Dnia 4 kwietnia 2012 r. odbył się jubileuszowy X Konkurs Wiedzy o Gospodarce. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem „Bank moim partnerem”. Celem konkursu było propagowanie wiedzy z zakresu ekonomii i finansów. Honorowym gościem i jednocześnie przewodniczącym komisji konkursowej był Pan Rafał Anders Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Oleśnicy.

Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszym etapie uczestnicy pisali test, rozwiązywali zadanie dotyczące obliczania kosztu kredytu oraz sporządzali wniosek kredytowy. W drugiej części każdy uczeń wystąpił w roli pracownika banku. Jego zadaniem było przedstawienie oraz przekonanie komisji do wyboru jak najatrakcyjniejszego produktu kredytowego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie 3c TE w składzie Karolina Gajda, Kamila Moskwa i Krzysztof Liebner. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę. Karolina Gajda zajęła IV miejsce. Pierwsze dwa miejsca zajęła szkoła z Oleśnicy, a trzecie z Twardogóry. Gratulujemy im serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

 

Dodaj komentarz