29 maja 2024 r. uczniowie klasy TLb kształcący się w zawodzie technik logistyk wybrali się na wycieczkę zawodoznawczą do firmy DIG-NET LENART.
Uczniowie zostali zapoznani ze strukturą organizacyjną firmy, procesem produkcyjnym, wykorzystaniem maszyn oraz z systemem logistycznym jak i magazynowym przedsiębiorstwa. Uczniowie mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy, dotyczącej między innymi: obsługi urządzeń magazynowych, automatycznych linii kompletowania zamówień, stref magazynowych oraz cyklu realizacji załadunku towaru na środek transportu.
Serdecznie dziękujemy właścicielom oraz pracownikom za profesjonalne przygotowanie, upominki, poświęcony czas i zaangażowanie w przybliżenie profilu firmy oraz zaprezentowanie możliwości wejścia na rynek pracy naszym uczniom.
Opiekunowie wycieczki : Magdalena Ryś i Anna Ochab.