Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 BWa » 1 BWb » 1 BWc » 1 BWd » 1 TEa » 1 TEb » 1 TLa » 1 TLb » 1 TM » 1 TPS » 2 BWa » 2 BWb » 2 BWc » 2 TE » 2 TLa » 2 TLb » 2 TM » 2 TPS » 3 BWa » 3 BWb » 3 BWc » 3 TE » 3 TLa » 3 TLb » 3 TPS » 4 TL » 4 TME » 5 TE » 5 TLa » 5 TLb » 5 TM

Plany nauczycieli

» Błoch-Zdzienicka M. » Dudycz P. » Durzyński D. » Durzyński M. » Durzyński P. » Dziwińska-Karaba B. » Frąszczak M. » Gołdyn A. » Hanyż M. » Ilska I. » Janiszewska A. » Jaśkiewicz M. » Jurkiewicz T. » Karbowska-Krzemińska K. » Kopa E. » Kozieł M. » Kozłowska-Biela K. » Kulicka J. » Lisiak J. » Łatka M. » Łukawska B. » Mak A. » Małolepsza M. » Mazurek B. » Mencel E. » Noczyńska-Drozd I. » Nowicki M. » Ochab A. » Orlikowska B. » Pater S. » Peter M. » Piłat J. » Porzucek B. » Ryś M. » Skrobacz W. » Sowa B. » Stefanowicz E. » Syposz-Ciemny P. » Śliwińska B. » Świątkowska H. » Tyra M. » Warszewska B. » Wawrzyniak A. » Wdowik R. » Wieczorek A. » Wieczorek P. » Zdulska J. » Żak R.

Klasa 1 BWa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
1 BWa - Śliwińska B. (A16)
biznes i zarządzanie
1 BWa - Syposz-Ciemny P. (A31)
geografia
1 BWa - Kulicka J. (A26)
2 08:55-09:40 j. angielski
1 BWa gr1 angielski - Lisiak J. (B108)
j. angielski
1 BWa gr2 +1BWc gr1 angielski - Janiszewska A. (B109)
zajęcia z wychowawcą
1 BWa - Durzyński D. (A27)
biznes i zarządzanie
1 BWa - Syposz-Ciemny P. (A31)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWa - Wawrzyniak A. (A27)
religia
1 BWa/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWa/rez/rel - Warszewska B. (świetlica)
matematyka
1 BWa - Świątkowska H. (C3)
4 10:45-11:30 historia i teraźniejszość
1 BWa - Skrobacz W. (B102)
j. angielski
1 BWa gr1 angielski - Lisiak J. (B108)
j. angielski
1 BWa gr2 +1BWc gr1 angielski - Janiszewska A. (B109)
j. polski
1 BWa - Śliwińska B. (A16)
5 11:50-12:35 matematyka
1 BWa - Świątkowska H. (C3)
historia
1 BWa - Noczyńska-Drozd I. (A12)
religia
1 BWa/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWa/rez/rel - Warszewska B. (A35)
6 12:45-13:30 biologia
1 BWa - Jurkiewicz T. (C4)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr1 wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr2+1BWc gr1 wf - Hanyż M. (SG3)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr1 wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr2+1BWc gr1 wf - Hanyż M. (SG3)
7 13:35-14:20 informatyka
1 BWa gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr1 wf - Durzyński D. (SG1)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr2+1BWc gr1 wf - Hanyż M. (SG3)
informatyka
1 BWa gr2 informatyka - Frąszczak M. (A28)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 1 BWb - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
1 BWb - Durzyński P. (świetlica)
j. angielski
1 BWb - Lisiak J. (B108)
wychowanie fizyczne
1 BWb - Durzyński P. (SG2)
2 08:55-09:40 biznes i zarządzanie
1 BWb - Syposz-Ciemny P. (A31)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWb - Wawrzyniak A. (C2)
wychowanie fizyczne
1 BWb - Durzyński P. (SG2)
3 09:50-10:35 matematyka
1 BWb - Kozłowska-Biela K. (B117)
religia
1 BWb/religia - Nowicki M. (świetlica)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWb/rez/rel - Warszewska B. (świetlica)
j. polski
1 BWb - Kopa E. (B119)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
1 BWb - Durzyński P. (SG2)
historia i teraźniejszość
1 BWb - Skrobacz W. (C2)
matematyka
1 BWb - Kozłowska-Biela K. (B117)
5 11:50-12:35 biologia
1 BWb - Jurkiewicz T. (C4)
biznes i zarządzanie
1 BWb - Syposz-Ciemny P. (A31)
geografia
1 BWb - Kulicka J. (A26)
6 12:45-13:30 religia
1 BWb/religia - Nowicki M. (świetlica)
j. polski
1 BWb - Kopa E. (B119)
historia
1 BWb - Noczyńska-Drozd I. (D9)
7 13:35-14:20 j. angielski
1 BWb - Lisiak J. (B108)
8 14:25-15:10 informatyka
1 BWb gr1 informatyka - Lisiak J. (B104)
informatyka
1 BWb gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (D10)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 1 BWc - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
1 BWc - Kopa E. (B119)
zajęcia z wychowawcą
1 BWc - Ochab A. (A27)
biznes i zarządzanie
1 BWc - Syposz-Ciemny P. (A31)
2 08:55-09:40 j. angielski
1 BWa gr2 +1BWc gr1 angielski - Janiszewska A. (B109)
j. angielski
1 BWc gr2 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
religia
1 BWc/religia - Nowicki M. (świetlica)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWc/rez/rel - Kulicka J. (A26)
j. polski
1 BWc - Kopa E. (B119)
3 09:50-10:35 biznes i zarządzanie
1 BWc - Syposz-Ciemny P. (A31)
biologia
1 BWc - Jurkiewicz T. (C4)
matematyka
1 BWc - Kozłowska-Biela K. (B117)
4 10:45-11:30 religia
1 BWc/religia - Nowicki M. (A12)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWc/rez/rel - Kulicka J. (A26)
j. angielski
1 BWa gr2 +1BWc gr1 angielski - Janiszewska A. (B109)
j. angielski
1 BWc gr2 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWc - Wawrzyniak A. (C3)
5 11:50-12:35 matematyka
1 BWc - Kozłowska-Biela K. (B117)
informatyka
1 BWc gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28)
informatyka
1 BWc gr2 informatyka - Kozłowska-Biela K. (B104)
historia i teraźniejszość
1 BWc - Noczyńska-Drozd I. (D9)
6 12:45-13:30 geografia
1 BWc - Kulicka J. (A26)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr2+1BWc gr1 wf - Hanyż M. (SG3)
wychowanie fizyczne
1 BWc gr2 wf - Ochab A. (SG5)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr2+1BWc gr1 wf - Hanyż M. (SG3)
wychowanie fizyczne
1 BWc gr2 wf - Ochab A. (SG5)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 BWa gr2+1BWc gr1 wf - Hanyż M. (SG3)
wychowanie fizyczne
1 BWc gr2 wf - Ochab A. (SG5)
8 14:25-15:10 historia
1 BWc - Noczyńska-Drozd I. (A12)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 1 BWd - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWd - Wawrzyniak A. (A29)
matematyka
1 BWd - Kozłowska-Biela K. (B117)
wychowanie fizyczne
1 BWd - Durzyński D. (SG1)
2 08:55-09:40 matematyka
1 BWd - Kozłowska-Biela K. (B117)
biznes i zarządzanie
1 BWd - Syposz-Ciemny P. (A31)
wychowanie fizyczne
1 BWd - Durzyński D. (SG1)
3 09:50-10:35 j. angielski
1 BWd - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
historia i teraźniejszość
1 BWd - Noczyńska-Drozd I. (D1)
religia
1 BWd/religia - Wieczorek A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWd/rez/rel - Kulicka J. (A26)
4 10:45-11:30 biznes i zarządzanie
1 BWd - Syposz-Ciemny P. (A31)
informatyka
1 BWd gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28)
informatyka
1 BWd gr2 informatyka - Kozłowska-Biela K. (B104)
historia
1 BWd - Noczyńska-Drozd I. (D9)
5 11:50-12:35 j. polski
1 BWd - Kopa E. (B119)
biologia
1 BWd - Jurkiewicz T. (C4)
j. polski
1 BWd - Kopa E. (B119)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 BWd - Durzyński D. (SG1)
religia
1 BWd/religia - Wieczorek A. (B117)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWd/rez/rel - Kulicka J. (A26)
geografia
1 BWd - Kulicka J. (A26)
7 13:35-14:20 zajęcia z wychowawcą
1 BWd - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. angielski
1 BWd - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 1 TEa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
1 TEa - Żak R. (A14)
geografia
1 TEa - Mazurek B. (B110)
j. niemiecki
1 TEa - Peter M. (D7)
biznes i zarządzanie
1 TEa - Syposz-Ciemny P. (A31)
j. angielski
1 TEa - Lisiak J. (B108)
2 08:55-09:40 j. polski
1 TEa - Żak R. (A14)
wychowanie fizyczne
1 TEa - Hanyż M. (SG3)
biologia
1 TEa - Jurkiewicz T. (C4)
podstawy ekonomii
1 TEa - Syposz-Ciemny P. (A31)
ekonomika
1 TEa - Ilska I. (A29)
3 09:50-10:35 pracownia techniki biurowej
1 TEa - Mencel E. (D10)
wychowanie fizyczne
1 TEa - Hanyż M. (SG3)
j. angielski
1 TEa - Lisiak J. (B108)
podstawy ekonomii
1 TEa - Syposz-Ciemny P. (A31)
ekonomika
1 TEa - Ilska I. (A29)
4 10:45-11:30 pracownia techniki biurowej
1 TEa - Mencel E. (D10)
informatyka
1 TEa - Noczyńska-Drozd I. (D10)
j. polski
1 TEa - Żak R. (A14)
chemia
1 TEa - Pater S. (A27)
bhp w pracy ekonomisty
1 TEa - Jurkiewicz T. (C4)
5 11:50-12:35 historia i teraźniejszość
1 TEa - Skrobacz W. (B102)
ekonomika
1 TEa - Ilska I. (A29)
podstawy ekonomii
1 TEa - Syposz-Ciemny P. (A31)
matematyka
1 TEa - Łatka M. (A17)
wychowanie fizyczne
1 TEa - Hanyż M. (SG3)
6 12:45-13:30 plastyka
1 TEa - Karbowska-Krzemińska K. (C2)
historia
1 TEa - Noczyńska-Drozd I. (A12)
podstawy ekonomii
1 TEa - Syposz-Ciemny P. (A31)
matematyka
1 TEa - Łatka M. (A17)
elementy prawa
1 TEa - Mencel E. (D9)
7 13:35-14:20 matematyka
1 TEa - Łatka M. (A17)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TEa - Wawrzyniak A. (B102)
fizyka
1 TEa - Dudycz P. (A27)
geografia
1 TEa - Mazurek B. (B110)
religia
1 TEa/religia - Nowicki M. (C2)
8 14:25-15:10 j. niemiecki
1 TEa - Peter M. (D7)
religia
1 TEa/religia - Nowicki M. (C2)
zajęcia z wychowawcą
1 TEa - Ilska I. (B105)
historia
1 TEa - Noczyńska-Drozd I. (A18)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 1 TEb - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 plastyka
1 TEb - Karbowska-Krzemińska K. (C2)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TEb - Wawrzyniak A. (C2)
j. niemiecki
1 TEb - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. polski
1 TEb - Żak R. (A14)
j. angielski
1 TEb - Janiszewska A. (B109)
2 08:55-09:40 fizyka
1 TEb - Dudycz P. (B102)
historia i teraźniejszość
1 TEb - Skrobacz W. (A17)
j. angielski
1 TEb - Janiszewska A. (B109)
j. polski
1 TEb - Żak R. (A14)
biologia
1 TEb - Jurkiewicz T. (C4)
3 09:50-10:35 ekonomika
1 TEb - Ilska I. (B109)
geografia
1 TEb - Mazurek B. (B110)
matematyka
1 TEb - Łatka M. (A17)
j. niemiecki
1 TEb - Dziwińska-Karaba B. (A12)
bhp w pracy ekonomisty
1 TEb - Jurkiewicz T. (C4)
4 10:45-11:30 historia
1 TEb - Kopa E. (B119)
j. polski
1 TEb - Żak R. (A14)
matematyka
1 TEb - Łatka M. (A17)
pracownia techniki biurowej
1 TEb gr1 prac techniki biur - Orlikowska B. (D10)
pracownia techniki biurowej
1 TEb gr2 prac techniki biur - Ilska I. (B104)
ekonomika
1 TEb - Ilska I. (A29)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
1 TEb - Janiszewska A. (B109)
wychowanie fizyczne
1 TEb - Durzyński D. (SG1)
religia
1 TEb/religia - Wieczorek A. (B109)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TEb/rez/rel - Warszewska B. (A35)
pracownia techniki biurowej
1 TEb gr1 prac techniki biur - Orlikowska B. (D10)
pracownia techniki biurowej
1 TEb gr2 prac techniki biur - Ilska I. (B104)
chemia
1 TEb - Pater S. (A27)
6 12:45-13:30 biznes i zarządzanie
1 TEb - Syposz-Ciemny P. (A31)
informatyka
1 TEb gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28)
informatyka
1 TEb gr2 informatyka - Kozłowska-Biela K. (B104)
historia
1 TEb - Kopa E. (B119)
geografia
1 TEb - Mazurek B. (B110)
matematyka
1 TEb - Łatka M. (A17)
7 13:35-14:20 podstawy ekonomii
1 TEb - Syposz-Ciemny P. (A31)
podstawy ekonomii
1 TEb - Syposz-Ciemny P. (A31)
wychowanie fizyczne
1 TEb - Durzyński D. (SG1)
ekonomika
1 TEb - Ilska I. (A29)
elementy prawa
1 TEb - Mencel E. (D9)
8 14:25-15:10 podstawy ekonomii
1 TEb - Syposz-Ciemny P. (A31)
podstawy ekonomii
1 TEb - Syposz-Ciemny P. (A31)
wychowanie fizyczne
1 TEb - Durzyński D. (SG1)
religia
1 TEb/religia - Wieczorek A. (B117)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 1 TLa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
1 TLa - Łatka M. (A17)
j. polski
1 TLa - Śliwińska B. (A16)
biologia
1 TLa - Jurkiewicz T. (C4)
pracownia zarządzania magazynem
1 TLa - Ryś M. (C1)
matematyka
1 TLa - Łatka M. (A17)
2 08:55-09:40 plastyka
1 TLa - Karbowska-Krzemińska K. (C2)
j. polski
1 TLa - Śliwińska B. (A16)
j. angielski
1 TLa - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
chemia
1 TLa - Pater S. (A27)
laboratorium procesów magazynowych
1 TLa - Ryś M. (C1)
3 09:50-10:35 religia
1 TLa/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TLa/rez/rel - Kulicka J. (A26)
pracownia zarządzania magazynem
1 TLa - Ryś M. (C1)
podstawy logistyki
1 TLa - Ochab A. (A29)
geografia
1 TLa - Piłat J. (A29)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TLa - Wawrzyniak A. (B110)
4 10:45-11:30 gospodarka magazynowa
1 TLa - Ochab A. (A29)
biznes i zarządzanie
1 TLa - Syposz-Ciemny P. (A31)
geografia
1 TLa - Piłat J. (B102)
gospodarka magazynowa
1 TLa - Ochab A. (D9)
religia
1 TLa/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TLa/rez/rel - Kulicka J. (A26)
5 11:50-12:35 gospodarka magazynowa
1 TLa - Ochab A. (A29)
wychowanie fizyczne
1 TLa - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TLa - Durzyński P. (SG2)
historia
1 TLa - Noczyńska-Drozd I. (A18)
podstawy logistyki
1 TLa - Ochab A. (A31)
6 12:45-13:30 j. angielski
1 TLa - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
historia i teraźniejszość
1 TLa - Skrobacz W. (C4)
wychowanie fizyczne
1 TLa - Durzyński P. (SG2)
j. niemiecki
1 TLa - Peter M. (D7)
podstawy logistyki
1 TLa - Ochab A. (A31)
7 13:35-14:20 j. niemiecki
1 TLa - Peter M. (D7)
informatyka
1 TLa gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28)
informatyka
1 TLa gr2 informatyka - Kozłowska-Biela K. (B104)
zajęcia z wychowawcą
1 TLa - Łatka M. (A17)
matematyka
1 TLa - Łatka M. (A17)
historia
1 TLa - Noczyńska-Drozd I. (D7)
8 14:25-15:10 bhp w pracy logistyka
1 TLa - Jurkiewicz T. (C4)
laboratorium procesów magazynowych
1 TLa - Ryś M. (C1)
j. polski
1 TLa - Śliwińska B. (A16)
fizyka
1 TLa - Dudycz P. (B116)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 1 TLb - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 chemia
1 TLb - Pater S. (A27)
historia i teraźniejszość
1 TLb - Skrobacz W. (A17)
pracownia zarządzania magazynem
1 TLb - Ryś M. (C1)
matematyka
1 TLb - Łatka M. (A17)
pracownia zarządzania magazynem
1 TLb - Ryś M. (C1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
1 TLb - Durzyński D. (SG1)
geografia
1 TLb - Mazurek B. (B110)
j. angielski
1 TLb - Lisiak J. (B108)
matematyka
1 TLb - Łatka M. (A17)
j. niemiecki
1 TLb - Peter M. (D7)
3 09:50-10:35 j. polski
1 TLb - Śliwińska B. (A16)
wychowanie fizyczne
1 TLb - Durzyński D. (SG1)
biologia
1 TLb - Jurkiewicz T. (C4)
j. polski
1 TLb - Śliwińska B. (A16)
podstawy logistyki
1 TLb - Ochab A. (A31)
4 10:45-11:30 plastyka
1 TLb - Karbowska-Krzemińska K. (C2)
wychowanie fizyczne
1 TLb - Durzyński D. (SG1)
gospodarka magazynowa
1 TLb - Ochab A. (A29)
j. polski
1 TLb - Śliwińska B. (A16)
podstawy logistyki
1 TLb - Ochab A. (A31)
5 11:50-12:35 biznes i zarządzanie
1 TLb - Syposz-Ciemny P. (A31)
fizyka
1 TLb - Dudycz P. (A27)
gospodarka magazynowa
1 TLb - Ochab A. (A29)
geografia
1 TLb - Mazurek B. (B110)
laboratorium procesów magazynowych
1 TLb - Ryś M. (C1)
6 12:45-13:30 podstawy logistyki
1 TLb - Ochab A. (A29)
religia
1 TLb/religia - Gołdyn A. (B116)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TLb - Wawrzyniak A. (C3)
historia
1 TLb - Noczyńska-Drozd I. (A18)
laboratorium procesów magazynowych
1 TLb - Ryś M. (C1)
7 13:35-14:20 bhp w pracy logistyka
1 TLb - Jurkiewicz T. (C4)
historia
1 TLb - Noczyńska-Drozd I. (A12)
informatyka
1 TLb gr1 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (D10)
informatyka
1 TLb gr2 informatyka - Kozłowska-Biela K. (B104)
j. niemiecki
1 TLb - Peter M. (D7)
gospodarka magazynowa
1 TLb - Ochab A. (A31)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
1 TLb - Ryś M. (C1)
j. angielski
1 TLb - Lisiak J. (B108)
religia
1 TLb/religia - Gołdyn A. (B116)
matematyka
1 TLb - Łatka M. (A17)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 1 TM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
1 TM - Stefanowicz E. (B103)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
1 TM - Durzyński M. (D1)
geografia
1 TM - Piłat J. (B102)
matematyka
1 TM - Stefanowicz E. (B103)
wychowanie fizyczne
1 TM - Tyra M. (SG4)
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
1 TM - Wawrzyniak A. (A29)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
1 TM - Durzyński M. (D1)
j. niemiecki
1 TM - Dziwińska-Karaba B. (A12)
geografia
1 TM - Piłat J. (A29)
wychowanie fizyczne
1 TM - Tyra M. (SG4)
3 09:50-10:35 plastyka
1 TM - Karbowska-Krzemińska K. (C2)
podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM - Wdowik R. (B1)
podstawy konstrukcji maszyn
1 TM - Durzyński M. (D1)
podstawy technik wytwarzania
1 TM - Durzyński M. (D1)
j. niemiecki
1 TM - Dziwińska-Karaba B. (A12)
4 10:45-11:30 chemia
1 TM - Pater S. (A27)
biologia
1 TM - Jurkiewicz T. (C4)
biznes i zarządzanie
1 TM - Syposz-Ciemny P. (A31)
podstawy konstrukcji maszyn
1 TM - Durzyński M. (D1)
podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM - Wdowik R. (D11)
5 11:50-12:35 podstawy technik wytwarzania
1 TM - Durzyński M. (D1)
wychowanie fizyczne
1 TM - Tyra M. (SG4)
bhp w pracy mechanika
1 TM - Jurkiewicz T. (C4)
religia
1 TM/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TM/rez/rel - Kulicka J. (A26)
j. angielski
1 TM - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
6 12:45-13:30 podstawy technik wytwarzania
1 TM - Durzyński M. (D1)
j. polski
1 TM - Żak R. (A14)
j. angielski
1 TM - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
fizyka
1 TM - Dudycz P. (B102)
j. polski
1 TM - Żak R. (A14)
7 13:35-14:20 j. polski
1 TM - Żak R. (A14)
religia
1 TM/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TM/rez/rel - Kulicka J. (A26)
historia
1 TM - Wieczorek P. (A18)
informatyka
1 TM - Lisiak J. (D10)
historia
1 TM - Wieczorek P. (A18)
8 14:25-15:10 podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM - Wdowik R. (B1)
historia i teraźniejszość
1 TM - Wieczorek P. (A18)
matematyka
1 TM - Stefanowicz E. (B103)
zajęcia z wychowawcą
1 TM - Jurkiewicz T. (C4)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 1 TPS - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 biologia
1 TPS - Jurkiewicz T. (C4)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
1 TPS - Wdowik R. (B1)
j. angielski
1 TPS - Lisiak J. (B108)
wychowanie fizyczne
1 TPS - Tyra M. (SG4)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr1 warsztaty - Durzyński M. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr2 warsztaty - Wdowik R. (W2)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr3 warsztaty - Porzucek B. (B1)
2 08:55-09:40 j. polski
1 TPS - Śliwińska B. (A16)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
1 TPS - Wdowik R. (B1)
geografia
1 TPS - Piłat J. (B102)
wychowanie fizyczne
1 TPS - Tyra M. (SG4)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr1 warsztaty - Durzyński M. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr2 warsztaty - Wdowik R. (W2)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr3 warsztaty - Porzucek B. (B1)
3 09:50-10:35 podstawy elektrotechniki i elektroniki
1 TPS - Porzucek B. (B1)
j. angielski
1 TPS - Lisiak J. (B108)
chemia
1 TPS - Pater S. (A27)
religia
1 TPS/religia - Wieczorek A. (B117)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TPS/rez/rel - Kulicka J. (A26)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr1 warsztaty - Durzyński M. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr2 warsztaty - Wdowik R. (W2)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr3 warsztaty - Porzucek B. (B1)
4 10:45-11:30 podstawy budowy maszyn
1 TPS - Wdowik R. (B1)
fizyka
1 TPS - Dudycz P. (A27)
religia
1 TPS/religia - Wieczorek A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TPS/rez/rel - Kulicka J. (A26)
geografia
1 TPS - Piłat J. (A29)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TPS - Wawrzyniak A. (B110)
5 11:50-12:35 podstawy budowy maszyn
1 TPS - Wdowik R. (B1)
historia i teraźniejszość
1 TPS - Skrobacz W. (C3)
wychowanie fizyczne
1 TPS - Tyra M. (SG4)
j. niemiecki
1 TPS - Peter M. (D7)
podstawy budowy maszyn
1 TPS - Wdowik R. (D11)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
1 TPS - Wdowik R. (B116)
j. polski
1 TPS - Śliwińska B. (A16)
bezpieczeństwo pracy w przedsiębiorstwie samochodowym
1 TPS - Jurkiewicz T. (C4)
biznes i zarządzanie
1 TPS - Syposz-Ciemny P. (A31)
silniki pojazdów samochodowych
1 TPS - Wdowik R. (D11)
7 13:35-14:20 plastyka
1 TPS - Karbowska-Krzemińska K. (C2)
j. polski
1 TPS - Śliwińska B. (A16)
j. niemiecki
1 TPS - Peter M. (D7)
historia
1 TPS - Wieczorek P. (A27)
matematyka
1 TPS - Łatka M. (A17)
8 14:25-15:10 matematyka
1 TPS - Łatka M. (A17)
matematyka
1 TPS - Łatka M. (A17)
historia
1 TPS - Wieczorek P. (A18)
informatyka
1 TPS - Noczyńska-Drozd I. (D10)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 2 BWa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 BWa - Świątkowska H. (C3)
geografia
2 BWa - Kulicka J. (A26)
2 08:55-09:40 j. polski
2 BWa - Kopa E. (B119)
religia
2 BWa/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 BWa/rez/rel - Warszewska B. (A35)
3 09:50-10:35 religia
2 BWa/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 BWa/rez/rel - Kulicka J. (A26)
historia
2 BWa - Łukawska B. (B117)
4 10:45-11:30 j. angielski
2 BWa +2BWc gr2 angielski - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc niemiecki - Peter M. (D7)
j. angielski
2 BWa +2BWc gr2 angielski - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc niemiecki - Peter M. (D7)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
2 BWa chł+2BWc chł1 wf - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz wf - Durzyński D. (SG1)
j. polski
2 BWa - Kopa E. (B119)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
2 BWa - Tyra M. (A27)
matematyka
2 BWa - Świątkowska H. (C3)
7 13:35-14:20 biologia
2 BWa - Jurkiewicz T. (C4)
wychowanie fizyczne
2 BWa chł+2BWc chł1 wf - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz wf - Durzyński D. (SG1)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 BWa chł+2BWc chł1 wf - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz wf - Durzyński D. (SG1)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 2 BWb - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 geografia
2 BWb - Kulicka J. (A26)
religia
2 BWb/religia - Gołdyn A. (B116)
2 08:55-09:40 j. polski
2 BWb - Śliwińska B. (A16)
historia
2 BWb - Łukawska B. (B117)
3 09:50-10:35 matematyka
2 BWb - Świątkowska H. (C3)
j. polski
2 BWb - Śliwińska B. (A16)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc niemiecki - Peter M. (D7)
j. angielski
2 BWb angielski - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc niemiecki - Peter M. (D7)
j. angielski
2 BWb angielski - Lisiak J. (B108)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
2 BWb - Hanyż M. (SG3)
biologia
2 BWb - Jurkiewicz T. (C4)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
2 BWb - Hanyż M. (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb - Hanyż M. (SG3)
7 13:35-14:20 religia
2 BWb/religia - Gołdyn A. (B116)
matematyka
2 BWb - Świątkowska H. (C3)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
2 BWb - Hanyż M. (A14)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 2 BWc - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
2 BWc/religia - Gołdyn A. (B116)
historia
2 BWc - Łukawska B. (B117)
2 08:55-09:40 biologia
2 BWc - Jurkiewicz T. (C4)
geografia
2 BWc - Kulicka J. (A26)
3 09:50-10:35 j. polski
2 BWc - Kopa E. (B119)
religia
2 BWc/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 BWc/rez/rel - Kulicka J. (A26)
4 10:45-11:30 j. angielski
2 BWa +2BWc gr2 angielski - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc niemiecki - Peter M. (D7)
j. angielski
2 BWc gr1 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. angielski
2 BWa +2BWc gr2 angielski - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc niemiecki - Peter M. (D7)
j. angielski
2 BWc gr1 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
2 BWa chł+2BWc chł1 wf - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWc chł2 wf - Durzyński P. (SG2)
matematyka
2 BWc - Świątkowska H. (C3)
6 12:45-13:30 matematyka
2 BWc - Świątkowska H. (C3)
j. polski
2 BWc - Kopa E. (B119)
7 13:35-14:20 zajęcia z wychowawcą
2 BWc - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
wychowanie fizyczne
2 BWa chł+2BWc chł1 wf - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWc chł2 wf - Durzyński P. (SG2)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 BWa chł+2BWc chł1 wf - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWc chł2 wf - Durzyński P. (SG2)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 2 TE - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 pracownia ekonomiczna
2 TE - Orlikowska B. (D10)
ekonomika
2 TE - Ilska I. (A29)
matematyka
2 TE - Łatka M. (A17)
chemia
2 TE - Pater S. (A27)
pracownia ekonomiczna
2 TE - Orlikowska B. (D10)
2 08:55-09:40 pracownia ekonomiczna
2 TE - Orlikowska B. (D10)
ekonomika
2 TE - Ilska I. (A29)
matematyka
2 TE - Łatka M. (A17)
religia
2 TE/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TE/rez/rel - Kulicka J. (A26)
pracownia ekonomiczna
2 TE - Orlikowska B. (D10)
3 09:50-10:35 historia i teraźniejszość
2 TE - Skrobacz W. (D1)
j. niemiecki
2 TE gr1 +2TPS gr1 niemiecki p - Peter M. (D7)
wychowanie fizyczne
2 TE - Durzyński P. (SG2)
geografia
2 TE - Jaśkiewicz M. (B110)
j. angielski
2 TE gr1 +2TPS gr1 angielski z - Lisiak J. (B108)
4 10:45-11:30 j. angielski
2 TE gr1 +2TPS gr1 angielski z - Lisiak J. (B108)
religia
2 TE/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TE/rez/rel - Kulicka J. (A26)
wychowanie fizyczne
2 TE - Durzyński P. (SG2)
matematyka
2 TE - Łatka M. (A17)
historia
2 TE - Łukawska B. (B117)
5 11:50-12:35 elementy prawa
2 TE - Mencel E. (D9)
j. polski
2 TE - Żak R. (A14)
geografia
2 TE - Jaśkiewicz M. (B110)
biologia
2 TE - Jurkiewicz T. (C4)
ekonomika
2 TE - Ilska I. (A29)
6 12:45-13:30 j. niemiecki
2 TE gr1 +2TPS gr1 niemiecki p - Peter M. (D7)
wychowanie fizyczne
2 TE - Durzyński P. (SG2)
j. polski
2 TE - Żak R. (A14)
pracownia ekonomiczna
2 TE - Orlikowska B. (D10)
ekonomika
2 TE - Ilska I. (A29)
7 13:35-14:20 historia
2 TE - Łukawska B. (A12)
pracownia techniki biurowej
2 TE - Orlikowska B. (D10)
j. polski
2 TE - Żak R. (A14)
biznes i zarządzanie
2 TE - Syposz-Ciemny P. (A31)
informatyka
2 TE - Lisiak J. (D10)
8 14:25-15:10 pracownia techniki biurowej
2 TE - Orlikowska B. (D10)
fizyka
2 TE - Dudycz P. (A27)
ekonomika
2 TE - Ilska I. (A29)
zajęcia z wychowawcą
2 TE - Lisiak J. (B108)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 2 TLa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 podstawy logistyki
2 TLa - Małolepsza M. (B105)
gospodarka magazynowa
2 TLa - Mak A. (B102)
podstawy logistyki
2 TLa - Małolepsza M. (B105)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa - Mak A. (B102)
podstawy logistyki
2 TLa - Małolepsza M. (B105)
2 08:55-09:40 podstawy logistyki
2 TLa - Małolepsza M. (B105)
gospodarka magazynowa
2 TLa - Mak A. (B102)
j. polski
2 TLa - Żak R. (A14)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa - Mak A. (B102)
historia
2 TLa - Śliwińska B. (A16)
3 09:50-10:35 j. niemiecki
2 TLa gr1 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. niemiecki
2 TLa gr2 niemiecki p - Peter M. (D7)
podstawy przedsiębiorczości
2 TLa - Syposz-Ciemny P. (A31)
j. polski
2 TLa - Żak R. (A14)
j. angielski
2 TLa gr1 angielski z - Lisiak J. (B108)
j. angielski
2 TLa gr2 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. polski
2 TLa - Żak R. (A14)
4 10:45-11:30 matematyka
2 TLa - Stefanowicz E. (B103)
j. niemiecki
2 TLa gr1 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. niemiecki
2 TLa gr2 niemiecki p - Peter M. (D7)
geografia
2 TLa - Jaśkiewicz M. (B110)
matematyka
2 TLa - Stefanowicz E. (B103)
gospodarka magazynowa
2 TLa - Mak A. (B102)
5 11:50-12:35 chemia
2 TLa - Pater S. (A27)
historia
2 TLa - Śliwińska B. (A16)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa - Mak A. (B102)
matematyka
2 TLa - Stefanowicz E. (B103)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa - Mak A. (B102)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
2 TLa - Hanyż M. (SG3)
j. angielski
2 TLa gr1 angielski z - Lisiak J. (B108)
j. angielski
2 TLa gr2 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa - Mak A. (B102)
geografia
2 TLa - Jaśkiewicz M. (B105)
biologia
2 TLa - Jurkiewicz T. (C4)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
2 TLa - Hanyż M. (SG3)
fizyka
2 TLa - Dudycz P. (A27)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa - Mak A. (B102)
historia i teraźniejszość
2 TLa - Śliwińska B. (A16)
wychowanie fizyczne
2 TLa - Hanyż M. (SG3)
8 14:25-15:10 religia
2 TLa/religia - Nowicki M. (A27)
informatyka
2 TLa gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28)
zajęcia z wychowawcą
2 TLa - Mak A. (B102)
informatyka
2 TLa gr2 informatyka - Frąszczak M. (A28)
religia
2 TLa/religia - Nowicki M. (C2)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 2 TLb - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
2 TLb/religia - Nowicki M. (A31)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb - Ryś M. (C1)
matematyka
2 TLb - Stefanowicz E. (B103)
biologia
2 TLb - Jurkiewicz T. (C4)
gospodarka magazynowa
2 TLb - Ochab A. (A31)
2 08:55-09:40 historia i teraźniejszość
2 TLb - Skrobacz W. (D7)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb - Ryś M. (C1)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb - Ryś M. (C1)
podstawy logistyki
2 TLb - Ochab A. (D9)
gospodarka magazynowa
2 TLb - Ochab A. (A31)
3 09:50-10:35 podstawy logistyki
2 TLb - Ochab A. (A29)
j. angielski
2 TLb +2TPS +2TM angielski p - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
2 TLb gr1 +2TPS gr2 niemiecki p - Wawrzyniak A. (C2)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb - Ryś M. (C1)
podstawy logistyki
2 TLb - Ochab A. (D9)
j. niemiecki
2 TLb +2TPS +2TM niemiecki z - Peter M. (D7)
j. angielski
2 TLb gr1 +2TPS gr2 angielski z - Janiszewska A. (B109)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
2 TLb +2TPS +2TM niemiecki z - Peter M. (D7)
j. angielski
2 TLb gr1 +2TPS gr2 angielski z - Janiszewska A. (B109)
wychowanie fizyczne
2 TLb - Tyra M. (SG4)
chemia
2 TLb - Pater S. (A27)
podstawy przedsiębiorczości
2 TLb - Syposz-Ciemny P. (A31)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb - Ryś M. (C1)
5 11:50-12:35 pracownia zarządzania magazynem
2 TLb - Ryś M. (C1)
podstawy logistyki
2 TLb - Ochab A. (B116)
j. polski
2 TLb - Śliwińska B. (A16)
fizyka
2 TLb - Dudycz P. (B102)
wychowanie fizyczne
2 TLb - Tyra M. (SG4)
6 12:45-13:30 j. angielski
2 TLb +2TPS +2TM angielski p - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
2 TLb gr1 +2TPS gr2 niemiecki p - Wawrzyniak A. (A27)
historia
2 TLb - Łukawska B. (A31)
j. polski
2 TLb - Śliwińska B. (A16)
j. polski
2 TLb - Śliwińska B. (A16)
wychowanie fizyczne
2 TLb - Tyra M. (SG4)
7 13:35-14:20 podstawy logistyki
2 TLb - Ochab A. (A29)
religia
2 TLb/religia - Nowicki M. (C2)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TLb/rez/rel - Kulicka J. (A26)
zajęcia z wychowawcą
2 TLb - Śliwińska B. (A16)
geografia
2 TLb - Jaśkiewicz M. (B105)
historia
2 TLb - Łukawska B. (B117)
8 14:25-15:10 informatyka
2 TLb gr1 informatyka - Frąszczak M. (A28)
matematyka
2 TLb - Stefanowicz E. (B103)
informatyka
2 TLb gr2 informatyka - Frąszczak M. (A28)
geografia
2 TLb - Jaśkiewicz M. (B105)
matematyka
2 TLb - Stefanowicz E. (B103)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 2 TM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
2 TM - Syposz-Ciemny P. (A35)
matematyka
2 TM - Stefanowicz E. (B103)
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM - Durzyński M. (D1)
geografia
2 TM - Piłat J. (A29)
wychowanie fizyczne
2 TM - Durzyński P. (SG2)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
2 TM - Durzyński P. (SG2)
matematyka
2 TM - Stefanowicz E. (B103)
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM - Durzyński M. (D1)
podstawy konstrukcji maszyn
2 TM - Durzyński M. (D1)
wychowanie fizyczne
2 TM - Durzyński P. (SG2)
3 09:50-10:35 chemia
2 TM - Pater S. (A28)
j. angielski
2 TLb +2TPS +2TM angielski p - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
2 TM +2TPS gr3 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
geografia
2 TM - Piłat J. (B102)
biologia
2 TM - Jurkiewicz T. (C4)
j. niemiecki
2 TLb +2TPS +2TM niemiecki z - Peter M. (D7)
j. angielski
2 TM +2TPS gr3 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
2 TLb +2TPS +2TM niemiecki z - Peter M. (D7)
j. angielski
2 TM +2TPS gr3 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1 warsztaty - Kozieł M. (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2 warsztaty - Durzyński M. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3 warsztaty - Wdowik R. (W3)
j. polski
2 TM - Sowa B. (A18)
j. polski
2 TM - Sowa B. (A18)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
2 TM - Durzyński M. (D1)
5 11:50-12:35 religia
2 TM/religia - Gołdyn A. (B116)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1 warsztaty - Kozieł M. (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2 warsztaty - Durzyński M. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3 warsztaty - Wdowik R. (W3)
j. polski
2 TM - Sowa B. (A18)
podstawy technik wytwarzania
2 TM - Durzyński M. (D1)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
2 TM - Durzyński M. (D1)
6 12:45-13:30 j. angielski
2 TLb +2TPS +2TM angielski p - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
2 TM +2TPS gr3 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1 warsztaty - Kozieł M. (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2 warsztaty - Durzyński M. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3 warsztaty - Wdowik R. (W3)
fizyka
2 TM - Dudycz P. (A27)
podstawy technik wytwarzania
2 TM - Durzyński M. (D1)
historia
2 TM - Łukawska B. (B117)
7 13:35-14:20 matematyka
2 TM - Stefanowicz E. (B103)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1 warsztaty - Kozieł M. (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2 warsztaty - Durzyński M. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3 warsztaty - Wdowik R. (W3)
religia
2 TM/religia - Gołdyn A. (B116)
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM - Durzyński M. (D1)
zajęcia z wychowawcą
2 TM - Dudycz P. (B116)
8 14:25-15:10 historia i teraźniejszość
2 TM - Skrobacz W. (B102)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1 warsztaty - Kozieł M. (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2 warsztaty - Durzyński M. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3 warsztaty - Wdowik R. (W3)
historia
2 TM - Łukawska B. (A31)
informatyka
2 TM - Lisiak J. (B104)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 2 TPS - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 historia i teraźniejszość
2 TPS - Skrobacz W. (D7)
matematyka
2 TPS - Łatka M. (A35)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
geografia
2 TPS - Jaśkiewicz M. (B110)
j. polski
2 TPS - Kopa E. (B119)
2 08:55-09:40 geografia
2 TPS - Jaśkiewicz M. (B110)
matematyka
2 TPS - Łatka M. (A35)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
wychowanie fizyczne
2 TPS - Durzyński D. (SG1)
j. polski
2 TPS - Kopa E. (B119)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 TPS - Durzyński D. (SG1)
j. niemiecki
2 TE gr1 +2TPS gr1 niemiecki p - Peter M. (D7)
j. angielski
2 TLb +2TPS +2TM angielski p - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
2 TLb gr1 +2TPS gr2 niemiecki p - Wawrzyniak A. (C2)
j. niemiecki
2 TM +2TPS gr3 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
wychowanie fizyczne
2 TPS - Durzyński D. (SG1)
j. angielski
2 TE gr1 +2TPS gr1 angielski z - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
2 TLb +2TPS +2TM niemiecki z - Peter M. (D7)
j. angielski
2 TLb gr1 +2TPS gr2 angielski z - Janiszewska A. (B109)
j. angielski
2 TM +2TPS gr3 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
4 10:45-11:30 j. angielski
2 TE gr1 +2TPS gr1 angielski z - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
2 TLb +2TPS +2TM niemiecki z - Peter M. (D7)
j. angielski
2 TLb gr1 +2TPS gr2 angielski z - Janiszewska A. (B109)
j. angielski
2 TM +2TPS gr3 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
silniki pojazdów samochodowych
2 TPS - Porzucek B. (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
fizyka
2 TPS - Dudycz P. (D11)
silniki pojazdów samochodowych
2 TPS - Porzucek B. (B1)
5 11:50-12:35 informatyka
2 TPS - Lisiak J. (A28)
religia
2 TPS/religia - Wieczorek A. (D11)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TPS/rez/rel - Kulicka J. (A26)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
podstawy przedsiębiorczości
2 TPS - Syposz-Ciemny P. (A31)
historia
2 TPS - Łukawska B. (B117)
6 12:45-13:30 j. niemiecki
2 TE gr1 +2TPS gr1 niemiecki p - Peter M. (D7)
j. angielski
2 TLb +2TPS +2TM angielski p - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
2 TLb gr1 +2TPS gr2 niemiecki p - Wawrzyniak A. (A27)
j. niemiecki
2 TM +2TPS gr3 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
2 TPS - Porzucek B. (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
j. polski
2 TPS - Kopa E. (B119)
chemia
2 TPS - Pater S. (A27)
7 13:35-14:20 przepisy ruchu drogowego
2 TPS - Wdowik R. (B1)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
2 TPS - Porzucek B. (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
religia
2 TPS/religia - Wieczorek A. (B117)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TPS/rez/rel - Kulicka J. (A26)
biologia
2 TPS - Jurkiewicz T. (C4)
8 14:25-15:10 historia
2 TPS - Łukawska B. (A12)
podstawy budowy maszyn
2 TPS - Porzucek B. (B1)
zajęcia z wychowawcą
2 TPS - Porzucek B. (B1)
matematyka
2 TPS - Łatka M. (A17)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 3 BWa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
3 BWa - Ochab A. (B117)
j. polski
3 BWa - Kopa E. (B119)
2 08:55-09:40 biologia
3 BWa - Jurkiewicz T. (C4)
wychowanie fizyczne
3 BWa - Ochab A. (SG5)
3 09:50-10:35 j. polski
3 BWa - Kopa E. (B119)
wychowanie fizyczne
3 BWa - Ochab A. (SG5)
4 10:45-11:30 geografia
3 BWa - Kulicka J. (A26)
historia
3 BWa - Kopa E. (B119)
5 11:50-12:35 wos
3 BWa - Porzucek B. (B105)
j. angielski
3 BWa gr1+3BWb gr1 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 BWa gr1+3BWb gr1 niemiecki - Peter M. (D7)
6 12:45-13:30 matematyka
3 BWa - Świątkowska H. (C3)
religia
3 BWa/religia - Nowicki M. (C2)
7 13:35-14:20 religia
3 BWa/religia - Nowicki M. (A27)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
3 BWa - Ochab A. (SG5)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 3 BWb - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
3 BWb - Świątkowska H. (C3)
geografia
3 BWb - Kulicka J. (A26)
2 08:55-09:40 wos
3 BWb - Porzucek B. (D1)
religia
3 BWb/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 BWb/rez/rel - Kulicka J. (A26)
3 09:50-10:35 biologia
3 BWb - Jurkiewicz T. (C4)
historia
3 BWb - Kopa E. (B119)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 BWb - Hanyż M. (SG3)
wychowanie fizyczne
3 BWb - Hanyż M. (SG3)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
3 BWb - Hanyż M. (SG3)
j. angielski
3 BWa gr1+3BWb gr1 angielski - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 BWa gr1+3BWb gr1 niemiecki - Peter M. (D7)
j. angielski
3 BWb gr2 +3BWc gr1 angielski - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
3 BWb gr2 +3BWc gr1 niemiecki - Wawrzyniak A. (B108)
6 12:45-13:30 j. polski
3 BWb - Sowa B. (B105)
j. polski
3 BWb - Sowa B. (A18)
7 13:35-14:20 religia
3 BWb/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 BWb/rez/rel - Kulicka J. (A26)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
3 BWb - Kopa E. (B119)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 3 BWc - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wos
3 BWc - Porzucek B. (D1)
religia
3 BWc/religia - Nowicki M. (świetlica)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 BWc - Tyra M. (SG4)
j. polski
3 BWc - Kopa E. (B119)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 BWc - Tyra M. (SG4)
geografia
3 BWc - Kulicka J. (A26)
4 10:45-11:30 zajęcia z wychowawcą
3 BWc - Wawrzyniak A. (świetlica)
matematyka
3 BWc - Świątkowska H. (C3)
5 11:50-12:35 religia
3 BWc/religia - Nowicki M. (świetlica)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 BWc/rez/rel - Kulicka J. (A26)
j. angielski
3 BWb gr2 +3BWc gr1 angielski - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
3 BWb gr2 +3BWc gr1 niemiecki - Wawrzyniak A. (B108)
6 12:45-13:30 j. polski
3 BWc - Kopa E. (B119)
wychowanie fizyczne
3 BWc - Tyra M. (SG4)
7 13:35-14:20 historia
3 BWc - Kopa E. (B119)
biologia
3 BWc - Jurkiewicz T. (C4)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 3 TE - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 geografia
3 TE - Jaśkiewicz M. (B110)
język angielski zawodowy
3 TE - Janiszewska A. (B109)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr1 prac - Ilska I. (B104)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr2 prac - Orlikowska B. (D10)
j. polski
3 TE - Sowa B. (A18)
j. niemiecki
3 TE+3TLa gr1 niemiecki p - Peter M. (D7)
j. angielski
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
2 08:55-09:40 matematyka
3 TE - Łatka M. (A17)
religia
3 TE/religia - Wieczorek A. (D11)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TE/rez/rel - Kulicka J. (świetlica)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr1 prac - Ilska I. (B104)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr2 prac - Orlikowska B. (D10)
j. polski
3 TE - Sowa B. (A18)
j. angielski
3 TE +3TLa gr1 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
3 09:50-10:35 matematyka
3 TE - Łatka M. (A17)
j. polski
3 TE - Sowa B. (A18)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr1 prac - Ilska I. (B104)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr2 prac - Orlikowska B. (D10)
chemia
3 TE - Pater S. (A27)
wychowanie fizyczne
3 TE - Durzyński P. (SG2)
4 10:45-11:30 biologia
3 TE - Jurkiewicz T. (C4)
wychowanie fizyczne
3 TE - Durzyński P. (SG2)
j. angielski
3 TE +3TLa gr1 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
religia
3 TE/religia - Wieczorek A. (B117)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TE/rez/rel - Kulicka J. (A26)
wychowanie fizyczne
3 TE - Durzyński P. (SG2)
5 11:50-12:35 j. niemiecki
3 TE+3TLa gr1 niemiecki p - Peter M. (D7)
j. angielski
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych
3 TE - Orlikowska B. (B117)
matematyka
3 TE - Łatka M. (A17)
historia
3 TE - Kopa E. (B119)
geografia
3 TE - Jaśkiewicz M. (B110)
6 12:45-13:30 podstawy przedsiębiorczości
3 TE - Mencel E. (D9)
kadry i płace
3 TE - Ilska I. (A29)
matematyka
3 TE - Łatka M. (A17)
ekonomika
3 TE - Ilska I. (A29)
informatyka
3 TE gr1 informatyka - Dudycz P. (B104)
informatyka
3 TE gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (D10)
7 13:35-14:20 zajęcia z wychowawcą
3 TE - Sowa B. (A18)
ekonomika
3 TE - Ilska I. (A29)
kadry i płace
3 TE - Ilska I. (B105)
rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych
3 TE - Orlikowska B. (D9)
historia
3 TE - Kopa E. (B119)
8 14:25-15:10 ekonomika
3 TE - Ilska I. (A29)
fizyka
3 TE - Dudycz P. (B102)
ekonomika
3 TE - Ilska I. (A29)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 3 TLa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 fizyka
3 TLa - Dudycz P. (B102)
j. polski
3 TLa - Sowa B. (A18)
matematyka
3 TLa - Świątkowska H. (C3)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLa - Małolepsza M. (B105)
j. niemiecki
3 TE+3TLa gr1 niemiecki p - Peter M. (D7)
j. angielski
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 TLa gr2+3TPS niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
2 08:55-09:40 religia
3 TLa/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TLa/rez/rel - Kulicka J. (A26)
j. polski
3 TLa - Sowa B. (A18)
matematyka
3 TLa - Świątkowska H. (C3)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLa - Małolepsza M. (B105)
j. angielski
3 TE +3TLa gr1 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
3 TLa gr2+3TPS angielski z - Janiszewska A. (B109)
3 09:50-10:35 gospodarka magazynowa
3 TLa - Małolepsza M. (B105)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr1 prac zarz mag - Małolepsza M. (B105)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr2 prac zarz mag - Mak A. (B102)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLa - Małolepsza M. (B105)
wychowanie fizyczne
3 TLa - Hanyż M. (SG3)
historia
3 TLa - Kopa E. (B119)
4 10:45-11:30 geografia
3 TLa - Jaśkiewicz M. (B110)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr1 prac zarz mag - Małolepsza M. (B105)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr2 prac zarz mag - Mak A. (B102)
j. angielski
3 TE +3TLa gr1 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
3 TLa gr2+3TPS angielski z - Janiszewska A. (B109)
wychowanie fizyczne
3 TLa - Hanyż M. (SG3)
podstawy logistyki
3 TLa - Małolepsza M. (B105)
5 11:50-12:35 j. niemiecki
3 TE+3TLa gr1 niemiecki p - Peter M. (D7)
j. angielski
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 TLa gr2+3TPS niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
gospodarka magazynowa
3 TLa - Małolepsza M. (B105)
chemia
3 TLa - Pater S. (A27)
matematyka
3 TLa - Świątkowska H. (C3)
informatyka
3 TLa gr1 informatyka - Dudycz P. (B104)
informatyka
3 TLa gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (D10)
6 12:45-13:30 język angielski dla logistyków
3 TLa - Lisiak J. (B108)
gospodarka magazynowa
3 TLa - Małolepsza M. (B105)
j. polski
3 TLa - Sowa B. (A18)
religia
3 TLa/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TLa/rez/rel - Kulicka J. (A26)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr1 prac zarz mag - Małolepsza M. (B105)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr2 prac zarz mag - Mak A. (B102)
7 13:35-14:20 podstawy przedsiębiorczości
3 TLa - Mencel E. (D9)
zajęcia z wychowawcą
3 TLa - Małolepsza M. (B105)
biologia
3 TLa - Jurkiewicz T. (C4)
historia
3 TLa - Kopa E. (B119)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr1 prac zarz mag - Małolepsza M. (B105)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr2 prac zarz mag - Mak A. (B102)
8 14:25-15:10 matematyka
3 TLa - Świątkowska H. (C3)
wychowanie fizyczne
3 TLa - Hanyż M. (SG3)
geografia
3 TLa - Jaśkiewicz M. (B110)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 3 TLb - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
3 TLb/religia - Gołdyn A. (B116)
język angielski dla logistyków
3 TLb - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
podstawy logistyki
3 TLb - Kozłowska-Biela K. (B117)
wychowanie fizyczne
3 TLb - Durzyński D. (SG1)
j. angielski
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 TLb niemiecki p - Wawrzyniak A. (B110)
2 08:55-09:40 podstawy przedsiębiorczości
3 TLb - Mencel E. (D9)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLb - Kozłowska-Biela K. (B117)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLb - Kozłowska-Biela K. (B117)
matematyka
3 TLb - Świątkowska H. (C3)
j. niemiecki
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
3 TLb angielski z - Lisiak J. (B108)
3 09:50-10:35 fizyka
3 TLb - Dudycz P. (B102)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLb - Kozłowska-Biela K. (B117)
j. polski
3 TLb - Sowa B. (A18)
gospodarka magazynowa
3 TLb - Ryś M. (C1)
gospodarka magazynowa
3 TLb - Ryś M. (C1)
4 10:45-11:30 zajęcia z wychowawcą
3 TLb - Kozłowska-Biela K. (B117)
j. polski
3 TLb - Sowa B. (A18)
j. niemiecki
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
3 TLb angielski z - Lisiak J. (B108)
gospodarka magazynowa
3 TLb - Ryś M. (C1)
matematyka
3 TLb - Świątkowska H. (C3)
5 11:50-12:35 j. angielski
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 TLb niemiecki p - Wawrzyniak A. (A18)
j. polski
3 TLb - Sowa B. (A18)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr1 prac zarz mag - Kozłowska-Biela K. (B117)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr2 prac zarz mag - Ryś M. (C1)
chemia
3 TLb - Pater S. (A27)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TLb/rez/rel - Kulicka J. (A26)
wychowanie fizyczne
3 TLb - Durzyński D. (SG1)
6 12:45-13:30 pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr1 prac zarz mag - Kozłowska-Biela K. (B117)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr2 prac zarz mag - Ryś M. (C1)
matematyka
3 TLb - Świątkowska H. (C3)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr1 prac zarz mag - Kozłowska-Biela K. (B117)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr2 prac zarz mag - Ryś M. (C1)
biologia
3 TLb - Jurkiewicz T. (C4)
wychowanie fizyczne
3 TLb - Durzyński D. (SG1)
7 13:35-14:20 pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr1 prac zarz mag - Kozłowska-Biela K. (B117)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr2 prac zarz mag - Ryś M. (C1)
matematyka
3 TLb - Świątkowska H. (C3)
geografia
3 TLb - Jaśkiewicz M. (B110)
informatyka
3 TLb gr1 informatyka - Dudycz P. (B104)
informatyka
3 TLb gr2 informatyka - Noczyńska-Drozd I. (A28)
geografia
3 TLb - Jaśkiewicz M. (B110)
8 14:25-15:10 historia
3 TLb - Wieczorek P. (B105)
religia
3 TLb/religia - Gołdyn A. (B116)
historia
3 TLb - Wieczorek P. (A27)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 3 TPS - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
3 TPS - Mencel E. (D9)
zajęcia z wychowawcą
3 TPS - Dziwińska-Karaba B. (A12)
religia
3 TPS/religia - Wieczorek A. (B116)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
j. angielski
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 TLa gr2+3TPS niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
2 08:55-09:40 chemia
3 TPS - Pater S. (A27)
biologia
3 TPS - Jurkiewicz T. (C4)
geografia
3 TPS - Jaśkiewicz M. (B110)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
j. niemiecki
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
3 TLa gr2+3TPS angielski z - Janiszewska A. (B109)
3 09:50-10:35 j. polski
3 TPS - Żak R. (A14)
matematyka
3 TPS - Stefanowicz E. (B103)
geografia
3 TPS - Jaśkiewicz M. (B110)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
wychowanie fizyczne
3 TPS - Tyra M. (SG4)
4 10:45-11:30 j. polski
3 TPS - Żak R. (A14)
religia
3 TPS/religia - Wieczorek A. (D11)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TPS/rez/rel - Kulicka J. (A26)
j. niemiecki
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
3 TLa gr2+3TPS angielski z - Janiszewska A. (B109)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
matematyka
3 TPS - Stefanowicz E. (B103)
5 11:50-12:35 j. angielski
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
3 TLa gr2+3TPS niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
informatyka
3 TPS - Lisiak J. (D10)
j. polski
3 TPS - Żak R. (A14)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
silniki pojazdów samochodowych
3 TPS - Porzucek B. (B1)
6 12:45-13:30 organizacja przedsiębiorstwa samochodowego
3 TPS - Porzucek B. (B1)
fizyka
3 TPS - Dudycz P. (A27)
matematyka
3 TPS - Stefanowicz E. (B103)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
silniki pojazdów samochodowych
3 TPS - Porzucek B. (B1)
7 13:35-14:20 historia
3 TPS - Wieczorek P. (B105)
wychowanie fizyczne
3 TPS - Tyra M. (SG4)
matematyka
3 TPS - Stefanowicz E. (B103)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
3 TPS - Porzucek B. (B1)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
3 TPS - Tyra M. (SG4)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty - Wdowik R. (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty - Porzucek B. (B1)
historia
3 TPS - Wieczorek P. (A18)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 4 TL - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr1 prac usług log transp - Mak A. (D11)
pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr2 prac usług log transp - Ryś M. (C1)
fizyka
4 TL - Dudycz P. (B116)
język angielski dla logistyków
4 TL - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
religia
4 TL/religia - Wieczorek A. (A35)
biologia
4 TL - Jurkiewicz T. (C4)
2 08:55-09:40 pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr1 prac usług log transp - Mak A. (D11)
pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr2 prac usług log transp - Ryś M. (C1)
j. angielski
4 TL angielski z - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
4 TL+4TME niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
religia
4 TL/religia - Wieczorek A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
4 TL/rez/rel - Kulicka J. (A26)
matematyka
4 TL - Stefanowicz E. (B103)
pracownia zarządzania transportem
4 TL - Małolepsza M. (B105)
3 09:50-10:35 procesy transportowe w logistyce
4 TL - Ryś M. (C1)
wos
4 TL - Mencel E. (D9)
j. niemiecki
4 TL niemiecki p - Wawrzyniak A. (C2)
j. angielski
4 TL+4TME angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
matematyka
4 TL - Stefanowicz E. (B103)
pracownia zarządzania transportem
4 TL - Małolepsza M. (B105)
4 10:45-11:30 procesy transportowe w logistyce
4 TL - Ryś M. (C1)
procesy transportowe w logistyce
4 TL - Ryś M. (C1)
procesy transportowe w logistyce
4 TL - Ryś M. (C1)
pracownia zarządzania transportem
4 TL - Małolepsza M. (B105)
chemia
4 TL - Pater S. (A27)
5 11:50-12:35 j. polski
4 TL - Żak R. (A14)
pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr1 prac usług log transp - Mak A. (B102)
pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr2 prac usług log transp - Ryś M. (C1)
matematyka
4 TL - Stefanowicz E. (B103)
j. angielski
4 TL angielski z - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
4 TL+4TME niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. polski
4 TL - Żak R. (A14)
6 12:45-13:30 j. polski
4 TL - Żak R. (A14)
pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr1 prac usług log transp - Mak A. (B102)
pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr2 prac usług log transp - Ryś M. (C1)
geografia
4 TL - Jaśkiewicz M. (B110)
j. angielski
4 TL angielski z - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
4 TL+4TME niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
geografia
4 TL - Jaśkiewicz M. (B110)
7 13:35-14:20 język angielski dla logistyków
4 TL - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
matematyka
4 TL - Stefanowicz E. (B103)
wychowanie fizyczne
4 TL chł+4TME chł - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL dz wf - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
4 TL chł+4TME chł - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL dz wf - Durzyński P. (SG2)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
4 TL - Jaśkiewicz M. (B110)
historia
4 TL - Śliwińska B. (A16)
wychowanie fizyczne
4 TL chł+4TME chł - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL dz wf - Durzyński P. (SG2)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 4 TME - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
4 TME - Sowa B. (A18)
wos
4 TME - Mencel E. (D9)
j. polski
4 TME - Sowa B. (A18)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10)
przygotowanie i kontrola procesów produkcji
4 TME mechanicy - Dudycz P. (D11)
historia
4 TME - Śliwińska B. (A16)
2 08:55-09:40 j. polski
4 TME - Sowa B. (A18)
j. niemiecki
4 TL+4TME niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
4 TME gr1 angielski z - Janiszewska A. (B109)
j. angielski
4 TME gr2 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
chemia
4 TME - Pater S. (A27)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10)
przygotowanie i kontrola procesów produkcji
4 TME mechanicy - Dudycz P. (D11)
matematyka
4 TME - Łatka M. (A17)
3 09:50-10:35 język angielski zawodowy
4 TME ekonomiści - Lisiak J. (B108)
język angielski zawodowy
4 TME mechanicy - Janiszewska A. (D11)
kadry i płace
4 TME ekonomiści - Ilska I. (A29)
przygotowanie i kontrola procesów produkcji
4 TME mechanicy - Dudycz P. (A27)
j. angielski
4 TL+4TME angielski p - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
4 TME gr1 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. niemiecki
4 TME gr2 niemiecki p - Peter M. (D7)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10)
przygotowanie i kontrola procesów produkcji
4 TME mechanicy - Dudycz P. (D11)
matematyka
4 TME - Łatka M. (A17)
4 10:45-11:30 rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych
4 TME ekonomiści - Orlikowska B. (D9)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr1 warsztaty - Dudycz P. (W2)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr2 warsztaty - Kozieł M. (W1)
zajęcia z wychowawcą
4 TME - Orlikowska B. (B117)
pracownia kadrowo-płacowa
4 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104)
pracowania kadrowo-płacowa
4 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10)
organizacja i prowadzenie procesów produkcji
4 TME mechanicy - Dudycz P. (A28)
religia
4 TME/religia - Gołdyn A. (B116)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
4 TME/rez/rel - Kulicka J. (A26)
fizyka
4 TME - Dudycz P. (B119)
5 11:50-12:35 pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr1 warsztaty - Dudycz P. (W2)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr2 warsztaty - Kozieł M. (W1)
geografia
4 TME - Jaśkiewicz M. (B110)
pracownia kadrowo-płacowa
4 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104)
pracowania kadrowo-płacowa
4 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10)
organizacja i prowadzenie procesów produkcji
4 TME mechanicy - Dudycz P. (A28)
j. niemiecki
4 TL+4TME niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
4 TME gr1 angielski z - Janiszewska A. (B109)
j. angielski
4 TME gr2 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
religia
4 TME/religia - Gołdyn A. (B116)
6 12:45-13:30 pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr1 warsztaty - Dudycz P. (W2)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr2 warsztaty - Kozieł M. (W1)
matematyka
4 TME - Łatka M. (A17)
pracownia kadrowo-płacowa
4 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104)
pracowania kadrowo-płacowa
4 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10)
język angielski zawodowy
4 TME mechanicy - Janiszewska A. (B109)
j. niemiecki
4 TL+4TME niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
4 TME gr1 angielski z - Janiszewska A. (B109)
j. angielski
4 TME gr2 angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
7 13:35-14:20 pracownia kadrowo-płacowa
4 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr1 warsztaty - Dudycz P. (W2)
pracowania kadrowo-płacowa
4 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr2 warsztaty - Kozieł M. (W1)
matematyka
4 TME - Łatka M. (A17)
wychowanie fizyczne
4 TL chł+4TME chł - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TME dz wf - Hanyż M. (SG3)
wychowanie fizyczne
4 TL chł+4TME chł - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TME dz wf - Hanyż M. (SG3)
8 14:25-15:10 pracownia kadrowo-płacowa
4 TME gr1 pracownia - Ilska I. (B104)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr1 warsztaty - Dudycz P. (W2)
pracowania kadrowo-płacowa
4 TME gr2 pracownia - Orlikowska B. (D10)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr2 warsztaty - Kozieł M. (W1)
biologia
4 TME - Jurkiewicz T. (C4)
geografia
4 TME - Jaśkiewicz M. (B110)
wychowanie fizyczne
4 TL chł+4TME chł - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TME dz wf - Hanyż M. (SG3)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 5 TE - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. angielski
5 TE angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
geografia
5 TE - Jaśkiewicz M. (B105)
j. polski
5 TE - Żak R. (A14)
j. angielski
5 TE angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. polski
5 TE - Żak R. (A14)
2 08:55-09:40 religia
5 TE/religia - Nowicki M. (A12)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
5 TE/rez/rel - Kulicka J. (A26)
geografia
5 TE - Jaśkiewicz M. (B105)
zajęcia z wychowawcą
5 TE - Peter M. (D7)
j. angielski
5 TE angielski z - Błoch-Zdzienicka M. (B120)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. polski
5 TE - Żak R. (A14)
3 09:50-10:35 geografia
5 TE - Jaśkiewicz M. (B110)
matematyka
5 TE - Łatka M. (A17)
wychowanie fizyczne
5 TE - Durzyński D. (SG1)
matematyka
5 TE - Łatka M. (A17)
religia
5 TE/religia - Nowicki M. (C2)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
5 TE/rez/rel - Kulicka J. (A26)
4 10:45-11:30 matematyka
5 TE - Łatka M. (A17)
matematyka
5 TE - Łatka M. (A17)
wychowanie fizyczne
5 TE - Durzyński D. (SG1)
historia
5 TE - Kopa E. (B119)
matematyka
5 TE - Łatka M. (A17)
5 11:50-12:35 matematyka
5 TE - Łatka M. (A17)
matematyka
5 TE - Łatka M. (A17)
j. angielski
5 TE+5TLa+5TLb+5TM angielski p - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
5 TE+5TM gr1 niemiecki p - Peter M. (D7)
j. polski
5 TE - Żak R. (A14)
matematyka
5 TE - Łatka M. (A17)
6 12:45-13:30 matematyka
5 TE - Łatka M. (A17)
wos
5 TE - Mencel E. (D9)
j. polski
5 TE - Żak R. (A14)
7 13:35-14:20 historia
5 TE - Kopa E. (B119)
j. polski
5 TE - Żak R. (A14)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
5 TE - Durzyński D. (SG1)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 5 TLa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
5 TLa angielski z - Janiszewska A. (B109)
wychowanie fizyczne
5 TLa - Hanyż M. (SG3)
historia
5 TLa - Kopa E. (B119)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
5 TLa angielski z - Janiszewska A. (B109)
j. polski
5 TLa - Sowa B. (A18)
2 08:55-09:40 historia
5 TLa - Kopa E. (B119)
wos
5 TLa - Mencel E. (D9)
j. polski
5 TLa - Sowa B. (A18)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
5 TLa angielski z - Janiszewska A. (B109)
j. polski
5 TLa - Sowa B. (A18)
3 09:50-10:35 j. polski
5 TLa - Sowa B. (A18)
geografia
5 TLa - Jaśkiewicz M. (B120)
wychowanie fizyczne
5 TLa - Hanyż M. (SG3)
zajęcia z wychowawcą
5 TLa - Małolepsza M. (B105)
j. polski
5 TLa - Sowa B. (A18)
4 10:45-11:30 j. polski
5 TLa - Sowa B. (A18)
matematyka
5 TLa - Stefanowicz E. (B103)
wychowanie fizyczne
5 TLa - Hanyż M. (SG3)
geografia
5 TLa - Jaśkiewicz M. (B102)
religia
5 TLa/religia - Nowicki M. (C2)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
5 TLa/rez/rel - Kulicka J. (A26)
5 11:50-12:35 matematyka
5 TLa - Stefanowicz E. (B103)
religia
5 TLa/religia - Nowicki M. (C2)
j. angielski
5 TE+5TLa+5TLb+5TM angielski p - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
5 TLa+5TM gr2 niemiecki p - Wawrzyniak A. (C3)
geografia
5 TLa - Jaśkiewicz M. (B105)
matematyka
5 TLa - Stefanowicz E. (B103)
6 12:45-13:30 matematyka
5 TLa - Stefanowicz E. (B103)
matematyka
5 TLa - Stefanowicz E. (B103)
matematyka
5 TLa - Stefanowicz E. (B103)
7 13:35-14:20 matematyka
5 TLa - Stefanowicz E. (B103)
matematyka
5 TLa - Stefanowicz E. (B103)
8 14:25-15:10 matematyka
5 TLa - Stefanowicz E. (B103)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 5 TLb - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
5 TLb angielski z - Lisiak J. (B108)
j. polski
5 TLb - Żak R. (A14)
geografia
5 TLb - Jaśkiewicz M. (B110)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
5 TLb angielski z - Lisiak J. (B108)
matematyka
5 TLb - Stefanowicz E. (B103)
2 08:55-09:40 matematyka
5 TLb - Stefanowicz E. (B103)
j. polski
5 TLb - Żak R. (A14)
matematyka
5 TLb - Stefanowicz E. (B103)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. angielski
5 TLb angielski z - Lisiak J. (B108)
matematyka
5 TLb - Stefanowicz E. (B103)
3 09:50-10:35 matematyka
5 TLb - Stefanowicz E. (B103)
j. polski
5 TLb - Żak R. (A14)
matematyka
5 TLb - Stefanowicz E. (B103)
j. polski
5 TLb - Żak R. (A14)
zajęcia z wychowawcą
5 TLb - Stefanowicz E. (B103)
4 10:45-11:30 historia
5 TLb - Śliwińska B. (A16)
wos
5 TLb - Mencel E. (D9)
matematyka
5 TLb - Stefanowicz E. (B103)
j. polski
5 TLb - Żak R. (A14)
j. polski
5 TLb - Żak R. (A14)
5 11:50-12:35 historia
5 TLb - Śliwińska B. (A16)
matematyka
5 TLb - Stefanowicz E. (B103)
j. angielski
5 TE+5TLa+5TLb+5TM angielski p - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
5 TLb+5TM gr3 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
religia
5 TLb/religia - Wieczorek A. (B117)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
5 TLb/rez/rel - Kulicka J. (A26)
wychowanie fizyczne
5 TLb - Durzyński P. (SG2)
6 12:45-13:30 geografia
5 TLb - Jaśkiewicz M. (B110)
matematyka
5 TLb - Stefanowicz E. (B103)
wychowanie fizyczne
5 TLb - Durzyński P. (SG2)
wychowanie fizyczne
5 TLb - Durzyński P. (SG2)
7 13:35-14:20 geografia
5 TLb - Jaśkiewicz M. (B110)
religia
5 TLb/religia - Wieczorek A. (D11)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa 5 TM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
matematyka
5 TM - Świątkowska H. (C3)
j. polski
5 TM - Śliwińska B. (A16)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
matematyka
5 TM - Świątkowska H. (C3)
2 08:55-09:40 matematyka
5 TM - Świątkowska H. (C3)
matematyka
5 TM - Świątkowska H. (C3)
j. polski
5 TM - Śliwińska B. (A16)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z - Dziwińska-Karaba B. (A12)
matematyka
5 TM - Świątkowska H. (C3)
3 09:50-10:35 matematyka
5 TM - Świątkowska H. (C3)
matematyka
5 TM - Świątkowska H. (C3)
j. polski
5 TM - Śliwińska B. (A16)
wychowanie fizyczne
5 TM - Tyra M. (SG4)
matematyka
5 TM - Świątkowska H. (C3)
4 10:45-11:30 matematyka
5 TM - Świątkowska H. (C3)
historia
5 TM - Śliwińska B. (A16)
wychowanie fizyczne
5 TM - Tyra M. (SG4)
wychowanie fizyczne
5 TM - Tyra M. (SG4)
historia
5 TM - Śliwińska B. (A16)
5 11:50-12:35 geografia
5 TM - Jaśkiewicz M. (B110)
wos
5 TM - Mencel E. (D9)
j. angielski
5 TE+5TLa+5TLb+5TM angielski p - Lisiak J. (B108)
j. niemiecki
5 TE+5TM gr1 niemiecki p - Peter M. (D7)
j. niemiecki
5 TLa+5TM gr2 niemiecki p - Wawrzyniak A. (C3)
j. niemiecki
5 TLb+5TM gr3 niemiecki p - Dziwińska-Karaba B. (A12)
j. polski
5 TM - Śliwińska B. (A16)
j. angielski
5 TM angielski z - Lisiak J. (B108)
6 12:45-13:30 j. polski
5 TM - Śliwińska B. (A16)
geografia
5 TM - Jaśkiewicz M. (B110)
j. angielski
5 TM angielski z - Lisiak J. (B108)
religia
5 TM/religia - Wieczorek A. (B117)
j. angielski
5 TM angielski z - Lisiak J. (B108)
7 13:35-14:20 j. polski
5 TM - Śliwińska B. (A16)
geografia
5 TM - Jaśkiewicz M. (B110)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
5 TM - Śliwińska B. (A16)
religia
5 TM/religia - Wieczorek A. (D11)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Błoch-Zdzienicka Magdalena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. angielski
5 TE angielski z (B120)
język angielski dla logistyków
3 TLb (B120)
język angielski dla logistyków
4 TL (B120)
j. angielski
5 TE angielski z (B120)
j. angielski
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS angielski p (B120)
2 08:55-09:40 j. angielski
1 BWc gr2 angielski (B120)
j. angielski
4 TME gr2 angielski z (B120)
j. angielski
1 TLa (B120)
j. angielski
5 TE angielski z (B120)
j. angielski
3 TE +3TLa gr1 angielski z (B120)
3 09:50-10:35 j. angielski
1 BWd (B120)
j. angielski
4 TL+4TME angielski p (B120)
j. angielski
2 TLa gr2 angielski z (B120)
j. angielski
2 TM +2TPS gr3 angielski z (B120)
4 10:45-11:30 j. angielski
2 TM +2TPS gr3 angielski z (B120)
j. angielski
1 BWc gr2 angielski (B120)
j. angielski
3 TE +3TLa gr1 angielski z (B120)
j. angielski
2 BWc gr1 angielski (B120)
j. angielski
2 BWc gr1 angielski (B120)
5 11:50-12:35 j. angielski
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS angielski p (B120)
j. angielski
3 BWa gr1+3BWb gr1 angielski (B120)
j. angielski
4 TME gr2 angielski z (B120)
j. angielski
1 TM (B120)
6 12:45-13:30 j. angielski
1 TLa (B120)
j. angielski
2 TLa gr2 angielski z (B120)
j. angielski
1 TM (B120)
j. angielski
4 TME gr2 angielski z (B120)
7 13:35-14:20 język angielski dla logistyków
4 TL (B120)
zajęcia z wychowawcą
1 BWd (B120)
j. angielski
1 BWd (B120)
zajęcia z wychowawcą
2 BWc (B120)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Dudycz Paweł - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 fizyka
3 TLa (B102)
fizyka
4 TL (B116)
przygotowanie i kontrola procesów produkcji
4 TME mechanicy (D11)
2 08:55-09:40 fizyka
1 TEb (B102)
przygotowanie i kontrola procesów produkcji
4 TME mechanicy (D11)
3 09:50-10:35 fizyka
3 TLb (B102)
przygotowanie i kontrola procesów produkcji
4 TME mechanicy (A27)
przygotowanie i kontrola procesów produkcji
4 TME mechanicy (D11)
4 10:45-11:30 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr1 warsztaty (W2)
fizyka
1 TPS (A27)
organizacja i prowadzenie procesów produkcji
4 TME mechanicy (A28)
fizyka
2 TPS (D11)
fizyka
4 TME (B119)
5 11:50-12:35 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr1 warsztaty (W2)
fizyka
1 TLb (A27)
organizacja i prowadzenie procesów produkcji
4 TME mechanicy (A28)
fizyka
2 TLb (B102)
informatyka
3 TLa gr1 informatyka (B104)
6 12:45-13:30 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr1 warsztaty (W2)
fizyka
3 TPS (A27)
fizyka
2 TM (A27)
fizyka
1 TM (B102)
informatyka
3 TE gr1 informatyka (B104)
7 13:35-14:20 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr1 warsztaty (W2)
fizyka
2 TLa (A27)
fizyka
1 TEa (A27)
informatyka
3 TLb gr1 informatyka (B104)
zajęcia z wychowawcą
2 TM (B116)
8 14:25-15:10 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr1 warsztaty (W2)
fizyka
2 TE (A27)
fizyka
3 TE (B102)
fizyka
1 TLa (B116)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Durzyński Dariusz - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 BWd (SG1)
wychowanie fizyczne
3 TLb (SG1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
1 TLb (SG1)
zajęcia z wychowawcą
1 BWa (A27)
wychowanie fizyczne
1 BWd (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TPS (SG1)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 TPS (SG1)
wychowanie fizyczne
1 TLb (SG1)
wychowanie fizyczne
5 TE (SG1)
wychowanie fizyczne
2 TPS (SG1)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
1 TLb (SG1)
wychowanie fizyczne
5 TE (SG1)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
1 TEb (SG1)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz wf (SG1)
wychowanie fizyczne
3 TLb (SG1)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
1 BWd (SG1)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr1 wf (SG1)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr1 wf (SG1)
wychowanie fizyczne
3 TLb (SG1)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 BWa gr1 wf (SG1)
wychowanie fizyczne
1 TEb (SG1)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz wf (SG1)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
5 TE (SG1)
wychowanie fizyczne
1 TEb (SG1)
wychowanie fizyczne
2 BWa dz wf (SG1)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Durzyński Mieczysław - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 pracownia rysunku technicznego zawodowego
1 TM (D1)
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM (D1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr1 warsztaty (W1)
2 08:55-09:40 pracownia rysunku technicznego zawodowego
1 TM (D1)
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM (D1)
podstawy konstrukcji maszyn
2 TM (D1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr1 warsztaty (W1)
3 09:50-10:35 podstawy konstrukcji maszyn
1 TM (D1)
podstawy technik wytwarzania
1 TM (D1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr1 warsztaty (W1)
4 10:45-11:30 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2 warsztaty (W2)
podstawy konstrukcji maszyn
1 TM (D1)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
2 TM (D1)
5 11:50-12:35 podstawy technik wytwarzania
1 TM (D1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2 warsztaty (W2)
podstawy technik wytwarzania
2 TM (D1)
pracownia rysunku technicznego zawodowego
2 TM (D1)
6 12:45-13:30 podstawy technik wytwarzania
1 TM (D1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2 warsztaty (W2)
podstawy technik wytwarzania
2 TM (D1)
7 13:35-14:20 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2 warsztaty (W2)
technologia montazu oraz obsługi maszyn i urządzeń
2 TM (D1)
8 14:25-15:10 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr2 warsztaty (W2)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Durzyński Przemysław - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
1 BWb (świetlica)
wychowanie fizyczne
1 BWb (SG2)
wychowanie fizyczne
2 TM (SG2)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
2 TM (SG2)
wychowanie fizyczne
1 BWb (SG2)
wychowanie fizyczne
2 TM (SG2)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 TE (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE (SG2)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
1 BWb (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE (SG2)
wychowanie fizyczne
2 TE (SG2)
wychowanie fizyczne
3 TE (SG2)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
1 TLa (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TLa (SG2)
wychowanie fizyczne
2 BWc chł2 wf (SG2)
wychowanie fizyczne
5 TLb (SG2)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
2 TE (SG2)
wychowanie fizyczne
1 TLa (SG2)
wychowanie fizyczne
5 TLb (SG2)
wychowanie fizyczne
5 TLb (SG2)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
4 TL dz wf (SG2)
wychowanie fizyczne
4 TL dz wf (SG2)
wychowanie fizyczne
2 BWc chł2 wf (SG2)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
4 TL dz wf (SG2)
wychowanie fizyczne
2 BWc chł2 wf (SG2)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Dziwińska-Karaba Bożena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z (A12)
zajęcia z wychowawcą
3 TPS (A12)
j. niemiecki
1 TEb (A12)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z (A12)
j. niemiecki
3 TLa gr2+3TPS niemiecki p (A12)
2 08:55-09:40 j. niemiecki
4 TL+4TME niemiecki z (A12)
j. niemiecki
1 TM (A12)
j. niemiecki
5 TE+5TLa+5TLb+5TM niemiecki z (A12)
j. niemiecki
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS niemiecki z (A12)
3 09:50-10:35 j. niemiecki
2 TLa gr1 niemiecki p (A12)
j. niemiecki
2 TM +2TPS gr3 niemiecki p (A12)
j. niemiecki
4 TME gr1 niemiecki p (A12)
j. niemiecki
1 TEb (A12)
j. niemiecki
1 TM (A12)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
2 TLa gr1 niemiecki p (A12)
j. niemiecki
3 TE+3TLa+3TLb+3TPS niemiecki z (A12)
5 11:50-12:35 j. niemiecki
3 TLa gr2+3TPS niemiecki p (A12)
j. niemiecki
5 TLb+5TM gr3 niemiecki p (A12)
j. niemiecki
4 TL+4TME niemiecki z (A12)
6 12:45-13:30 j. niemiecki
2 TM +2TPS gr3 niemiecki p (A12)
j. niemiecki
4 TL+4TME niemiecki z (A12)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Frąszczak Małgorzata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 informatyka
1 BWd gr1 informatyka (A28)
5 11:50-12:35 informatyka
1 BWc gr1 informatyka (A28)
6 12:45-13:30 informatyka
1 TEb gr1 informatyka (A28)
7 13:35-14:20 informatyka
1 BWa gr1 informatyka (A28)
informatyka
1 TLa gr1 informatyka (A28)
informatyka
1 BWa gr2 informatyka (A28)
8 14:25-15:10 informatyka
2 TLb gr1 informatyka (A28)
informatyka
2 TLa gr1 informatyka (A28)
informatyka
2 TLb gr2 informatyka (A28)
informatyka
2 TLa gr2 informatyka (A28)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Gołdyn Agnieszka - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
3 TLb/religia (B116)
religia
2 BWc/religia (B116)
religia
2 BWb/religia (B116)
2 08:55-09:40 religia
3 TLa/religia (B116)
religia
3 BWb/religia (B116)
religia
2 TE/religia (B116)
religia
2 BWa/religia (B116)
3 09:50-10:35 religia
1 TLa/religia (B116)
religia
1 BWa/religia (B116)
religia
2 BWa/religia (B116)
religia
2 BWc/religia (B116)
4 10:45-11:30 religia
2 TE/religia (B116)
religia
4 TME/religia (B116)
religia
1 TLa/religia (B116)
5 11:50-12:35 religia
2 TM/religia (B116)
religia
1 BWa/religia (B116)
religia
1 TM/religia (B116)
religia
4 TME/religia (B116)
6 12:45-13:30 religia
1 TLb/religia (B116)
religia
3 TLa/religia (B116)
7 13:35-14:20 religia
3 BWb/religia (B116)
religia
1 TM/religia (B116)
religia
2 TM/religia (B116)
religia
2 BWb/religia (B116)
8 14:25-15:10 religia
3 TLb/religia (B116)
religia
1 TLb/religia (B116)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Hanyż Mateusz - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 TLa (SG3)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
1 TEa (SG3)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
1 TEa (SG3)
wychowanie fizyczne
5 TLa (SG3)
wychowanie fizyczne
3 TLa (SG3)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 BWb (SG3)
wychowanie fizyczne
3 BWb (SG3)
wychowanie fizyczne
5 TLa (SG3)
wychowanie fizyczne
3 TLa (SG3)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
3 BWb (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb (SG3)
wychowanie fizyczne
1 TEa (SG3)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
2 TLa (SG3)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr2+1BWc gr1 wf (SG3)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr2+1BWc gr1 wf (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb (SG3)
wychowanie fizyczne
2 BWb (SG3)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
2 TLa (SG3)
wychowanie fizyczne
1 BWa gr2+1BWc gr1 wf (SG3)
wychowanie fizyczne
4 TME dz wf (SG3)
wychowanie fizyczne
4 TME dz wf (SG3)
wychowanie fizyczne
2 TLa (SG3)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
3 TLa (SG3)
wychowanie fizyczne
4 TME dz wf (SG3)
zajęcia z wychowawcą
2 BWb (A14)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Ilska Iwona - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 ekonomika
2 TE (A29)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr1 prac (B104)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr1 pracownia (B104)
2 08:55-09:40 ekonomika
2 TE (A29)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr1 prac (B104)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr1 pracownia (B104)
ekonomika
1 TEa (A29)
3 09:50-10:35 ekonomika
1 TEb (B109)
kadry i płace
4 TME ekonomiści (A29)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr1 prac (B104)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr1 pracownia (B104)
ekonomika
1 TEa (A29)
4 10:45-11:30 pracownia kadrowo-płacowa
4 TME gr1 pracownia (B104)
pracownia techniki biurowej
1 TEb gr2 prac techniki biur (B104)
ekonomika
1 TEb (A29)
5 11:50-12:35 pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr1 pracownia (B104)
ekonomika
1 TEa (A29)
pracownia kadrowo-płacowa
4 TME gr1 pracownia (B104)
pracownia techniki biurowej
1 TEb gr2 prac techniki biur (B104)
ekonomika
2 TE (A29)
6 12:45-13:30 pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr1 pracownia (B104)
kadry i płace
3 TE (A29)
pracownia kadrowo-płacowa
4 TME gr1 pracownia (B104)
ekonomika
3 TE (A29)
ekonomika
2 TE (A29)
7 13:35-14:20 pracownia kadrowo-płacowa
4 TME gr1 pracownia (B104)
ekonomika
3 TE (A29)
kadry i płace
3 TE (B105)
ekonomika
1 TEb (A29)
8 14:25-15:10 pracownia kadrowo-płacowa
4 TME gr1 pracownia (B104)
ekonomika
3 TE (A29)
zajęcia z wychowawcą
1 TEa (B105)
ekonomika
2 TE (A29)
ekonomika
3 TE (A29)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Janiszewska Aleksandra - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. angielski
5 TLa angielski z (B109)
język angielski zawodowy
3 TE (B109)
j. angielski
5 TLa angielski z (B109)
j. angielski
1 TEb (B109)
2 08:55-09:40 j. angielski
1 BWa gr2 +1BWc gr1 angielski (B109)
j. angielski
4 TME gr1 angielski z (B109)
j. angielski
1 TEb (B109)
j. angielski
5 TLa angielski z (B109)
j. angielski
3 TLa gr2+3TPS angielski z (B109)
3 09:50-10:35 język angielski zawodowy
4 TME mechanicy (D11)
j. angielski
2 TLb +2TPS +2TM angielski p (B109)
j. angielski
2 TLb gr1 +2TPS gr2 angielski z (B109)
4 10:45-11:30 j. angielski
2 TLb gr1 +2TPS gr2 angielski z (B109)
j. angielski
1 BWa gr2 +1BWc gr1 angielski (B109)
j. angielski
3 TLa gr2+3TPS angielski z (B109)
j. angielski
2 BWa +2BWc gr2 angielski (B109)
j. angielski
2 BWa +2BWc gr2 angielski (B109)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
1 TEb (B109)
j. angielski
3 BWb gr2 +3BWc gr1 angielski (B109)
j. angielski
4 TME gr1 angielski z (B109)
6 12:45-13:30 j. angielski
2 TLb +2TPS +2TM angielski p (B109)
język angielski zawodowy
4 TME mechanicy (B109)
j. angielski
4 TME gr1 angielski z (B109)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Jaśkiewicz Małgorzata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 geografia
3 TE (B110)
geografia
5 TE (B105)
geografia
5 TLb (B110)
geografia
2 TPS (B110)
2 08:55-09:40 geografia
2 TPS (B110)
geografia
5 TE (B105)
geografia
3 TPS (B110)
3 09:50-10:35 geografia
5 TE (B110)
geografia
5 TLa (B120)
geografia
3 TPS (B110)
geografia
2 TE (B110)
4 10:45-11:30 geografia
3 TLa (B110)
geografia
2 TLa (B110)
geografia
5 TLa (B102)
5 11:50-12:35 geografia
5 TM (B110)
geografia
4 TME (B110)
geografia
2 TE (B110)
geografia
5 TLa (B105)
geografia
3 TE (B110)
6 12:45-13:30 geografia
5 TLb (B110)
geografia
5 TM (B110)
geografia
4 TL (B110)
geografia
2 TLa (B105)
geografia
4 TL (B110)
7 13:35-14:20 geografia
5 TLb (B110)
geografia
5 TM (B110)
geografia
3 TLb (B110)
geografia
2 TLb (B105)
geografia
3 TLb (B110)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
4 TL (B110)
geografia
4 TME (B110)
geografia
2 TLb (B105)
geografia
3 TLa (B110)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Jurkiewicz Tomasz - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 biologia
1 TPS (C4)
biologia
1 TLa (C4)
biologia
2 TLb (C4)
biologia
4 TL (C4)
2 08:55-09:40 biologia
3 BWa (C4)
biologia
3 TPS (C4)
biologia
1 TEa (C4)
biologia
2 BWc (C4)
biologia
1 TEb (C4)
3 09:50-10:35 biologia
3 BWb (C4)
biologia
1 BWc (C4)
biologia
1 TLb (C4)
biologia
2 TM (C4)
bhp w pracy ekonomisty
1 TEb (C4)
4 10:45-11:30 biologia
3 TE (C4)
biologia
1 TM (C4)
bhp w pracy ekonomisty
1 TEa (C4)
5 11:50-12:35 biologia
1 BWb (C4)
biologia
1 BWd (C4)
bhp w pracy mechanika
1 TM (C4)
biologia
2 TE (C4)
biologia
2 BWb (C4)
6 12:45-13:30 biologia
1 BWa (C4)
bezpieczeństwo pracy w przedsiębiorstwie samochodowym
1 TPS (C4)
biologia
3 TLb (C4)
biologia
2 TLa (C4)
7 13:35-14:20 bhp w pracy logistyka
1 TLb (C4)
biologia
3 BWc (C4)
biologia
3 TLa (C4)
biologia
2 BWa (C4)
biologia
2 TPS (C4)
8 14:25-15:10 bhp w pracy logistyka
1 TLa (C4)
biologia
4 TME (C4)
zajęcia z wychowawcą
1 TM (C4)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Karbowska-Krzemińska Kamila - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 plastyka
1 TEb (C2)
2 08:55-09:40 plastyka
1 TLa (C2)
3 09:50-10:35 plastyka
1 TM (C2)
4 10:45-11:30 plastyka
1 TLb (C2)
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30 plastyka
1 TEa (C2)
7 13:35-14:20 plastyka
1 TPS (C2)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Kopa Elżbieta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
1 BWc (B119)
j. polski
3 BWa (B119)
historia
5 TLa (B119)
j. polski
2 TPS (B119)
2 08:55-09:40 historia
5 TLa (B119)
j. polski
3 BWc (B119)
j. polski
1 BWc (B119)
j. polski
2 BWa (B119)
j. polski
2 TPS (B119)
3 09:50-10:35 j. polski
3 BWa (B119)
historia
3 BWb (B119)
j. polski
1 BWb (B119)
j. polski
2 BWc (B119)
historia
3 TLa (B119)
4 10:45-11:30 historia
1 TEb (B119)
historia
3 BWa (B119)
historia
5 TE (B119)
5 11:50-12:35 j. polski
1 BWd (B119)
j. polski
1 BWd (B119)
historia
3 TE (B119)
j. polski
2 BWa (B119)
6 12:45-13:30 j. polski
3 BWc (B119)
j. polski
1 BWb (B119)
historia
1 TEb (B119)
j. polski
2 TPS (B119)
j. polski
2 BWc (B119)
7 13:35-14:20 historia
3 BWc (B119)
historia
5 TE (B119)
historia
3 TLa (B119)
historia
3 TE (B119)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
3 BWb (B119)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Kozieł Mieczysław - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr2 warsztaty (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1 warsztaty (W1)
5 11:50-12:35 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr2 warsztaty (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1 warsztaty (W1)
6 12:45-13:30 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr2 warsztaty (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1 warsztaty (W1)
7 13:35-14:20 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr2 warsztaty (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1 warsztaty (W1)
8 14:25-15:10 wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
4 TME gr2 warsztaty (W1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr1 warsztaty (W1)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Kozłowska-Biela Karolina - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
1 BWd (B117)
podstawy logistyki
3 TLb (B117)
2 08:55-09:40 matematyka
1 BWd (B117)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLb (B117)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLb (B117)
3 09:50-10:35 matematyka
1 BWb (B117)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLb (B117)
matematyka
1 BWc (B117)
4 10:45-11:30 zajęcia z wychowawcą
3 TLb (B117)
informatyka
1 BWd gr2 informatyka (B104)
matematyka
1 BWb (B117)
5 11:50-12:35 matematyka
1 BWc (B117)
informatyka
1 BWc gr2 informatyka (B104)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr1 prac zarz mag (B117)
6 12:45-13:30 pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr1 prac zarz mag (B117)
informatyka
1 TEb gr2 informatyka (B104)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr1 prac zarz mag (B117)
7 13:35-14:20 pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr1 prac zarz mag (B117)
informatyka
1 TLa gr2 informatyka (B104)
informatyka
1 TLb gr2 informatyka (B104)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Kulicka Joanna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 geografia
3 BWb (A26)
geografia
1 BWa (A26)
geografia
2 BWb (A26)
geografia
2 BWa (A26)
2 08:55-09:40 zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TLa/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
5 TE/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWc/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 BWb/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TE/rez/rel (świetlica)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
4 TL/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TE/rez/rel (A26)
geografia
2 BWc (A26)
3 09:50-10:35 zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TLa/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 BWa/rez/rel (A26)
geografia
3 BWc (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWd/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TPS/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 BWa/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 BWc/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
5 TE/rez/rel (A26)
4 10:45-11:30 geografia
3 BWa (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWc/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TE/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TPS/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TPS/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TE/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
4 TME/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TLa/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
5 TLa/rez/rel (A26)
5 11:50-12:35 zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 BWc/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TPS/rez/rel (A26)
geografia
1 BWb (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TM/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TLb/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
5 TLb/rez/rel (A26)
6 12:45-13:30 geografia
1 BWc (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWd/rez/rel (A26)
geografia
1 BWd (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TLa/rez/rel (A26)
7 13:35-14:20 zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 BWb/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TM/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TLb/rez/rel (A26)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TPS/rez/rel (A26)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Lisiak Justyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. angielski
5 TLb angielski z (B108)
j. angielski
1 BWb (B108)
j. angielski
1 TPS (B108)
j. angielski
5 TLb angielski z (B108)
j. angielski
1 TEa (B108)
2 08:55-09:40 j. angielski
1 BWa gr1 angielski (B108)
j. angielski
4 TL angielski z (B108)
j. angielski
1 TLb (B108)
j. angielski
5 TLb angielski z (B108)
j. angielski
3 TLb angielski z (B108)
3 09:50-10:35 język angielski zawodowy
4 TME ekonomiści (B108)
j. angielski
1 TPS (B108)
j. angielski
1 TEa (B108)
j. angielski
2 TLa gr1 angielski z (B108)
j. angielski
2 TE gr1 +2TPS gr1 angielski z (B108)
4 10:45-11:30 j. angielski
2 TE gr1 +2TPS gr1 angielski z (B108)
j. angielski
1 BWa gr1 angielski (B108)
j. angielski
3 TLb angielski z (B108)
j. angielski
2 BWb angielski (B108)
j. angielski
2 BWb angielski (B108)
5 11:50-12:35 informatyka
2 TPS (A28)
informatyka
3 TPS (D10)
j. angielski
5 TE+5TLa+5TLb+5TM angielski p (B108)
j. angielski
4 TL angielski z (B108)
j. angielski
5 TM angielski z (B108)
6 12:45-13:30 język angielski dla logistyków
3 TLa (B108)
j. angielski
2 TLa gr1 angielski z (B108)
j. angielski
5 TM angielski z (B108)
j. angielski
4 TL angielski z (B108)
j. angielski
5 TM angielski z (B108)
7 13:35-14:20 j. angielski
1 BWb (B108)
informatyka
1 TM (D10)
informatyka
2 TE (D10)
8 14:25-15:10 j. angielski
1 TLb (B108)
informatyka
1 BWb gr1 informatyka (B104)
informatyka
2 TM (B104)
zajęcia z wychowawcą
2 TE (B108)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Łatka Marzena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
1 TLa (A17)
matematyka
2 TPS (A35)
matematyka
2 TE (A17)
matematyka
1 TLb (A17)
matematyka
1 TLa (A17)
2 08:55-09:40 matematyka
3 TE (A17)
matematyka
2 TPS (A35)
matematyka
2 TE (A17)
matematyka
1 TLb (A17)
matematyka
4 TME (A17)
3 09:50-10:35 matematyka
3 TE (A17)
matematyka
5 TE (A17)
matematyka
1 TEb (A17)
matematyka
5 TE (A17)
matematyka
4 TME (A17)
4 10:45-11:30 matematyka
5 TE (A17)
matematyka
5 TE (A17)
matematyka
1 TEb (A17)
matematyka
2 TE (A17)
matematyka
5 TE (A17)
5 11:50-12:35 matematyka
5 TE (A17)
matematyka
5 TE (A17)
matematyka
3 TE (A17)
matematyka
1 TEa (A17)
matematyka
5 TE (A17)
6 12:45-13:30 matematyka
5 TE (A17)
matematyka
4 TME (A17)
matematyka
3 TE (A17)
matematyka
1 TEa (A17)
matematyka
1 TEb (A17)
7 13:35-14:20 matematyka
1 TEa (A17)
matematyka
4 TME (A17)
zajęcia z wychowawcą
1 TLa (A17)
matematyka
1 TLa (A17)
matematyka
1 TPS (A17)
8 14:25-15:10 matematyka
1 TPS (A17)
matematyka
1 TPS (A17)
matematyka
2 TPS (A17)
matematyka
1 TLb (A17)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Łukawska Beata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 historia
2 BWc (B117)
2 08:55-09:40 historia
2 BWb (B117)
3 09:50-10:35 historia
2 BWa (B117)
4 10:45-11:30 historia
2 TE (B117)
5 11:50-12:35 historia
2 TPS (B117)
6 12:45-13:30 historia
2 TLb (A31)
historia
2 TM (B117)
7 13:35-14:20 historia
2 TE (A12)
historia
2 TLb (B117)
8 14:25-15:10 historia
2 TPS (A12)
historia
2 TM (A31)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Mak Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr1 prac usług log transp (D11)
gospodarka magazynowa
2 TLa (B102)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa (B102)
2 08:55-09:40 pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr1 prac usług log transp (D11)
gospodarka magazynowa
2 TLa (B102)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLa (B102)
3 09:50-10:35 pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr2 prac zarz mag (B102)
4 10:45-11:30 pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr2 prac zarz mag (B102)
gospodarka magazynowa
2 TLa (B102)
5 11:50-12:35 pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr1 prac usług log transp (B102)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa (B102)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa (B102)
6 12:45-13:30 pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr1 prac usług log transp (B102)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLa (B102)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr2 prac zarz mag (B102)
7 13:35-14:20 pracownia zarządzania magazynem
2 TLa (B102)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr2 prac zarz mag (B102)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
2 TLa (B102)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Małolepsza Magdalena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 podstawy logistyki
2 TLa (B105)
podstawy logistyki
2 TLa (B105)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLa (B105)
podstawy logistyki
2 TLa (B105)
2 08:55-09:40 podstawy logistyki
2 TLa (B105)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLa (B105)
pracownia zarządzania transportem
4 TL (B105)
3 09:50-10:35 gospodarka magazynowa
3 TLa (B105)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr1 prac zarz mag (B105)
laboratorium procesów magazynowych
3 TLa (B105)
zajęcia z wychowawcą
5 TLa (B105)
pracownia zarządzania transportem
4 TL (B105)
4 10:45-11:30 pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr1 prac zarz mag (B105)
pracownia zarządzania transportem
4 TL (B105)
podstawy logistyki
3 TLa (B105)
5 11:50-12:35 gospodarka magazynowa
3 TLa (B105)
6 12:45-13:30 gospodarka magazynowa
3 TLa (B105)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr1 prac zarz mag (B105)
7 13:35-14:20 zajęcia z wychowawcą
3 TLa (B105)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLa gr1 prac zarz mag (B105)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Mazurek Beata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 geografia
1 TEa (B110)
2 08:55-09:40 geografia
1 TLb (B110)
3 09:50-10:35 geografia
1 TEb (B110)
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35 geografia
1 TLb (B110)
6 12:45-13:30 geografia
1 TEb (B110)
7 13:35-14:20 geografia
1 TEa (B110)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Mencel Ewa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
3 TPS (D9)
wos
4 TME (D9)
2 08:55-09:40 podstawy przedsiębiorczości
3 TLb (D9)
wos
5 TLa (D9)
3 09:50-10:35 pracownia techniki biurowej
1 TEa (D10)
wos
4 TL (D9)
4 10:45-11:30 pracownia techniki biurowej
1 TEa (D10)
wos
5 TLb (D9)
5 11:50-12:35 elementy prawa
2 TE (D9)
wos
5 TM (D9)
6 12:45-13:30 podstawy przedsiębiorczości
3 TE (D9)
wos
5 TE (D9)
elementy prawa
1 TEa (D9)
7 13:35-14:20 podstawy przedsiębiorczości
3 TLa (D9)
elementy prawa
1 TEb (D9)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Noczyńska-Drozd Izabela - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 historia i teraźniejszość
1 BWd (D1)
4 10:45-11:30 informatyka
1 TEa (D10)
historia
1 BWd (D9)
5 11:50-12:35 historia
1 BWa (A12)
historia i teraźniejszość
1 BWc (D9)
historia
1 TLa (A18)
informatyka
3 TLa gr2 informatyka (D10)
6 12:45-13:30 historia
1 TEa (A12)
historia
1 BWb (D9)
historia
1 TLb (A18)
informatyka
3 TE gr2 informatyka (D10)
7 13:35-14:20 historia
1 TLb (A12)
informatyka
1 TLb gr1 informatyka (D10)
informatyka
3 TLb gr2 informatyka (A28)
historia
1 TLa (D7)
8 14:25-15:10 historia
1 BWc (A12)
informatyka
1 BWb gr2 informatyka (D10)
historia
1 TEa (A18)
informatyka
1 TPS (D10)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Nowicki Marcin - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
2 TLb/religia (A31)
religia
3 BWc/religia (świetlica)
2 08:55-09:40 religia
5 TE/religia (A12)
religia
1 BWc/religia (świetlica)
3 09:50-10:35 religia
1 BWb/religia (świetlica)
religia
5 TE/religia (C2)
4 10:45-11:30 religia
1 BWc/religia (A12)
religia
5 TLa/religia (C2)
5 11:50-12:35 religia
3 BWc/religia (świetlica)
religia
5 TLa/religia (C2)
6 12:45-13:30 religia
1 BWb/religia (świetlica)
religia
3 BWa/religia (C2)
7 13:35-14:20 religia
3 BWa/religia (A27)
religia
2 TLb/religia (C2)
religia
1 TEa/religia (C2)
8 14:25-15:10 religia
2 TLa/religia (A27)
religia
1 TEa/religia (C2)
religia
2 TLa/religia (C2)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Ochab Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
3 BWa (B117)
zajęcia z wychowawcą
1 BWc (A27)
gospodarka magazynowa
2 TLb (A31)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 BWa (SG5)
podstawy logistyki
2 TLb (D9)
gospodarka magazynowa
2 TLb (A31)
3 09:50-10:35 podstawy logistyki
2 TLb (A29)
wychowanie fizyczne
3 BWa (SG5)
podstawy logistyki
1 TLa (A29)
podstawy logistyki
2 TLb (D9)
podstawy logistyki
1 TLb (A31)
4 10:45-11:30 gospodarka magazynowa
1 TLa (A29)
gospodarka magazynowa
1 TLb (A29)
gospodarka magazynowa
1 TLa (D9)
podstawy logistyki
1 TLb (A31)
5 11:50-12:35 gospodarka magazynowa
1 TLa (A29)
podstawy logistyki
2 TLb (B116)
gospodarka magazynowa
1 TLb (A29)
podstawy logistyki
1 TLa (A31)
6 12:45-13:30 podstawy logistyki
1 TLb (A29)
wychowanie fizyczne
1 BWc gr2 wf (SG5)
wychowanie fizyczne
1 BWc gr2 wf (SG5)
podstawy logistyki
1 TLa (A31)
7 13:35-14:20 podstawy logistyki
2 TLb (A29)
wychowanie fizyczne
1 BWc gr2 wf (SG5)
gospodarka magazynowa
1 TLb (A31)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
3 BWa (SG5)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Orlikowska Bożena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 pracownia ekonomiczna
2 TE (D10)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr2 prac (D10)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr2 pracownia (D10)
pracownia ekonomiczna
2 TE (D10)
2 08:55-09:40 pracownia ekonomiczna
2 TE (D10)
pracownia ekonomiczna
3 TE gr2 prac (D10)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr2 pracownia (D10)
pracownia ekonomiczna
2 TE (D10)
3 09:50-10:35 pracownia ekonomiczna
3 TE gr2 prac (D10)
pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr2 pracownia (D10)
4 10:45-11:30 rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych
4 TME ekonomiści (D9)
zajęcia z wychowawcą
4 TME (B117)
pracowania kadrowo-płacowa
4 TME gr2 pracownia (D10)
pracownia techniki biurowej
1 TEb gr1 prac techniki biur (D10)
5 11:50-12:35 pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr2 pracownia (D10)
rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych
3 TE (B117)
pracowania kadrowo-płacowa
4 TME gr2 pracownia (D10)
pracownia techniki biurowej
1 TEb gr1 prac techniki biur (D10)
6 12:45-13:30 pracownia rozliczeń finansowych
4 TME gr2 pracownia (D10)
pracowania kadrowo-płacowa
4 TME gr2 pracownia (D10)
pracownia ekonomiczna
2 TE (D10)
7 13:35-14:20 pracowania kadrowo-płacowa
4 TME gr2 pracownia (D10)
pracownia techniki biurowej
2 TE (D10)
rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych
3 TE (D9)
8 14:25-15:10 pracowania kadrowo-płacowa
4 TME gr2 pracownia (D10)
pracownia techniki biurowej
2 TE (D10)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Pater Sylwia - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 chemia
1 TLb (A27)
chemia
2 TE (A27)
2 08:55-09:40 chemia
3 TPS (A27)
chemia
4 TME (A27)
chemia
1 TLa (A27)
3 09:50-10:35 chemia
2 TM (A28)
chemia
1 TPS (A27)
chemia
3 TE (A27)
4 10:45-11:30 chemia
1 TM (A27)
chemia
2 TLb (A27)
chemia
1 TEa (A27)
chemia
4 TL (A27)
5 11:50-12:35 chemia
2 TLa (A27)
chemia
3 TLa (A27)
chemia
3 TLb (A27)
chemia
1 TEb (A27)
6 12:45-13:30 chemia
2 TPS (A27)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Peter Magdalena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
1 TEa (D7)
j. niemiecki
3 TE+3TLa gr1 niemiecki p (D7)
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
5 TE (D7)
j. niemiecki
1 TLb (D7)
3 09:50-10:35 j. niemiecki
2 TLa gr2 niemiecki p (D7)
j. niemiecki
2 TE gr1 +2TPS gr1 niemiecki p (D7)
j. niemiecki
4 TME gr2 niemiecki p (D7)
j. niemiecki
2 TLb +2TPS +2TM niemiecki z (D7)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
2 TLb +2TPS +2TM niemiecki z (D7)
j. niemiecki
2 TLa gr2 niemiecki p (D7)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc niemiecki (D7)
j. niemiecki
2 BWa+2BWb+2BWc niemiecki (D7)
5 11:50-12:35 j. niemiecki
3 TE+3TLa gr1 niemiecki p (D7)
j. niemiecki
3 BWa gr1+3BWb gr1 niemiecki (D7)
j. niemiecki
5 TE+5TM gr1 niemiecki p (D7)
j. niemiecki
1 TPS (D7)
6 12:45-13:30 j. niemiecki
2 TE gr1 +2TPS gr1 niemiecki p (D7)
j. niemiecki
1 TLa (D7)
7 13:35-14:20 j. niemiecki
1 TLa (D7)
j. niemiecki
1 TPS (D7)
j. niemiecki
1 TLb (D7)
8 14:25-15:10 j. niemiecki
1 TEa (D7)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Piłat Jan - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 geografia
1 TM (B102)
geografia
2 TM (A29)
2 08:55-09:40 geografia
1 TPS (B102)
geografia
1 TM (A29)
3 09:50-10:35 geografia
2 TM (B102)
geografia
1 TLa (A29)
4 10:45-11:30 geografia
1 TLa (B102)
geografia
1 TPS (A29)
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Porzucek Bartłomiej - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wos
3 BWc (D1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty (B1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr3 warsztaty (B1)
2 08:55-09:40 wos
3 BWb (D1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty (B1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr3 warsztaty (B1)
3 09:50-10:35 podstawy elektrotechniki i elektroniki
1 TPS (B1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty (B1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr3 warsztaty (B1)
4 10:45-11:30 silniki pojazdów samochodowych
2 TPS (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty (B1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty (B1)
silniki pojazdów samochodowych
2 TPS (B1)
5 11:50-12:35 wos
3 BWa (B105)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty (B1)
silniki pojazdów samochodowych
3 TPS (B1)
6 12:45-13:30 organizacja przedsiębiorstwa samochodowego
3 TPS (B1)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
2 TPS (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty (B1)
silniki pojazdów samochodowych
3 TPS (B1)
7 13:35-14:20 podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
2 TPS (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr2 warsztaty (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty (B1)
podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
3 TPS (B1)
8 14:25-15:10 podstawy budowy maszyn
2 TPS (B1)
zajęcia z wychowawcą
2 TPS (B1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr2 warsztaty (B1)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Ryś Magdalena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr2 prac usług log transp (C1)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb (C1)
pracownia zarządzania magazynem
1 TLb (C1)
pracownia zarządzania magazynem
1 TLa (C1)
pracownia zarządzania magazynem
1 TLb (C1)
2 08:55-09:40 pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr2 prac usług log transp (C1)
pracownia zarządzania magazynem
2 TLb (C1)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb (C1)
laboratorium procesów magazynowych
1 TLa (C1)
3 09:50-10:35 procesy transportowe w logistyce
4 TL (C1)
pracownia zarządzania magazynem
1 TLa (C1)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb (C1)
gospodarka magazynowa
3 TLb (C1)
gospodarka magazynowa
3 TLb (C1)
4 10:45-11:30 procesy transportowe w logistyce
4 TL (C1)
procesy transportowe w logistyce
4 TL (C1)
procesy transportowe w logistyce
4 TL (C1)
gospodarka magazynowa
3 TLb (C1)
laboratorium procesów magazynowych
2 TLb (C1)
5 11:50-12:35 pracownia zarządzania magazynem
2 TLb (C1)
pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr2 prac usług log transp (C1)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr2 prac zarz mag (C1)
laboratorium procesów magazynowych
1 TLb (C1)
6 12:45-13:30 pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr2 prac zarz mag (C1)
pracownia usług logistyczno - transportowych
4 TL gr2 prac usług log transp (C1)
pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr2 prac zarz mag (C1)
laboratorium procesów magazynowych
1 TLb (C1)
7 13:35-14:20 pracownia zarządzania magazynem
3 TLb gr2 prac zarz mag (C1)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
1 TLb (C1)
laboratorium procesów magazynowych
1 TLa (C1)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Skrobacz Waldemar - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 historia i teraźniejszość
2 TPS (D7)
historia i teraźniejszość
1 TLb (A17)
2 08:55-09:40 historia i teraźniejszość
2 TLb (D7)
historia i teraźniejszość
1 TEb (A17)
3 09:50-10:35 historia i teraźniejszość
2 TE (D1)
4 10:45-11:30 historia i teraźniejszość
1 BWa (B102)
historia i teraźniejszość
1 BWb (C2)
5 11:50-12:35 historia i teraźniejszość
1 TEa (B102)
historia i teraźniejszość
1 TPS (C3)
6 12:45-13:30 historia i teraźniejszość
1 TLa (C4)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10 historia i teraźniejszość
2 TM (B102)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Sowa Barbara - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
4 TME (A18)
j. polski
3 TLa (A18)
j. polski
4 TME (A18)
j. polski
3 TE (A18)
j. polski
5 TLa (A18)
2 08:55-09:40 j. polski
4 TME (A18)
j. polski
3 TLa (A18)
j. polski
5 TLa (A18)
j. polski
3 TE (A18)
j. polski
5 TLa (A18)
3 09:50-10:35 j. polski
5 TLa (A18)
j. polski
3 TE (A18)
j. polski
3 TLb (A18)
j. polski
5 TLa (A18)
4 10:45-11:30 j. polski
5 TLa (A18)
j. polski
3 TLb (A18)
j. polski
2 TM (A18)
j. polski
2 TM (A18)
5 11:50-12:35 j. polski
3 TLb (A18)
j. polski
2 TM (A18)
6 12:45-13:30 j. polski
3 BWb (B105)
j. polski
3 BWb (A18)
j. polski
3 TLa (A18)
7 13:35-14:20 zajęcia z wychowawcą
3 TE (A18)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Stefanowicz Ewa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
1 TM (B103)
matematyka
2 TM (B103)
matematyka
2 TLb (B103)
matematyka
1 TM (B103)
matematyka
5 TLb (B103)
2 08:55-09:40 matematyka
5 TLb (B103)
matematyka
2 TM (B103)
matematyka
5 TLb (B103)
matematyka
4 TL (B103)
matematyka
5 TLb (B103)
3 09:50-10:35 matematyka
5 TLb (B103)
matematyka
3 TPS (B103)
matematyka
5 TLb (B103)
matematyka
4 TL (B103)
zajęcia z wychowawcą
5 TLb (B103)
4 10:45-11:30 matematyka
2 TLa (B103)
matematyka
5 TLa (B103)
matematyka
5 TLb (B103)
matematyka
2 TLa (B103)
matematyka
3 TPS (B103)
5 11:50-12:35 matematyka
5 TLa (B103)
matematyka
5 TLb (B103)
matematyka
4 TL (B103)
matematyka
2 TLa (B103)
matematyka
5 TLa (B103)
6 12:45-13:30 matematyka
5 TLa (B103)
matematyka
5 TLb (B103)
matematyka
3 TPS (B103)
matematyka
5 TLa (B103)
matematyka
5 TLa (B103)
7 13:35-14:20 matematyka
2 TM (B103)
matematyka
4 TL (B103)
matematyka
3 TPS (B103)
matematyka
5 TLa (B103)
matematyka
5 TLa (B103)
8 14:25-15:10 matematyka
2 TLb (B103)
matematyka
1 TM (B103)
matematyka
5 TLa (B103)
matematyka
2 TLb (B103)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Syposz-Ciemny Paulina - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
2 TM (A35)
biznes i zarządzanie
1 BWa (A31)
biznes i zarządzanie
1 BWc (A31)
biznes i zarządzanie
1 TEa (A31)
2 08:55-09:40 biznes i zarządzanie
1 BWb (A31)
biznes i zarządzanie
1 BWd (A31)
biznes i zarządzanie
1 BWa (A31)
podstawy ekonomii
1 TEa (A31)
3 09:50-10:35 biznes i zarządzanie
1 BWc (A31)
podstawy przedsiębiorczości
2 TLa (A31)
podstawy ekonomii
1 TEa (A31)
4 10:45-11:30 biznes i zarządzanie
1 BWd (A31)
biznes i zarządzanie
1 TLa (A31)
biznes i zarządzanie
1 TM (A31)
podstawy przedsiębiorczości
2 TLb (A31)
5 11:50-12:35 biznes i zarządzanie
1 TLb (A31)
biznes i zarządzanie
1 BWb (A31)
podstawy ekonomii
1 TEa (A31)
podstawy przedsiębiorczości
2 TPS (A31)
6 12:45-13:30 biznes i zarządzanie
1 TEb (A31)
podstawy ekonomii
1 TEa (A31)
biznes i zarządzanie
1 TPS (A31)
7 13:35-14:20 podstawy ekonomii
1 TEb (A31)
podstawy ekonomii
1 TEb (A31)
biznes i zarządzanie
2 TE (A31)
8 14:25-15:10 podstawy ekonomii
1 TEb (A31)
podstawy ekonomii
1 TEb (A31)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Śliwińska Beata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
1 BWa (A16)
j. polski
1 TLa (A16)
j. polski
5 TM (A16)
historia
4 TME (A16)
2 08:55-09:40 j. polski
1 TPS (A16)
j. polski
1 TLa (A16)
j. polski
5 TM (A16)
j. polski
2 BWb (A16)
historia
2 TLa (A16)
3 09:50-10:35 j. polski
1 TLb (A16)
j. polski
5 TM (A16)
j. polski
1 TLb (A16)
j. polski
2 BWb (A16)
4 10:45-11:30 historia
5 TLb (A16)
historia
5 TM (A16)
j. polski
1 BWa (A16)
j. polski
1 TLb (A16)
historia
5 TM (A16)
5 11:50-12:35 historia
5 TLb (A16)
historia
2 TLa (A16)
j. polski
2 TLb (A16)
j. polski
5 TM (A16)
6 12:45-13:30 j. polski
5 TM (A16)
j. polski
1 TPS (A16)
j. polski
2 TLb (A16)
j. polski
2 TLb (A16)
7 13:35-14:20 j. polski
5 TM (A16)
j. polski
1 TPS (A16)
zajęcia z wychowawcą
2 TLb (A16)
historia i teraźniejszość
2 TLa (A16)
8 14:25-15:10 zajęcia z wychowawcą
5 TM (A16)
historia
4 TL (A16)
j. polski
1 TLa (A16)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Świątkowska Halina - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
3 BWb (C3)
matematyka
5 TM (C3)
matematyka
3 TLa (C3)
matematyka
2 BWa (C3)
matematyka
5 TM (C3)
2 08:55-09:40 matematyka
5 TM (C3)
matematyka
5 TM (C3)
matematyka
3 TLa (C3)
matematyka
3 TLb (C3)
matematyka
5 TM (C3)
3 09:50-10:35 matematyka
5 TM (C3)
matematyka
5 TM (C3)
matematyka
1 BWa (C3)
matematyka
2 BWb (C3)
matematyka
5 TM (C3)
4 10:45-11:30 matematyka
5 TM (C3)
matematyka
3 BWc (C3)
matematyka
3 TLb (C3)
5 11:50-12:35 matematyka
1 BWa (C3)
matematyka
3 TLa (C3)
matematyka
2 BWc (C3)
6 12:45-13:30 matematyka
3 BWa (C3)
matematyka
3 TLb (C3)
matematyka
2 BWc (C3)
matematyka
2 BWa (C3)
7 13:35-14:20 matematyka
3 TLb (C3)
matematyka
2 BWb (C3)
8 14:25-15:10 matematyka
3 TLa (C3)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Tyra Mirosław - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 TPS (SG4)
wychowanie fizyczne
1 TM (SG4)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 BWc (SG4)
wychowanie fizyczne
1 TPS (SG4)
wychowanie fizyczne
1 TM (SG4)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 BWc (SG4)
wychowanie fizyczne
5 TM (SG4)
wychowanie fizyczne
3 TPS (SG4)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 TLb (SG4)
wychowanie fizyczne
5 TM (SG4)
wychowanie fizyczne
5 TM (SG4)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
1 TM (SG4)
wychowanie fizyczne
1 TPS (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWa chł+2BWc chł1 wf (SG4)
wychowanie fizyczne
2 TLb (SG4)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
3 BWc (SG4)
zajęcia z wychowawcą
2 BWa (A27)
wychowanie fizyczne
2 TLb (SG4)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
3 TPS (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL chł+4TME chł (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL chł+4TME chł (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWa chł+2BWc chł1 wf (SG4)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
3 TPS (SG4)
wychowanie fizyczne
4 TL chł+4TME chł (SG4)
wychowanie fizyczne
2 BWa chł+2BWc chł1 wf (SG4)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Warszewska Beata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 BWa/rez/rel (A35)
3 09:50-10:35 zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWa/rez/rel (świetlica)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWb/rez/rel (świetlica)
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35 zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 BWa/rez/rel (A35)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TEb/rez/rel (A35)
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Wawrzyniak Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWd (A29)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TEb (C2)
j. niemiecki
3 TLb niemiecki p (B110)
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
1 TM (A29)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWb (C2)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWa (A27)
j. niemiecki
2 TLb gr1 +2TPS gr2 niemiecki p (C2)
j. niemiecki
4 TL niemiecki p (C2)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TLa (B110)
4 10:45-11:30 zajęcia z wychowawcą
3 BWc (świetlica)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 BWc (C3)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TPS (B110)
5 11:50-12:35 j. niemiecki
3 TLb niemiecki p (A18)
j. niemiecki
3 BWb gr2 +3BWc gr1 niemiecki (B108)
j. niemiecki
5 TLa+5TM gr2 niemiecki p (C3)
6 12:45-13:30 j. niemiecki
2 TLb gr1 +2TPS gr2 niemiecki p (A27)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TLb (C3)
7 13:35-14:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 TEa (B102)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Wdowik Radosław - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
1 TPS (B1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr2 warsztaty (W2)
2 08:55-09:40 podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
1 TPS (B1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr2 warsztaty (W2)
3 09:50-10:35 podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM (B1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
1 TPS gr2 warsztaty (W2)
4 10:45-11:30 podstawy budowy maszyn
1 TPS (B1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3 warsztaty (W3)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty (W1)
diagnostyka pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty (W1)
podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM (D11)
5 11:50-12:35 podstawy budowy maszyn
1 TPS (B1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3 warsztaty (W3)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty (W1)
podstawy budowy maszyn
1 TPS (D11)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
1 TPS (B116)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3 warsztaty (W3)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty (W1)
silniki pojazdów samochodowych
1 TPS (D11)
7 13:35-14:20 przepisy ruchu drogowego
2 TPS (B1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3 warsztaty (W3)
naprawa pojazdów samochodowych
2 TPS gr1 warsztaty (W1)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty (W1)
8 14:25-15:10 podstawy elektrotechniki i mechatroniki
1 TM (B1)
wytwarzanie, montaż oraz obsługa maszyn i urządzeń
2 TM gr3 warsztaty (W3)
naprawa pojazdów samochodowych
3 TPS gr1 warsztaty (W1)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Wieczorek Arkadiusz - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
3 TPS/religia (B116)
religia
4 TL/religia (A35)
2 08:55-09:40 religia
3 TE/religia (D11)
religia
4 TL/religia (B116)
3 09:50-10:35 religia
1 BWd/religia (B116)
religia
1 TPS/religia (B117)
4 10:45-11:30 religia
3 TPS/religia (D11)
religia
1 TPS/religia (B116)
religia
3 TE/religia (B117)
5 11:50-12:35 religia
2 TPS/religia (D11)
religia
1 TEb/religia (B109)
religia
5 TLb/religia (B117)
6 12:45-13:30 religia
1 BWd/religia (B117)
religia
5 TM/religia (B117)
7 13:35-14:20 religia
5 TLb/religia (D11)
religia
2 TPS/religia (B117)
8 14:25-15:10 religia
5 TM/religia (D11)
religia
1 TEb/religia (B117)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Wieczorek Paweł - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20 historia
3 TPS (B105)
historia
1 TM (A18)
historia
1 TPS (A27)
historia
1 TM (A18)
8 14:25-15:10 historia
3 TLb (B105)
historia i teraźniejszość
1 TM (A18)
historia
1 TPS (A18)
historia
3 TLb (A27)
historia
3 TPS (A18)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Zdulska Joanna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Nauczyciel Żak Renata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
1 TEa (A14)
j. polski
5 TLb (A14)
j. polski
5 TE (A14)
j. polski
1 TEb (A14)
j. polski
5 TE (A14)
2 08:55-09:40 j. polski
1 TEa (A14)
j. polski
5 TLb (A14)
j. polski
2 TLa (A14)
j. polski
1 TEb (A14)
j. polski
5 TE (A14)
3 09:50-10:35 j. polski
3 TPS (A14)
j. polski
5 TLb (A14)
j. polski
2 TLa (A14)
j. polski
5 TLb (A14)
j. polski
2 TLa (A14)
4 10:45-11:30 j. polski
3 TPS (A14)
j. polski
1 TEb (A14)
j. polski
1 TEa (A14)
j. polski
5 TLb (A14)
j. polski
5 TLb (A14)
5 11:50-12:35 j. polski
4 TL (A14)
j. polski
2 TE (A14)
j. polski
3 TPS (A14)
j. polski
5 TE (A14)
j. polski
4 TL (A14)
6 12:45-13:30 j. polski
4 TL (A14)
j. polski
1 TM (A14)
j. polski
2 TE (A14)
j. polski
5 TE (A14)
j. polski
1 TM (A14)
7 13:35-14:20 j. polski
1 TM (A14)
j. polski
2 TE (A14)
j. polski
5 TE (A14)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50