3 grudnia 2020 r. odbył się I etap  XVI Olimpiady Przedsiębiorczości organizowanej przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięć największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

Tegoroczna edycja Olimpiady pod hasłem przewodnim „Biznes w uwarunkowaniach zrównoważonego rozwoju”, z rozszerzeniami:

  • Odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw
  • Ekologia – ekotrendy i wyzwania ekologiczne
  • Dialog z interesariuszami

Z naszej szkoły do etapu szkolnego przystąpiło 35 uczniów technikum ekonomicznego, logistycznego i pojazdów samochodowych. Uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na 50 pytań jedno- i wielokrotnego wyboru w czasie 60 min.

Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na wyniki.