6 kwietnia 2022 w Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy w odbył się XI Powiatowy Konkurs Rachunkowości, którego celem jest propagowanie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu rachunkowości w jednostkach prowadzących KPiR. Konkurs była adresowany do uczniów klas trzecich Technikum (po gimnazjum) w zawodzie technik ekonomista.

Podczas zmagań uczestnicy rozwiązywali test wiedzy oraz wykonali zadanie konkursowe z wykorzystaniem oprogramowanie INSert (Subiekt GT, Rachmistrz GT).

Z dumą możemy zakomunikować, że nasi uczniowie zajęli I i III miejsce.

Na miejscu I stanął Szymon Helicki, na miejscu III – Natalia Trzcińska. Zaraz za podium uplasowała się trzecia uczestniczka Konkursu (z naszej szkoły) – Wiktoria Trzęsicka.

Konkurs przygotowała i przeprowadziła Anna Kocik doradca metodyczny ds. szkolnictwa zawodowego Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy. Opiekunem uczestników była p. Bożena Orlikowska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.