{gallery}/galeria/g_77/1{/gallery}W dniu 01.04.2011r. drużyna uczniów z naszej szkoły, w składzie: Damian Dawid, Damian Dzikowski i Robert Kruszelnicki  wzięła udział w X Wojewódzkim Turnieju  Przedsiębiorczości, który odbył się w Świdnicy.

Uczniowie musieli wykazać się znajomością Księgi Przychodów
i Rozchodów, obsługą programu RACHMISTRZ GT, wiedzą o bankach, etyce w biznesie
i negocjacjach oraz zasadach dotyczących podejmowania działalności gospodarczej. Ponadto przez cały tydzień śledzili wiadomości gospodarcze zawarte w „Rzeczpospolitej”, przygotowali prezentację produktu bankowego i odbyli rozmowę biznesową w języku angielskim.  Tematyka turnieju była obszerna i wymagała od uczniów dużej wszechstronności. Drużyna godnie reprezentowała szkołę
i zajęła VI miejsce. Gratulujemy im serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.
{gallery}/galeria/g_77/{/gallery}

Dodaj komentarz