4 kwietnia 2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował wyjazd na spektakl pt. „Frankenstein” do Teatru Muzycznego Capitol. Główny bohater  postanawia zbadać naukowo, na ile człowiek może pochodzić od gliny… W domu rodzinnym tworzy laboratorium, w którym zamierza tchnąć życie w szczątki ludzkie; przypadek sprawił, że jego pomocnik Igor zamiast mózgu geniusza dostarczył mu mózg mordercy, Frankenstein wkłada go w pozyskane z cmentarza ciało .

Boicie się? Kompletnie niepotrzebnie, bo „Frankenstein” podany został w sposób, z jakiego Teatr Capitol słynie: z humorem, śmiechem, radością, przekąsem, ironią! Owszem, krew się leje, trup się ściele — ale wszystko w oczywistej, groteskowej konwencji…

Wspaniała muzyka , znakomicie wykonane piosenki ,rewelacyjna choreografia zachwyciły i pozostawiły niezapomniane wrażenia…