Organizowane w naszej szkole akcje pod nazwą WAMIRIADA, przez nauczycieli i uczniów oraz Młodzieżowy Klub Honorowych Dawców Krwi „PIJAFKA” , zostały wyróżnione w akcji Młoda Krew Ratuje Życie.

Akcja ta organizowana jest przez Polski Czerwony Krzyż. Nasza szkoła zajęła 3 miejsce w kategorii jakości promocji i propagowania idei honorowego krwiodawstwa, 7 miejsce pod względem ilości oddanej krwi na organizowanych akcjach i 8 miejsce pod względem ilości oddanej krwi przez ucznia pełnoletniego. W konkursie biorą udział uczelnie wyższe jak i szkoły ponadgimnazjalne z województwa dolnośląskiego. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w przygotowywaniu akcji i jednocześnie prosimy o więcej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w najbliższej WAMPIRIADZIE  już 4 listopada.

 

PAMIĘTAJ: ODDAJĄC KREW RATUJESZ ŻYCIE!!!

Dyplom 1

Dyplom 2

Dodaj komentarz