Mecalux Sp. z o.o. to firma produkująca szerokie spektrum systemów magazynowych. Firma posiada  duże doświadczenie na rynku logistycznym i rozpoczęła realizację projektu społecznego, skierowanego do szkół o profilu logistycznym – MECALUX DLA SZKÓŁ. Celem przedsięwzięcia jest poszerzenie teoretycznej wiedzy uczniów z zakresu składowania towarów i systemów magazynowania o dostępne obecnie na rynku praktyczne rozwiązania w tym obszarze. Nasza Szkoła nasza skorzystała z zaproszenia do udziału w tym projekcie. W ramach współpracy otrzymaliśmy bezpłatnie materiały: filmy, zdjęcia, prezentacje i artykuły oraz wiele ciekawych katalogów.  Z dostarczonych materiałów będą mogli korzystać  uczniowie w ramach nauki na przedmiotach logistycznych. Jeżeli chcielibyście wiedzieć coś więcej o firmie, zapraszamy do odwiedzenia strony www.mecalux.pl

Dodaj komentarz