (D7) |
j. niemiecki 2 TE niemiecki p (D7) |
j. niemiecki 1 TLa gr2 niemiecki p (D7) |
7 | 13:35-14:20 | j. niemiecki 2 TLa+2TLb niemiecki z (D7) |
j. niemiecki 3 BWa+3BWb niemiecki (D7) |
j. niemiecki 1 TLb gr1 niemiecki p (D7) |
||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | geografia 4 TE (B102) |
geografia 2 TPS (B116) |
|||
2 | 08:55-09:40 | geografia 4 TM (B102) |
geografia 1 TM (B116) |
|||
3 | 09:50-10:35 | geografia 4 TM (B102) |
geografia 1 TM (B116) |
|||
4 | 10:45-11:30 | geografia 2 TPS (B102) |
||||
5 | 11:50-12:35 | geografia 2 BWa (B108) |
||||
6 | 12:45-13:30 | geografia 4 TE (B108) |
||||
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty (B1) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr3 nap poj sam (W2) |
silniki pojazdów samochodowych 1 TPS (D1) |
||
2 | 08:55-09:40 | diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty (B1) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr3 nap poj sam (W2) |
przepisy ruchu drogowego 2 TPS (B1) |
||
3 | 09:50-10:35 | diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty (B1) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr3 nap poj sam (W2) |
|||
4 | 10:45-11:30 | wos 3 BWb (B120) |
naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty (B1) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr2 warsztaty (W2) |
||
5 | 11:50-12:35 | naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty (B1) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr2 warsztaty (W2) |
|||
6 | 12:45-13:30 | silniki pojazdów samochodowych 2 TPS (B1) |
naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty (B1) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr2 warsztaty (W2) |
||
7 | 13:35-14:20 | silniki pojazdów samochodowych 2 TPS (B1) |
naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr2 warsztaty (B1) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr2 warsztaty (W2) |
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych 2 TPS (B1) |
|
8 | 14:25-15:10 | zajęcia z wychowawcą 1 TPS (D1) |
wos 3 BWa (B103) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 3 TME gr2 warsztaty (W2) |
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych 2 TPS (B1) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. polski 3 TME (A18) |
j. polski 1 BWc (A18) |
j. polski 2 TE (A18) |
j. polski 2 TLa (A18) |
|
2 | 08:55-09:40 | j. polski 3 TME (A18) |
j. polski 1 TM (A18) |
j. polski 2 TE (A18) |
j. polski 2 TLa (A18) |
|
3 | 09:50-10:35 | j. polski 2 TLa (A18) |
j. polski 1 TM (A18) |
j. polski 2 TLb (A18) |
||
4 | 10:45-11:30 | j. polski 4 TLa (A18) |
j. polski 2 TLb (A18) |
|||
5 | 11:50-12:35 | j. polski 4 TLa (A18) |
j. polski 1 BWc (A18) |
j. polski 2 TE (A18) |
j. polski 2 BWb (A18) |
|
6 | 12:45-13:30 | j. polski 3 TME (A18) |
j. polski 4 TLa (A18) |
j. polski 2 BWb (A18) |
||
7 | 13:35-14:20 | j. polski 1 TM (A18) |
zajęcia z wychowawcą 2 TE (A18) |
|||
8 | 14:25-15:10 | j. polski 2 TLb (A18) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 1 TLa (B103) |
matematyka 4 TLb (B103) |
matematyka 3 TL (B103) |
matematyka 1 TM (B103) |
|
2 | 08:55-09:40 | matematyka 4 TLb (B103) |
matematyka 4 TLa (B103) |
matematyka 4 TLb (B103) |
matematyka 3 TL (B103) |
matematyka 1 TE (B103) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 TLb (B103) |
matematyka 1 TM (B103) |
matematyka 3 TL (B103) |
matematyka 1 TE (B103) |
matematyka 1 TLa (B103) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 2 TPS (B103) |
matematyka 1 TM (B103) |
matematyka 1 TE (B103) |
matematyka 1 TLa (B103) |
|
5 | 11:50-12:35 | matematyka 1 BWb (B103) |
matematyka 1 BWb (B103) |
matematyka 4 TLa (B103) |
zajęcia z wychowawcą 4 TLb (B103) |
matematyka 4 TLa (B103) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 2 TPS (B103) |
matematyka 4 TLa (B103) |
|||
7 | 13:35-14:20 | matematyka 3 TL (B103) |
matematyka 2 TPS (B103) |
|||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | ekonomika 2 TE (A18) |
podstawy przedsiębiorczości 1 BWb (A27) |
ekonomika 2 TE (D9) |
||
2 | 08:55-09:40 | podstawy przedsiębiorczości 1 BWc (A18) |
ekonomika 2 TE (A27) |
ekonomika 2 TE (D9) |
||
3 | 09:50-10:35 | podstawy przedsiębiorczości 1 BWb (A18) |
ekonomika 2 TE (A27) |
podstawy przedsiębiorczości 1 BWa (D9) |
||
4 | 10:45-11:30 | podstawy ekonomii 1 TE (A27) |
||||
5 | 11:50-12:35 | podstawy ekonomii 1 TE (B117) |
ekonomika 1 TE (D9) |
|||
6 | 12:45-13:30 | podstawy ekonomii 1 TE (B117) |
podstawy przedsiębiorczości 1 BWa (A14) |
podstawy ekonomii 1 TE (D9) |
||
7 | 13:35-14:20 | ekonomika 1 TE (B117) |
podstawy przedsiębiorczości 1 BWc (A14) |
|||
8 | 14:25-15:10 | ekonomika 1 TE (B117) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. polski 4 TM (A16) |
j. polski 4 TPG (A16) |
historia 1 TLa (A16) |
j. polski 4 TLG (A16) |
historia 2 TPS (A35) |
2 | 08:55-09:40 | j. polski 4 TM (A16) |
j. polski 4 TLG (A16) |
historia 2 TPS (A35) |
||
3 | 09:50-10:35 | j. polski 4 TLG (A16) |
historia 4 TM (A16) |
j. polski 1 TLb (A16) |
j. polski 4 TM (A16) |
|
4 | 10:45-11:30 | historia 1 TLa (A16) |
j. polski 3 BWb (A16) |
j. polski 1 TLb (A16) |
historia i teraźniejszość 1 TE (A16) |
|
5 | 11:50-12:35 | j. polski 3 BWb (A16) |
historia 3 BWb (A16) |
historia 4 TLb (A16) |
j. polski 1 TLb (A16) |
historia i teraźniejszość 1 TM (A16) |
6 | 12:45-13:30 | historia 2 TLb (A16) |
historia 3 BWa (A16) |
j. polski 4 TPG (A16) |
historia i teraźniejszość 1 TLa (A16) |
historia 3 TL (A16) |
7 | 13:35-14:20 | zajęcia z wychowawcą 4 TM (A16) |
j. polski 4 TLG (B116) |
j. polski 4 TPG (A16) |
historia 3 TL (A16) |
historia i teraźniejszość 1 TLb (A16) |
8 | 14:25-15:10 | historia 2 TLb (A16) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 1 TLb (A29) |
matematyka 2 BWa (A29) |
matematyka 2 TLb (A31) |
||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 1 TLb (A29) |
matematyka 1 BWc (A29) |
matematyka 2 BWb (A29) |
matematyka 2 BWc (A31) |
|
3 | 09:50-10:35 | matematyka 3 BWb (A29) |
matematyka 2 TLb (A29) |
matematyka 1 TLb (A29) |
||
4 | 10:45-11:30 | matematyka 4 TM (A29) |
matematyka 1 TPS (A29) |
matematyka 1 BWc (A18) |
matematyka 4 TM (A27) |
matematyka 2 TLa (A31) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 4 TM (A29) |
matematyka 3 BWa (A29) |
matematyka 4 TM (A27) |
matematyka 1 TPS (A31) |
|
6 | 12:45-13:30 | matematyka 2 TLa (A29) |
matematyka 2 TLb (A18) |
matematyka 2 BWa (A31) |
||
7 | 13:35-14:20 | matematyka 1 TPS (A29) |
matematyka 2 TLa (A29) |
matematyka 2 BWc (A18) |
matematyka 2 BWb (A31) |
|
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | zajęcia z wychowawcą 1 BWa (świetlica) |
wychowanie fizyczne 3 BWb chł wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 1 BWa chł+1BWc chł2 wf (SG1) |
||
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 1 BWa chł+1BWc chł2 wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 3 BWb chł wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 2 TLa dz+2TLb dz wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 2 BWa chł +2BWc chł 2 wf (SG1) |
|
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 1 BWa chł+1BWc chł2 wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 3 TL chł+3TME chł (SG1) |
wychowanie fizyczne 4 TM (SG1) |
wychowanie fizyczne 2 BWa chł +2BWc chł 2 wf (SG1) |
|
5 | 11:50-12:35 | wychowanie fizyczne 3 TL chł+3TME chł (SG1) |
wychowanie fizyczne 3 TL chł+3TME chł (SG1) |
wychowanie fizyczne 4 TM (SG1) |
||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 3 BWb chł wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 4 TM (SG1) |
wychowanie fizyczne 4 TE chł+4TLa chł/wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 2 BWa chł +2BWc chł 2 wf (SG1) |
|
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 4 TE chł+4TLa chł/wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 1 TLb chł wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 2 TLa dz+2TLb dz wf (SG1) |
||
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 4 TE chł+4TLa chł/wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 1 TLb chł wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 1 TLb chł wf (SG1) |
wychowanie fizyczne 2 TLa dz+2TLb dz wf (SG1) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:50-12:35 | zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 BWa/religia (świetlica) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TLG/zwolniony z języka (świetlica) |
||||
6 | 12:45-13:30 | zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 1 BWa/religia (świetlica) zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 4 TEG/religia (świetlica) |
||||
7 | 13:35-14:20 | doradztwo zawodowe 3 BWa (A27) |
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 3 TME/religia (A18) |
|||
8 | 14:25-15:10 | doradztwo zawodowe 3 BWa (A29) |
doradztwo zawodowe 3 BWb (A29) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 BWa (D1) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TLb (A31) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TE (D7) |
||
2 | 08:55-09:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TPS (D1) |
j. niemiecki 4 TPG niemiecki p (A31) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TLa (A27) |
||
3 | 09:50-10:35 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 BWc (D1) |
j. niemiecki 1 TE gr2 niemiecki p (A31) |
j. niemiecki 2 BWb gr2 +2BWc gr1 niemiecki (A35) |
||
4 | 10:45-11:30 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 BWb (D1) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 TM (A29) |
j. niemiecki 2 BWb gr2 +2BWc gr1 niemiecki (A35) |
||
5 | 11:50-12:35 | j. niemiecki 4 TPG niemiecki p (A35) |
j. niemiecki 1 TPS gr1 niemiecki p (A27) |
|||
6 | 12:45-13:30 | j. niemiecki 4 TLa+4TM gr2 niemiecki p (A29) |
j. niemiecki 1 TE gr2 niemiecki p (A27) |
|||
7 | 13:35-14:20 | j. niemiecki 1 TPS gr1 niemiecki p (A31) |
||||
8 | 14:25-15:10 | zajęcia z wychowawcą 2 BWc (A31) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | pracownia zarządzania transportem 4 TLa (B117) |
diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty (W1) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr1 nap poj sam (W1) |
||
2 | 08:55-09:40 | pracownia zarządzania transportem 4 TLa (B117) |
diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty (W1) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr1 nap poj sam (W1) |
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych 1 TPS (B102) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr2 prac zarz mag (D11) |
3 | 09:50-10:35 | pracownia zarządzania transportem 4 TLa (B117) |
diagnostyka pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty (W1) |
naprawa pojazdów samochodowych 1 TPS gr1 nap poj sam (W1) |
zajęcia z wychowawcą 4 TPG (B102) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr2 prac zarz mag (D11) |
4 | 10:45-11:30 | podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych 1 TPS (B117) |
naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty (W1) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr2 prac zarz mag (B102) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr3 warsztaty (W3) |
|
5 | 11:50-12:35 | naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty (W1) |
pracownia zarządzania magazynem 3 TL gr2 prac zarz mag (B102) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr3 warsztaty (W3) |
||
6 | 12:45-13:30 | naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty (W1) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr3 warsztaty (W3) |
|||
7 | 13:35-14:20 | naprawa pojazdów samochodowych 2 TPS gr1 warsztaty (W1) |
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr3 warsztaty (W3) |
|||
8 | 14:25-15:10 | wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń 4 TM gr3 warsztaty (W3) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | religia 3 TL (A35) |
religia 1 BWc (B117) |
|||
4 | 10:45-11:30 | religia 1 BWc (A18) |
religia 3 TL (B110) |
religia 2 TPS (A18) |
||
5 | 11:50-12:35 | religia 4 TEG (A17) |
religia 2 TPS (B110) |
religia 2 TE (A18) |
||
6 | 12:45-13:30 | religia 4 TEG (B110) |
religia 4 TM (A18) |
|||
7 | 13:35-14:20 | religia 2 TE (A18) |
religia 4 TLb (B110) |
|||
8 | 14:25-15:10 | religia 4 TLb (A18) |
religia 4 TM (B110) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | fizyka 3 TL (A27) |
fizyka 2 TLb (A27) |
fizyka 2 TLa (A27) |
chemia 4 TLb (A27) |
|
2 | 08:55-09:40 | fizyka 1 TPS (A27) |
chemia 2 TLb (A27) |
chemia 1 TPS (A27) |
||
3 | 09:50-10:35 | fizyka 1 TLb (A27) |
chemia 4 TLa (A27) |
fizyka 2 TE (A27) |
fizyka 1 TE (A27) |
|
4 | 10:45-11:30 | chemia 2 TLa (A27) |
chemia 2 TE (A27) |
|||
5 | 11:50-12:35 | zajęcia z wychowawcą 1 TLb (A27) |
fizyka 1 TLa (A27) |
chemia 1 TLb (A27) |
||
6 | 12:45-13:30 | chemia 4 TM (A27) |
chemia 1 TE (A27) |
fizyka 1 TM (A27) |
||
7 | 13:35-14:20 | fizyka 3 TME (A27) |
chemia 1 TLa (A27) |
chemia 3 TL (A27) |
||
8 | 14:25-15:10 | chemia 1 TM (A27) |
chemia 4 TE (A27) |
chemia 2 TPS (A27) |
fizyka 2 TPS (A27) |
chemia 3 TME (A27) |
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. polski 4 TE (A14) |
j. polski 3 BWa (A14) |
j. polski 2 TPS (A14) |
j. polski 1 TE (A14) |
j. polski 2 BWa (A14) |
2 | 08:55-09:40 | j. polski 4 TE (A14) |
j. polski 3 TL (A14) |
j. polski 2 TPS (A14) |
j. polski 1 TE (A14) |
j. polski 4 TLb (A14) |
3 | 09:50-10:35 | j. polski 3 BWa (A14) |
j. polski 1 TLa (A14) |
j. polski 1 BWb (A14) |
j. polski 4 TLb (A14) |
j. polski 4 TLb (A14) |
4 | 10:45-11:30 | j. polski 1 BWb (A14) |
j. polski 1 TLa (A14) |
j. polski 4 TE (A14) |
j. polski 1 TLa (A14) |
j. polski 4 TEG (A14) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 2 TPS (A14) |
j. polski 1 TE (A14) |
j. polski 3 TL (A14) |
j. polski 4 TEG (A14) |
|
6 | 12:45-13:30 | j. polski 3 TL (A14) |
j. polski 4 TEG (A14) |
|||
7 | 13:35-14:20 | j. polski 4 TEG (A14) |
j. polski 2 BWa (A14) |
|||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 1 TE gr2 angielski z (A35) |
j. angielski 1 TE gr2 angielski z (A35) |
|||
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 1 TLa gr2 angielski z (D7) |
||||
4 | 10:45-11:30 | |||||
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 1 TLa gr2 angielski z (B120) |
||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |